Shopping: Digital & computer equipment

Само за полезни връзки
Заключено
stanbinev

Shopping: Digital & computer equipment

Мнение от stanbinev »

Последно промяна от stanbinev на Съб Сеп 25, 2004 3:00 pm, променено общо 1 път.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Az preporachvam edin magazin kato za pomiari :wink:
www.frostys.qc.ca nema taksi ako plashtash cash ili s debitna karta. No e jelatelno da razlichavash motherboard ot LAN karta za si dovolen :wink:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Re: Shopping: Digital & computer equipment

Мнение от sara »

stanbinev написа:Taka tyj kato veche sym se nadivil na njakoj ot cenite na Mtl za naj-drebni kompjutyrni neshta eto edni site-ove ot koito moje da se pazari s dostavka:

1. TOP CHOICE: TigerDirect (http://www.tigerdirect.ca) - veche sym kupuval 4-5 neshta za men i za drugi - dostavkata do 48 stava ot Toronto do Mtl. Pros: Cenite mnogo dobri i dosta raznoobrazni atikuli vkl mishki, klaviaturi, routeri, digital cameras i pameti.
Cons: Njama kachestveni high-end componenti na konkurentni ceni - vizirajki markovi laptopi, desktopi i tn.
lichen opit:
s tiger direct kolkoto problemi imah i taka kakto 3 sedmici biah prez den na tel s tiah i prevozvacha im ups... ne znam dali skoro shte povtoria!

az lichno vav futureshop sam vijdala mnogo po-malko indiici otkolkoto v dosta drugi magazini , lichno niamam oplakvania ot tiah - vajnoto e da namerish dobra oferta...imala sam mnogo po-malko problemi s future shop (da ne kaja pochti nikakvi) v sravnenie s tiger :)
a i s tiah mojesh da izpolzvash politikata im za nai-niska cena :)
(na men mi dadoha digitalna camera s dop pamet s 60-70$ po-malko)
Заключено