Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12481
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от Ivan1007 »

Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Президентът Росен Плевнелиев няма да присъства на тържествата по случай Деня на победата в Москва на 9 май тази година.

От прессекретариата на президента потвърдиха пред "Дневник", че "не се предвижда участие на президента на тържествата".

Информацията, че след получената покана, българският президент е отказал да присъства, се появи тази сутрин в руското издание "Взгляд".

Много западни лидери отказаха да присъстват на парада по случай края на Втората световна война. Сред тях са президентът на САЩ Барак Обама, премиерът на Великобритания Дейвид Камерън, канцлерът на Германия Ангела Меркел (която ше посети Москва на 10 май), председателят на Съвета на ЕС Доналд Туск, президентите на Полша, Словакия и Словения.

Общо 68 чуждестранни лидери са поканени на празненствата по случай 70-годишнината от края на Втората световна война. Руският външен министър Сергей Лавров каза, че положителните отговори са около 30.

"Получихме около 30 положителни отговора. Това на практика са всички наши партньори от Общността на независимите държави, Виетнам, Монголия, редица европейски страни, балкански държави – Сърбия, Черна гора, Македония, а също и Словакия, Гърция и Кипър", отбеляза министърът.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от IFF »

Ivan1007 написа:Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Президентът Росен Плевнелиев няма да присъства на тържествата по случай Деня на победата в Москва на 9 май тази година.

От прессекретариата на президента потвърдиха пред "Дневник", че "не се предвижда участие на президента на тържествата".

Информацията, че след получената покана, българският президент е отказал да присъства, се появи тази сутрин в руското издание "Взгляд".

Много западни лидери отказаха да присъстват на парада по случай края на Втората световна война. Сред тях са президентът на САЩ Барак Обама, премиерът на Великобритания Дейвид Камерън, канцлерът на Германия Ангела Меркел (която ше посети Москва на 10 май), председателят на Съвета на ЕС Доналд Туск, президентите на Полша, Словакия и Словения.

Общо 68 чуждестранни лидери са поканени на празненствата по случай 70-годишнината от края на Втората световна война. Руският външен министър Сергей Лавров каза, че положителните отговори са около 30.

"Получихме около 30 положителни отговора. Това на практика са всички наши партньори от Общността на независимите държави, Виетнам, Монголия, редица европейски страни, балкански държави – Сърбия, Черна гора, Македония, а също и Словакия, Гърция и Кипър", отбеляза министърът.
Супер новина, враждуващите лагери вече са очертани, тропат оръжия, и ние пак сме на страната на Германия.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от myhata II »

IFF написа:
Ivan1007 написа:Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Президентът Росен Плевнелиев няма да присъства на тържествата по случай Деня на победата в Москва на 9 май тази година.

От прессекретариата на президента потвърдиха пред "Дневник", че "не се предвижда участие на президента на тържествата".

Информацията, че след получената покана, българският президент е отказал да присъства, се появи тази сутрин в руското издание "Взгляд".

Много западни лидери отказаха да присъстват на парада по случай края на Втората световна война. Сред тях са президентът на САЩ Барак Обама, премиерът на Великобритания Дейвид Камерън, канцлерът на Германия Ангела Меркел (която ше посети Москва на 10 май), председателят на Съвета на ЕС Доналд Туск, президентите на Полша, Словакия и Словения.

Общо 68 чуждестранни лидери са поканени на празненствата по случай 70-годишнината от края на Втората световна война. Руският външен министър Сергей Лавров каза, че положителните отговори са около 30.

"Получихме около 30 положителни отговора. Това на практика са всички наши партньори от Общността на независимите държави, Виетнам, Монголия, редица европейски страни, балкански държави – Сърбия, Черна гора, Македония, а също и Словакия, Гърция и Кипър", отбеляза министърът.
Супер новина, враждуващите лагери вече са очертани, тропат оръжия, и ние пак сме на страната на Германия.
Точно така !
Събитията пак се повтарят
САЩ са Германия а Полша е Украйна !
И ние пак сме на губещата страна !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от Bistra »

Правилно! Обръщай бърже авоарите в рубли и запазвай отсега полет за Москва, че като почне войната и ти си във вражеския лагер...Мъка ми е просто! :tmi:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Правилно! Обръщай бърже авоарите в рубли и запазвай отсега полет за Москва, че като почне войната и ти си във вражеския лагер...Мъка ми е просто! :tmi:
Нали ти бях казал за "лицемерието" , май пак набръжки го забрави ! ;) :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от scoubidou »

Bistra написа:Правилно! Обръщай бърже авоарите в рубли и запазвай отсега полет за Москва, че като почне войната и ти си във вражеския лагер...Мъка ми е просто! :tmi:
Недей да се радваш много, че недай се боже да стане война наистина, нищо чудно да ни затворят в лагери като вражески елементи, вече се е случвало, така че няма да е прецедент.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Нали ти бях казал за "лицемерието" , май пак набръжки го забрави ! ;) :lol:
А и ти ли се слагаш в лагера на лицемерите?
Не го разправяй по форуми - приятелски съвет! Аз например не ги обичам и се взимам насериозно, отгоре на всичко. Току виж съм ти навредила. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12481
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Плевнелиев няма да ходи за Деня на победата в Москва

Мнение от Ivan1007 »

IFF написа: Супер новина, враждуващите лагери вече са очертани, тропат оръжия, и ние пак сме на страната на Германия.
А, последния път когато ме застанахме на страната на Германия на нейна страна беше и СССР.
Пропуснала си, че на страната на Германия сега са и Франция, Великобритания и САЩ и че последния път България им обяви война, a беше в дипломатически отношения със СССР до 5.09..1944 та, когато СССР обяви война и окупира страната ни.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор