Координати на Олег-автомобилен инструктор

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
didilota
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 3:59 pm
Местоположение: Montreal

Координати на Олег-автомобилен инструктор

Мнение от didilota »

Здравейте!Искам да взема няколко часа кормуване.Имам добри отзиви за Олег - инструктор.Ако някой може да ми помогне с координатите му ще съм му много благодарна.
.com

Re: Координати на Олег-автомобилен инструктор

Мнение от .com »

didilota написа:Здравейте!Искам да взема няколко часа кормуване.Имам добри отзиви за Олег - инструктор.Ако някой може да ми помогне с координатите му ще съм му много благодарна.
Аз мога да ви дам добри отзиви за Марио -
http://bgcanada.com/pforum/viewtopic.ph ... 0%F0%E8%EE

http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... 0%F0%E8%EE

милла написа :

------------------------------------------------------
След като видях начина на обучение на Марио, се убедих, че да си автоинструктор за хора като него е като дарба. На какво съм свидетел всеки учебен час:

- Изключително спокоен и прецизен за всяко обяснение, а и напомняне, свързано с правилното безопасно поведение на шофьора по време на пътя и с изпита по кормуване;

- Разяснява много добре изискванията за коректно шофиране (особено нужно за начинаещи като мен), което ми помогна за голяма яснота и подреденост за предстоящите действия по време на всяка маневра по пътя;

- Още с първите три часа успя да ме научи как да управлявам автомобила като набляга на тренировки в различни маршрути, подходящи за автоматизиране на действията, при които се среща най-големи затруднения или грешки;

- Липса на критикарско и нервно отношение, изключително уважителен;

- Това е човек, който може да вдъхне увереност в собствени възможности дори и на най-притеснения ученик.



Още предимства:

- Изгодни цени, особено в сравнение с братята руснаци

- Дава стабилна подготовка за изпита като показва и изпитния път, независимо на кои от оторизираните места е решил да се яви ученика

- Урежда с дати за изпита

- Говори не само български, но и английски, френски и руски.

- Колата му е Toyota Corolla и се управлява много леко



За връзка с Марио може да му позвъните на:

514-731-1235 или 514-585-6109



-------------------------------------------
Аватар
MoHTpeal_boy
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 12:47 pm
Местоположение: далеч от родината!

Мнение от MoHTpeal_boy »

Аз ти препоръчвам Боби - 514/ 571-4073 .Много съм доволен от него , обяснява чудесно , а също е ведър и позитивно настроен човек.
Двама интелигентни хора, единия, от които е българин, имат много повече общо, отколкото двама българи, единия, от които е интелигентен
Gele33
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 11:13 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Gele33 »

Олег - 514 567 6710 , обаждаш му се , ще ти запишe дата за изпит ( кормуване ) , изпита и кормуването са в Лонгьойл . Mного съм доволен , обяснява добре , минават се маршрутите от изпита , кормувах само 2 часа (единият от които преди самия изпит) . След 1-вия час кормуване ми каза караш добре , ще се видим в деня на изпита . Руснак е , може да говорите на френски , английски или на руски , ще се разберете . Успех !
;-)
didilota
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 3:59 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от didilota »

Благодаря на всички за споделената информация и опит.
Аватар
mice
Мнения: 267
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 2:33 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от mice »

Олег наистина обяснява добре :)
А той не е ли инструктор към училището на Роман, да не работи сам вече??
Публикувай отговор