Покана за виза

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Fireman

Мнение от Fireman »

Трябва да се обадите в МОМ поне 10 дни след прегледите.
тел: +359 (2) 93-94-774
факс: +359 (2) 93-94-788
ел. поща: iomsofia@iom.int

http://www.iom.bg/index.php

Послеслов: Виждам,че при вас е минало повече от месец от направените прегледи,затова се обаждайте в Понеделник за да знаете как са нещата :)
kate_m
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:07 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от kate_m »

Благодаря за отговора ,когато бяхме там ни казаха че изследванията са ни наред,какъв може да е проблема?!Много се притесних като виждам че другите досега имат и покани за визи.
kate_m
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:07 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от kate_m »

ще видим утре,благодаря ви много ,без форума и всички тук съм загубена:)
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

02/93 94 725
точно тоя телефон отговаря за резултати от медицински,виждам че никои не го е дал...
Marten
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 12:38 am
Местоположение: British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Marten »

Ми..аз имам другите два и на първият ми дадоха светкавично инфо:)
бяха ми дали визитна картичка там има тези два телефона:)
Всички вероятно вършат работа
kate_m
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Мар 04, 2007 5:07 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от kate_m »

Имаме ок на 12.02.2009,аз само не съм проверила,така се радвам:))))))))))
Marten
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 12:38 am
Местоположение: British Columbia
Обратна връзка:

Мнение от Marten »

е..сега имате добра новина понеделнишки:)Успехи и попътен вятър
Jekov35
Мнения: 96
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 5:38 am

Мнение от Jekov35 »

Здравейте ! Какво се случва с нас /вас - чакащите покани за визи от пролетната сесия на 2008 година. Някой от вас контактувал ли е скоро с Букурещ ? Смятам днес да им пиша и искрено се надявам по повод на това ДА СЕ ПОХВАЛИМ със заветните покани... Мълчанието на всички вас е болезнено , това означава само едно... Дано всички приключим процедурата си през този април! :thumbsup:
mytodoroff
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 3:12 am

Мнение от mytodoroff »

чакаме това се случва
всеки месец питам и отговарят да си чакам
Медицински OK________28.08.2008
гага
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Юли 27, 2007 3:33 pm

Мнение от гага »

напълно те подкрепям,но какво ни остава друго освен да чакаме.......
направо сме възмотени от случвашото се при нас новото е че ни поискаха допълнителни документи и пак чакаме но докога не знам.Имаме ок на 18.09.Желая на всички да получат час по скоро
kambolinov
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 9:49 am
Местоположение: Варна

Мнение от kambolinov »

ооо имало повече чакащи отколкото смятах и доколкото разбирам има хора чакащи повече от 8-9 месеца. Аз се надявах, че поне в края на 8-мия месец, за който дават, като (приблизително) краен, да се сдобием с покани и респективно визи. Но това, което виждам при MYTODORFF ме отчайва. Някой няма ли поне бегла представа, какво ги интересува повече у чакащите, та чак такива проверки. Най-логичното за мен беше че чакащите сме работили на държавна длъжност, но не знам дали всички чакащи са заемали такава.
Fireman

Мнение от Fireman »

Хора,пак ще го кажа,мъкар и друг път съм го правил и виждам,че тогава си беше безмислено,но......Дайте да се организираме всички и с 2-3 коли да ходим до Букурещ и вече да ги питаме там какво става,и къде са ни визите,защото в крайна сметка ние си плащаме за всичко.Вижда се ,че има наистина хора,които са минали повече от 8 месеца....
Да се организираме ......ако ли не всеки ще си носи хомота.
i_iankov
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 1:45 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от i_iankov »

Здравейте! Дълго време и ние не се включвахме във форума с надеждата да имаме повод да съобщим добрата новина,но за съжаление все още нищо. От последните покани на 18.02. (поне от тези които пишем във форума) никой вече месец и половина не се е похвалил. Днес 02.04. ние писахме до Букурещ и изпратихме писмото със Спиди.Вече и ние не знаем какво да направим, мисля че относно писмата това ще ни е последното.Надяваме се писмата с куриер да ги разглеждат други лица, кой знае...? Относно предложението на Fireman съпругът ми отдавна го мисли,но това което го спира е отивайки там кого точно да потърси. Бихме почакали още 1-2 седмици и найстина ще предприемем нещо.
Fireman

Мнение от Fireman »

Като отидем там ще търсим служител,говорещ български език ,знам че има такъв.Или ако някой с изключителен френски или английски се наеме да говори от името на всички.Но все пак може би най-добре е среща с Българския служител там.
Можем да изчакаме още месец и ако няма.....
Аватар
7George
Мнения: 9670
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Скоро получих 1 писмо от центъра в Сидни, NS, относно процедурата ми за гражданство, с дата на писане отпреди 40 и повече дни.... Просто, канадската камила крачи много бавно и сроковете нямат нищо общо с описаните по сайтове и ръководства. Дано и вашите гемии да са тръгнали вече... :beer: :D
Embrace your climate change!
Публикувай отговор