Без думи или защо...

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Без думи или защо...

Мнение от Bistra »

...някои засипват Форума със снимки?
Защо ГЕРБ си заслужи втория мандат
Aз освен да кажа, че ми се повръща,....друг коментар нямам към тази статия.
Къде остана свободният избор, че се превърнахме и в родоостъпници? :puke:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
joro
Мнения: 6470
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Без думи или защо...

Мнение от joro »

Bistra написа:...някои засипват Форума със снимки?
Защо ГЕРБ си заслужи втория мандат
Aз освен да кажа, че ми се повръща,....друг коментар нямам към тази статия.
Къде остана свободният избор, че се превърнахме и в родоостъпници? :puke:
На мен пък ми се повръща от Доган, Станишев и ония малоумници-националисти от Атака, които се изживяват като Христо Ботев, за съжаление родили се 150 години по-късно :D :D
Не съм привърженик на тоя Бойко, нито пък ми харесва това, че някои хора го хвалят и превъзнасят, но ласкатели винаги е имало и ще има. И следващите управници ще ги хвалят и плюят, това е демокрацията. Все пак България е съществувала преди нас, ще съществува и след нас, има все още хора, които работят, правят бизнес, строят магистрали, сгради, не на Бойко, а на целия български народ са тези успехи.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Без думи или защо...

Мнение от Bistra »

Ха-ха-ха ти къде заходи?! Те са в същия кюп. Утре на същия принцип могат да те обвинят в родоотсъпничество, че не си гласувал за някой от тях или може би, не? ;)
Е как де не си му привърженик? Ти само за него пишеш. :)
А "успехите" не са на целия български народ, а на една определена групичка мутри, която винаги е била на власт.
Българският народ (в голямата си част), точно заради тези успехи е съставен от чуждестранни туристи, останалите са български гурбетчии в чужбина. :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Без думи или защо...

Мнение от ablood »

По мое мнение ББ е най-малкото зло което сме виждали след компрометирането на първоначалното СДС.

Ясно е, че всички са маскари, ама след комунистите и царя...
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Без думи или защо...

Мнение от myhata II »

Започнхте да кукуригате,че в България се променят нещата към нещо по добро,тук изобщо не става дума за Герб или ББ или Сдс
Става въпрос за Мангизите от Европа и как народа ни си стяга колана и яде постна пица !!!
Ей така се усвояват паричките
Бай ти Бой се отчита на осите в Брюксел и колелото се върти :D
Пример сме за Европа колко сме покорни и тихи-демек СЕРСЕМИ !!!
Не знам само че до КОГА !?!
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Re: Без думи или защо...

Мнение от vankata_vd »

ablood написа:По мое мнение ББ е най-малкото зло което сме виждали след компрометирането на първоначалното СДС.

Ясно е, че всички са маскари, ама след комунистите и царя...
Да... и аз така мисля... :y:
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Без думи или защо...

Мнение от Bistra »

ablood написа:По мое мнение ББ е най-малкото зло което сме виждали след компрометирането на първоначалното СДС.
Да малко - диктатура тип "Тодор Живков" с мутренски похвати в капиталистически стил :geek:
Колкото до "компрометирането"...то беше планирано. Някои го предвидиха доста по-рано. Поради тази причина се спасиха и доста по-рано от България.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Без думи или защо...

Мнение от ablood »

Bistra написа: Колкото до "компрометирането"...то беше планирано.
Би ли посочила някоя значима политическа промяна, която да не е била планирана от някого?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
joro
Мнения: 6470
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Без думи или защо...

Мнение от joro »

ablood написа:
Bistra написа: Колкото до "компрометирането"...то беше планирано.
Би ли посочила някоя значима политическа промяна, която да не е била планирана от някого?
Сигурно е така, 20 масони в атомна подводница на Северния полюс управляват света, Бойко е техен пратеник, има 50 милиарда в тайни банкови сметки, а Турция ще ни зароби отново, както и Русия, и всеки, който си говори с чужденци е национален предател, всички бизнесмени са мутри, хайде да отиваме на Марс, че тук става вече непоносимо :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Без думи или защо...

Мнение от Bistra »

ablood написа:Би ли посочила някоя значима политическа промяна, която да не е била планирана от някого?
Промяна? Ти намираш, че има нещо променено, ли?
Смея да твърдя, че нещата са си постарому с малката подробност, че беше извършена още една национализация на парите на хората и те се превърнаха в капитали за тези, за които лобира ББ ( а и целият списък пред и вероятно след него).
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Без думи или защо...

Мнение от Bistra »

joro написа:хайде да отиваме на Марс, че тук става вече непоносимо :D :D :D
E, на Марс, не, ама в Канада без никаква перспектива за трайно завръщане, да. ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
SFBG82
Мнения: 2393
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 10:00 am
Местоположение: Sofia, BG

Re: Без думи или защо...

Мнение от SFBG82 »

Българите бягат на запад, а България се пълни със западняци.

Англичаните, шотландците, ирландците, кюрдите (те не са западняци да уточня) и гърците в офиса ми стават все повече.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Без думи или защо...

Мнение от Bistra »

SFBG82 написа:Българите бягат на запад, а България се пълни със западняци.

Англичаните, шотландците, ирландците, кюрдите (те не са западняци да уточня) и гърците в офиса ми стават все повече.
Kaкви? Пенсионери? :lol:
Всичките ми познати българи, живеещи в България, които имат собствени бизнеси и добри финансови възможности, каквото изкарат там го изнасят в чужди банки, защо ли? :tmi:
Последно промяна от Bistra на Чет Дек 06, 2012 12:38 pm, променено общо 1 път.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
minchev
Мнения: 167
Регистриран на: Сря Ное 02, 2011 12:49 am

Re: Без думи или защо...

Мнение от minchev »

Незнам как все още има хора които да симпатизират на ГЕРБ.След управлението на СДС такова крадене не е имало:
Магистрали - масово строени от чужди фирми с подиспълнители бг фирми на които не се плаща...... кражба тези пари трябва да ги вземат българи и да се харчът в бг
Всичко е така,всичко на ГЕРБ е измама:Южен поток,възобновяеми енергийни источници,евро фондове всичко е измама и ако някой твърди че не е така значи или черпи симпати от медиините изяви на ББ и ЦЦ или е чяст от техният ГЕРБ ХОЛДИНГ.Не че другите са ок но поне иставяха малко от баницата за народа.Работя в сверта на услугите вече 10 години и толкова бедни и сломени българи не съм виждъл пък вие говорете и пишете каквото си иската.
Документи, Виена - 28.10.2011
Осребрен чек - 29.02.2012
accusee (e-mail) - 05.06.2012
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Без думи или защо...

Мнение от grozdan »

minchev написа:Незнам как все още има хора които да симпатизират на ГЕРБ.След управлението на СДС такова крадене не е имало:
Магистрали - масово строени от чужди фирми с подиспълнители бг фирми на които не се плаща...... кражба тези пари трябва да ги вземат българи и да се харчът в бг
Всичко е така,всичко на ГЕРБ е измама:Южен поток,възобновяеми енергийни источници,евро фондове всичко е измама и ако някой твърди че не е така значи или черпи симпати от медиините изяви на ББ и ЦЦ или е чяст от техният ГЕРБ ХОЛДИНГ.Не че другите са ок но поне иставяха малко от баницата за народа.Работя в сверта на услугите вече 10 години и толкова бедни и сломени българи не съм виждъл пък вие говорете и пишете каквото си иската.
Развей червеното знаме, другарю, не са 'абИ тука!
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Публикувай отговор