Какво се случва след медицинските изследвания?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
asparuh
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Окт 16, 2011 5:14 am

Какво се случва след медицинските изследвания?

Мнение от asparuh »

Здравейте.Направихме медицинските със съпругата ми на 27.02.12 и след обаждане в МОМ разбрахме,че сме ОК на 2 мед.комисии и че на 21.03.12 изследванията ни са пратени в Лондон.Какво се случва от тук нататък и как може да разберем ,че сме ОК наистина и кога можем да знаем със сигурност,че вече сме на етап-покана за визи?
pavelyankov
Напуснал форума
Мнения: 903
Регистриран на: Пет Авг 14, 2009 8:29 am
Местоположение: varna

Re: Какво се случва след медицинските изследвания?

Мнение от pavelyankov »

Здравейте. Сега вече чакаш комисията в Лондон да върне медицинските ви към виза офиса в Букурещ. МОМ не получават информация кога се случва това. Следете си онлайн статуса, когато ви изпише, че са ви получили медицинските, значи съсвем скоро ще получите и поканата за виза. Кога ще стане това е сложен въпрос - зависи колко медицински изпити има да разглежда комисията в Лондон (все пак цяла източна Европа я разглеждат там). По принцип Лондон смята за нормално да разглежда едни резултати три месеца. Но аз мисля, че няма да чакате толкова ;)
Ако това ще ви успокои относно медицинските - щом комисията в Букурещ няма забележки, вероятността от Лондон да имат някави претенции е почти нулева.
Успех :y:
Изхарчих много пари по жени. Изхарчих много пари за алкохол. Изхарчих много пари за хазарт. Но изхарчих много пари и за глупости.
Вини Джоунс
Публикувай отговор