Превоз на компютър

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Превоз на компютър

Мнение от Kwon-Do »

Някой превозвал ли си е компютъра до Монреал? :?: Има ли проблем на летището ? :?: И което много ме интересува е дали са съвместими с канадската ел.мрежа? :?: знам че в канада напрежението е 110 В ,та сигурно ще с еналожи да търся кабел или адаптор.Някой правил ли е такова нещо ?
:?: И преди да ми пишете ,че няма смисъл да го правя ,искам да обясня.Компа ми е добър ,с много добри параметри но дори и така да е не мога да го продам в България за добри пари,а не искам да го давам на безценица ,още повече ,че имам много информация на диска,която искам да си запазя! 8)
Мерси предварително за мненията. :beer: :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Много хора са си донесли пс-тата от бг, няма да имаш проблеми по летищата и митниците. Можеш да си го донесеш и разглобен, тук си купуваш кутия и захранване и айде. Или само харддиска. Както ти е по-удобно.
Let it go...
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Носи си то целия за да си сигурен,че няма да го разбият по летищата ако е в разглобен вид.
От личен опит говоря.Аз пък си докарах от там компютър.
Док.......
TROUBLEMAKER
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Превоз на компютър

Мнение от VanBC »

Kwon-Do написа:Някой превозвал ли си е компютъра до Монреал? :?: Има ли проблем на летището ? :?: И което много ме интересува е дали са съвместими с канадската ел.мрежа? :?: знам че в канада напрежението е 110 В ,та сигурно ще с еналожи да търся кабел или адаптор.Някой правил ли е такова нещо ?
:?: И преди да ми пишете ,че няма смисъл да го правя ,искам да обясня.Компа ми е добър ,с много добри параметри но дори и така да е не мога да го продам в България за добри пари,а не искам да го давам на безценица ,още повече ,че имам много информация на диска,която искам да си запазя! 8)
Мерси предварително за мненията. :beer: :beer:
Нямаш никакви проблеми да си донесеш компютъра, вземай го! Само провери дали захранването му може да се превключва между 110 и 220 В. Дори и да не може, не е проблем - тук ще си вземеш само едно захранване за 20-30 долара и си готов!
Obey gravity ... It's the law!
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Ako kompa ti e neshto ot sorta (see the CPU, :?): "4GB or up to 1TB AtomChip® Quantum-Optical Non-Volatile RAM and storage / 100GB or up to 2TB Additional AtomChip® Quantum Storage [ATA-IDE] / 6.8GHz AtomChip® CPU (AtomChip® Quantum® II processor)" - wzemaj go. Inache kakto niakoj beshe kazal "naj-cennoto w edin komp e informaciata", wzemi si samo harda, ili charkulacite bez zahranvaneto. Tija machini mnogo tezhat, i s tezi ogranichenia za bagazha?

Nosi knigi, nito edin komp ne struwa kolkoto edna hubava kniga.
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
Juli-j
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 7:57 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Juli-j »

А как стоят нещата с лаптопите.
Мога ли да си го взема.Моля ви споделете личния си опит.
И моят е нов и никак не ми се иска да го оставям.
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Mojete da si vzemete vsi4ko s 1 - 2 izklu4enia - droga i orajie (i tiah moje stiga da ne vi hvanat :wink: )
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

iliana написа: ... (i tiah moje stiga da ne vi hvanat :wink: )
Същото важи и за суджуците :lol:!
Obey gravity ... It's the law!
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Майна, взимай го, не се чуди. Виж какво пише отзад на кутията за напрежението. Мисля че само трябва да си сложеш нов кабел или адаптерче към твоя (щото тук контактите имат друга форма) и компа ти ще го позное новото напрежение и ще тръгне без проблем, особено ако е такъв върховен какъвто казваш че е.
Тука едни украинци от съседния билдинг ги депортират та те си взимат тукашния компютър по самолета и нямат притеснения. :duga:
Заключено