Контра на реконтрата на пропагандата 2

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Контра на реконтрата на пропагандата 2

Мнение от sasho71 »

при толкоз лоши неща за Канада, аз предлагам да се преброят тези дето са били тука и отчаяни от тукашната "мизерия" са се върнали в България. ще ми е интересно да науча нещо повече за тях. а не всеки да пише "аз още малко съм тука , едвам издържам тука , чакам само паспорта и се махам", а в действителност временното му стоене тука става постоянно :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Botzo

Мнение от Botzo »

sasho71,
тая тема е обречена. Тук няма да пише никой :wink:
Rosi

Мнение от Rosi »

Botzo написа:sasho71,
тая тема е обречена. Тук няма да пише никой :wink:
O4evidno e 4e niama da pi6e nikoi, 6toto 6te bude oplut :D
Vij miloto kato napisa , 4e si zaminava, to akul li ne i davaha, ton v jivota, to povurhnostna li ne ia narekoha, ne znam kakvo o6te.A ti sasho kakvo to4no zeli6 s taia tema?Zaminava6ti ima postoianno i po obiasnimi pri4ini ne iskat da pi6a6 vuv forumite na novoizlupeni kanadski patrioti. :lol: :lol:
Botzo

Мнение от Botzo »

А между другото каде е написала че си заминава. В коя тема?
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Аз лично ги уважавам тези, които си заминават. Отиват там, където се чувстват по-добре. Борят се за щастието си. Същото, което правя и аз между другото, която нямам намерение да заминавам. В края на краищата не си струва младостта и животът ти да минават в неудовлетвореност и в отрицателни емоции. И човек трябва да има храбростта да направи тази стъпка, пък било то от България към Канада или от Канада към България. Причини да не го направиш винаги ще се намерят, но ще се намерят и начини да го направиш, ако го решиш. Така че успех на всички, които взимат единствено правилното решение - да живеят в хармония със себе си и със заобикалящата ги среда :wink:
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Всеки според мен има право да си търси щастието в живота навсякъде, докъдето може да стигне...
Дали ще го намери в Мало Бучино, Банско, София, Буенос Айрес, Монреал, Торонто, Ванкувър, Калгари, Едмънтън, Чикаго, Лос Анджелос, Чукотка, Мозамбик, Южния полюс, Венера, Плутон, други звездни системи, галактики и вселени...
Човек е човек с главно Ч (и главно ОВЕК :D ), докато има сили да търси, да размества пластовете рутина около себе си...
Защото истината не е нито в точка А, от която си тръгнал, нито в точка Б, за където си тръгнал, нито в точка С, в която си в момента, нито дори в точка Д (най-близката до точка С кръчма :D :D ), истината е във вървенето, от пътя човек се научава на нещата в живота...
А връщане няма, защото мястото, откъдето е тръгнал човек, изчезва заедно с тръгването му... и ако/когато се върне, той се връща на ново място, приличащо доста на старото, и поради това доста опасно...
Не е лесно да тръгнеш нанякъде, не е лесно и да се върнеш...важното е да продължаваш да вървиш!
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Az ne sum moje bi tolkova hitur kato sasho i bozko i ne dorazbrah tochno vuprosa ti i dali tuk mogat da pishat samo hora, koito se oplakvat.
Az niama da chakam da vzimam pasporta i sled 2 meseca shte si se pribiram v BG.

No ne sum otchaian ot "mizeriata" tuk, nito edvam izdurjam da se pribera.
Naprotiv, tuk mi haresva, bih ostanal i po-zadulgo, no i v lichen i v profesionalen plan za nas e po-dobre da se vurnem po-skoro.

Az sum realist chovek - Canada ima i mnogo nedostatuci, no niama da pochna da ia pliuia sega. Imah i razocharovania tuk, no kato cialo polojitelnite neshta biaha mnogo, mnogo poveche. Za 1 godina si namerih rabota, kakvato iskah, namerih mnogo priateli, zapoznah se s hora ot nad 20 nacionalnosti, podobrih si angliiskia, ponauchih frenskia, uchastvah v niakolko futbolni turnira, kudeto mnogo se zabavliavah, posetih i shte posetia oshte dosta mesta v Severna America.
Za tazi edna godina se nauchih da cenia mnogo poveche neshta, za koito ne sum se seshtal che sa tolkova vajni za men, nauchih se da buda po-spokoen, razbrah oshte vednuj, che sum edin mnogo shtastliv chovek.

Znam che i Bulgaria ne e koi znae kolko promenena, tam sushto shte ima problemi i otricatelni emocii. No ne mislia da gi iztukvam ili da se oplakvam. Vajno e chovek da tursi dobroto za sebe si, da ne sujaliava za resheniata si i da se radva na jivota. Taka mislia az i ne angajiram nikoi s moeto mnenie.
I pojelavam na vsichki da budat shtastlivi!!!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

eee vse pak edin chovek se obadi :lol: bih iskal da znam poveche podrobnosti zashto pri polojenie che tuk vsichko e nared, che si dovolen, che imash priateli, che ne se garchish da miesh chinii i t.n . vse pak izbirash bulgaria
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

keepare, i vse pak mi zvuchish nyakak si tujno
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
valentin_niagolov
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 9:53 am
Местоположение: Edmonton,Alberta

Мнение от valentin_niagolov »

[quote="IvHaydu"]Защото истината не е нито в точка А, от която си тръгнал, нито в точка Б, за където си тръгнал, нито в точка С, в която си в момента, нито дори в точка Д (най-близката до точка С кръчма :D :D
Dosta si 4el Hitch-hiker's guide to the galaxy :D
"Ne,nedei mi ve4 naliva ot tazi stara janksova rakia,4e shte se napia i gluposti shte pleshtia... ah nalei mi pak ot tazi stara janksova rakia...."
"Vse edno ,4e ti razcepvat glavata s rezen limon4e privurzano kum zlatna tuhla :D "
Vinagi sum iskal da ia nameria na angliiski v Bg ,no me4tata mi se sbudna 4ak v Canada,v Edmonton Public Library. :D
A po temata, vzemame pasportite i zaminavame za Papua,Nova Gvineia ili Burcina Faso shte reshim v dvijenie:D
Mnogo vi zacikli plo4ata s tezi temi.
Aide 4ao
todor73
Мнения: 1524
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:51 am
Местоположение: Квебек

Мнение от todor73 »

keepare, i vse pak mi zvuchish nyakak si tujno

mnogo tochno kazano sasho
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

еми той кипъра е съпруга на Милото,тъй че това е едно семейство,което иска да се прибере,няма лошо.Ама пък Роси да казва че се плашели,че ще са оплюти-това е смешно :lol: За мен всички тук дето се оплакват и в рая да отидат,пак ще се оплакват.И за мен е такова щастие това,че имах възможността да се махна от БГ,че го пожелавам на всички.А на тези,които не им харесва тук,-нека се приберат в БГ и им желая много,ама много успех там
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

valentin_niagolov написа:
IvHaydu написа:Защото истината не е нито в точка А, от която си тръгнал, нито в точка Б, за където си тръгнал, нито в точка С, в която си в момента, нито дори в точка Д (най-близката до точка С кръчма :D :D
Dosta si 4el Hitch-hiker's guide to the galaxy :D
"Ne,nedei mi ve4 naliva ot tazi stara janksova rakia,4e shte se napia i gluposti shte pleshtia... ah nalei mi pak ot tazi stara janksova rakia...."
"Vse edno ,4e ti razcepvat glavata s rezen limon4e privurzano kum zlatna tuhla :D "
Vinagi sum iskal da ia nameria na angliiski v Bg ,no me4tata mi se sbudna 4ak v Canada,v Edmonton Public Library. :D
A po temata, vzemame pasportite i zaminavame za Papua,Nova Gvineia ili Burcina Faso shte reshim v dvijenie:D
Mnogo vi zacikli plo4ata s tezi temi.
Aide 4ao


Ами да, Пътеводителя е много ценна книжка, бих казал настолна дори... :D :D :D
А за пътуването - това ми е любимото, бих обикалял света безспир...
Кой знае, може би и това ще стане...
Засега да се насладим на Канада, пък после ще видим дали в Буркина Фасо има много фасове и как са папуасите в Папуа-Нова Гвинеа... :D :D :D
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

goliama mechka написа:еми той кипъра е съпруга на Милото,тъй че това е едно семейство,което иска да се прибере,няма лошо.Ама пък Роси да казва че се плашели,че ще са оплюти-това е смешно :lol: За мен всички тук дето се оплакват и в рая да отидат,пак ще се оплакват.И за мен е такова щастие това,че имах възможността да се махна от БГ,че го пожелавам на всички.А на тези,които не им харесва тук,-нека се приберат в БГ и им желая много,ама много успех там
Tochno na myasto, brato! Az kato trgvah za Canada oshte vav vlaka kam Sofiya si peeh bg pesen v moy variant estestveno. :wink: I eto idva nay-shtastliviyat den, kogato bg shte e daleche ot men. No, ne se uchudvam, che nyakoi hora se vrshtat v bg, shtoto kakto nevednaj sam kazval vsichko e vapros na vkus, kazalo kucheto i se oblizalo pod opashkata. :P
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Silistra
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Яну 22, 2004 12:00 pm
Местоположение: Germany

Мнение от Silistra »

Тодор Колев се вьрна предсроЧно , макар ЧЕ БЕШЕ атаШе в ОТАВА
Заключено