Аканак

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Light
Мнения: 120
Регистриран на: Вто Май 04, 2004 1:52 am
Местоположение: Montreal

Аканак

Мнение от Light »

Моля някой който им ползва услугите да сподели впечатления.
Скоростта стабилна ли е?
Има ли прекъсвания?
Мисля да минавам към тях и се интересувам как са.
Мерси предварително на всички.
:beer:
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Мнение от milla »

Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Кефят ме максимално ...
Аватар
coolcoldy
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 3:44 pm
Местоположение: Mоntreal
Обратна връзка:

Мнение от coolcoldy »

Здравейте!Моето мнение за Аканак е горе-долу добро на фона на другите доставчици за Монреал.Има малко забележки от време на време за скороста,но може да се прижевее.Все пак не са главоболия,като на конкуренцията БЕЛ,Видеотрон и др.Обаче за цената да Ви кажа нещо.Първата година вярно 227$+50$ депозит за модема е супер.Няма такава цена за 18.95$ на месец за тази скорост и сервиз.НО това е само 1-та година,след това "примоцията" :D свършва и идва едно пазарене с Аканак,като на пазара в Димитровград :D . Та така след първата година ако искате пак най-евтиният и сносен интернет за Монреал то Акакнак яе Ви предловата цени от 39$/месец или 33$/ месец ако вземете пакета за 1 година и ето я добрата цена от 26/на месец ЗА...период от 2/ДВЕ/години т.е. 604$ на куп от кредитна карта. :D Ха да Ви е честита новата цена и то с пазарлък.И въпреки това аз се включих за този период и дано да остана доволен до 2010год. :D За да се пазарим пак :D
"...ако сме сами във вселената си е чиста загуба на пространството..."
Аватар
coolcoldy
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 3:44 pm
Местоположение: Mоntreal
Обратна връзка:

Мнение от coolcoldy »

coolcoldy написа:Здравейте!Моето мнение за Аканак е горе-долу добро на фона на другите доставчици за Монреал.Има малко забележки от време на време за скороста,но може да се прижевее.Все пак не са главоболия,като на конкуренцията БЕЛ,Видеотрон и др.Обаче за цената да Ви кажа нещо.Първата година вярно 227$+50$ депозит за модема е супер.Няма такава цена за 18.95$ на месец за тази скорост и сервиз.НО това е само 1-та година,след това "примоцията" :D свършва и идва едно пазарене с Аканак,като на пазара в Димитровград :D . Та така след първата година ако искате пак най-евтиният и сносен интернет за Монреал то Аканак ще Ви предложи цени от 39$/месец без обвързване или 33$/ месец ако вземете пакета за 1 година...и ето я добрата цена от 26$/на месец ЗА...период от 2/ДВЕ/години т.е. 604$ на куп от кредитна карта. :D Ха да Ви е честита новата цена и то с пазарлък.И въпреки това аз се включих за този период и дано да остана доволен до 2010год. :D За да се пазарим пак :D
"...ако сме сами във вселената си е чиста загуба на пространството..."
Аватар
MoHTpeal_boy
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 12:47 pm
Местоположение: далеч от родината!

Мнение от MoHTpeal_boy »

Аз се включих на тази промоция от 18.95$ на месец , доволен съм , но специално за даунлоуд не мога да развия за торент повече от 50кб. това е максимума , какви ли не филтри не изключих на Бит-Комета повече не вдига , затова съм ядосан всъщност , но като цяло интернета става.
Двама интелигентни хора, единия, от които е българин, имат много повече общо, отколкото двама българи, единия, от които е интелигентен
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

MoHTpeal_boy написа:Аз се включих на тази промоция от 18.95$ на месец , доволен съм , но специално за даунлоуд не мога да развия за торент повече от 50кб. това е максимума , какви ли не филтри не изключих на Бит-Комета повече не вдига , затова съм ядосан всъщност , но като цяло интернета става.
Скоростите се режат от Бел, не от Аканак!
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
Аватар
MoHTpeal_boy
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 12:47 pm
Местоположение: далеч от родината!

Мнение от MoHTpeal_boy »

А нещо може ли да се направи по въпроса , в смисъл малко да дръпне Интернет-а , защото 1гб. го свалям 12 часа и е меко-казано УЖАСНО!
Двама интелигентни хора, единия, от които е българин, имат много повече общо, отколкото двама българи, единия, от които е интелигентен
delisted_2
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 11:23 pm

Мнение от delisted_2 »

MoHTpeal_boy написа:А нещо може ли да се направи по въпроса , в смисъл малко да дръпне Интернет-а , защото 1гб. го свалям 12 часа и е меко-казано УЖАСНО!
Погледни тук:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... c&start=15

Обяснил съм подробно как става. Ползвай Bitvise Tunnelier както някой препоръча. По-добър е.

Усех!
start75
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Авг 31, 2008 7:17 pm

Мнение от start75 »

Аз пък използвам видеотрон.Свалям 1.36 GB,ЗА 15-20 минути.
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

От както свалям торенти в Канада следя всички канадски ИП-та с които се свързвам.На сайтовете на всички доставчици които съм срещнал (без значение на провинцията) и които съм проверил не съм открил по-добри условия за по-ниска цена(освен мисля, че Колба, но пък за тях не съм прочел особено положителен коментар)

Да уточня, че критерийте ми са: неограничен трафик, цена, скорост.
Изображение
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

start75 написа:Аз пък използвам видеотрон.Свалям 1.36 GB,ЗА 15-20 минути.
И плащаш един вагон пари за тва удоволствие ...
Аватар
MoHTpeal_boy
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 12:47 pm
Местоположение: далеч от родината!

Мнение от MoHTpeal_boy »

Пробвах го това с Bitvise Tunnelier-a , изнсталнах я , следвам всички стъпки и накрая ато дам логон , ми иска пак парола , отново и отново и незнам какъв е проблема!
Двама интелигентни хора, единия, от които е българин, имат много повече общо, отколкото двама българи, единия, от които е интелигентен
Аватар
mborodin
Мнения: 439
Регистриран на: Вто Ное 16, 2004 8:05 am
Местоположение: GD_Californie
Обратна връзка:

Мнение от mborodin »

Проблема е, че Онлайн-пц-то работи с предварителна регистрация.Пускаш мейл на Аканак да ти създадат акаунт и тогава ще стане работата.
Изображение
Аватар
MoHTpeal_boy
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 12:47 pm
Местоположение: далеч от родината!

Мнение от MoHTpeal_boy »

Направих го- попълних бланката в сайта на аканак , и получавам само ИД за онлайн ПС-то , но ми трябва и парола .
Двама интелигентни хора, единия, от които е българин, имат много повече общо, отколкото двама българи, единия, от които е интелигентен
Публикувай отговор