1,29$ най-ниската цена за 1 хляб?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

1,29$ най-ниската цена за 1 хляб?

Мнение от Blue Passion »

От доста време се чудя дали това е минималната цена на хляба в Мл?От доста места съм пазарувал,но никъде не съм намирал по-ниска от тази!
Знам,че от машинките за правене на хляб излиза по-евтино,но не съм им особено голям фен,а и на вкус не е толкова добър!Неотдавна,наша приятелка ни каза за един магазин в който продават хляб който е с почти същия вкус,като тези в България!Оттогава само оттам пазаруваме!1,29$ за 570гр. хляб!За същата цена може да се купи и пакет малки франзели(4-5)!Иначе в Макси съм виждал "дунапренен" на тази цена,но вкусовите качества са много по-ниски!
Аватар
Dino
Модератор
Мнения: 621
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:59 pm
Местоположение: Montreal

Кажи де...

Мнение от Dino »

А би ли разкрил и на нас тайната - кой е този магазин и къде се намира? :roll:


Даниел
Alex_dim
Мнения: 388
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 9:32 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Alex_dim »

За цената сигурно си прав. Иначе в Мтл има изключително вкусен хляб, но за $4. :?
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Re: Кажи де...

Мнение от Blue Passion »

Dino написа:А би ли разкрил и на нас тайната - кой е този магазин и къде се намира? :roll:


Даниел
Опа,съжалявам за пропуска :P :)

www.AkhavanFood.com

Вътре го има адреса и карта на махалата :wink:
Магазина не е за расисти и за хора с предрасъдъци по отношение на мюсюлмани :D Вътре освен хляб близък по вкус до българския,можете да намерите българско сирене,както и лютеница на Олинеза и български кашкавал :wink:
Аватар
Agi
Мнения: 369
Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 3:38 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Agi »

i az pazaruvam ot tam, che sme blizko, no nie obichame ot arabskia, vzimame si pulnozurnest za 1,25
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от mama mia »

има доста хлебарници в които се продава хляб от вчера и е на 0.85$ има и козунаци и други вкусотиики.ако не ви притеснява че е вчерашен може да си купувате.
alongwayfromhome
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Фев 15, 2004 7:43 pm

Мнение от alongwayfromhome »

Цената на хляба беше шок за мен, кото се преместих в Монреал от Торонто. В Торонто обикновен бял хляб 675гр. е $1.19, в повечето магазини в Монреал открих че подобен хляб е двойно по-скъп.

Не знам на какво се дължи това, но определено ме дразни.
By
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Окт 17, 2003 12:36 pm
Местоположение: Montreal

Re: 1,29$ най-ниската цена за 1 хляб?

Мнение от By »

Nie si kupuvame za 1,39 Rye Bread(670g).Napodobqva na Bg hlqba i ne e dunaprenen kato tukashniq.Za syshtite pari ima i Belgiiski,bql,cheren i drugi.Kupuvame go ot edin kitajski magazin vyv Verdun,a sym vijdala takyv hlqb i v Esposito.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Nas kato ne ni e prihvanala maniata za ikonomii si pazaruvame ot "Au pain doré". Ima neveroiatni hlebcheta, no i tsenite ne vinagi sa izgodni. Verno e che za star hliab ima namalenia, no dokolkoto znam gledat da ne proizvejdat tvarde mnogo za da ne ostava. Staria go predlagat samo ako si poiskash. Pone pri nas e taka
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Хлабът от малките хлебарнички е супер, верно струва 2-3 долара, ама си заслужава парите.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
St.Anger
Some Kind of Monster
Мнения: 712
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от St.Anger »

Аз преди не вярвах, обаче машината за хляб е чудесно решение. Можеш да си купуваш пълнозърнесто и каквото и да е брашно, и става страхотен хляб! Единственото неудобство е, че става за 3 ч и ако не се сетиш на време да го сложиш тичаш по пантофи до магазина :D !
To Live Is To Die
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Да определено, освен това меси тесто за баница или тутманик, като си я нагласиш от вечерта и имаш топъл хляб за закуска.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Clarissa
Мнения: 258
Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 2:42 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Clarissa »

Hey mnogo smeshna mi se struva ideiata s mashina za hliab, no tezi deto imate me zaintriguvahte: - ))
Moje li da spodelite poveche info: kolko struva, mnogo miasto li zaema, kakyv gore dolu stava hliaba, osven brashno kakvo drugo se slaga, lesno li se mie ili e goliama vrytka?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

струва 100на долара, голяма е колкото 2 тостера, хляба става както си го направиш, мие се лесно.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
St.Anger
Some Kind of Monster
Мнения: 712
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 11:26 am
Местоположение: Montreal

Мнение от St.Anger »

Аз си взех за 50 кинта, от Макси, хлябът е страхотен - плътен, с кора, а може и тесто да се прави. Слага се брашното, вода, захар, сол, олио и мая, но може да си правите и зеленчуков хляб, с гъби и т.н. И на мен ми изглеждаше смешно докато не си я купих! :D
To Live Is To Die
Заключено