Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

Здравейте!

С риск да ми теглите някоя м***а бих искал да ви питам какви са ми шансовете за федералната процедура,като управител(търговец)на ЕООД със стаж над 5 години в дейността ми... мога да докажа стажа си,имам средно образование и добри доходи.Виждам че не съм в листата с професии ......та въпроса ми е имам ли шансове, ако изпратя пакета с документи.Съпругата ми е маникюристка със стаж повече от 1 г. която пак я няма в листата.С английският не съм много на ТИ,но работя по въпроса.
Доста по изчетох,но не намерих отговор за себе си. Благодаря ви предварително!

Поздрави!
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от mortigur »

Ти искаш да кандидатстваш, по федералната, въпреки че не си в списъка с професии така ли? Ако е така не съм сигурен, че имаш някакъв реален шанс. Казвам реален, защото май до колкото знам има вероятност да ти разгледат кандидатурата в някакво необозримо бъдеще. Но това по скоро е теоретичен шанс отколкото реален.
Taxation is theft.
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

Ти искаш да кандидатстваш, по федералната, въпреки че не си в списъка с професии така ли?



Да въпреки, че ме няма във списъка бих искал да опитам,надеждата ми е в стажа който имам. Имам завършен курс за пътно строителни машини и стаж година и нещо,но преди десетина години,а до колкото прочетох е в близките 5г,ако не се лъжа.
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от hadministratora »

mortigur написа:...май до колкото знам има вероятност да ти разгледат кандидатурата в някакво необозримо бъдеще...
Аз лично не съм чувал за подобна възможност.
iliyana74 написа:Да въпреки, че ме няма във списъка бих искал да опитам...
Да имаш година стаж по една от професиите е задължително условие, за да ти разгледат кандидатурата. След като го нямаш, на какво точно се надяваш?
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

iliyana74 написа:Да въпреки, че ме няма във списъка бих искал да опитам...
Да имаш година стаж по една от професиите е задължително условие, за да ти разгледат кандидатурата. След като го нямаш, на какво точно се надяваш?[/quote]

Ох прав си така е,може би се надявам тайничко на късмет да ми разгледат кандидатурата :D .Желанието ми е толкова силно да замина,че дето се вика надеждата умира последна.

Значи според вас нямам никакъв шанс така ли,по никакъв начин не мога да стана емигрант в Канада,не мога да разчитам на късмета си?
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от bp_de »

Ами те са го измислили- то и затова са публикували критерии по които да се ориентира кандидата дали да започва или не ...
то те преценяват кандитатите на книга дали да ги пуснат или не -ясно ти е чедори и да пуснат някои то на място пък какво ще стане съвсем друга бира,а в твоя случаи ти даже и на книга не можеш им представи нещо за което да се хванат.

Но споко 2014 иде - а по мои прогнози може и порано да пуснат оградата -все пак някои трябва да работи и кофтито работа в европа.
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

bp_de написа:Ами те са го измислили- то и затова са публикували критерии по които да се ориентира кандидата дали да започва или не ...
то те преценяват кандитатите на книга дали да ги пуснат или не -ясно ти е чедори и да пуснат някои то на място пък какво ще стане съвсем друга бира,а в твоя случаи ти даже и на книга не можеш им представи нещо за което да се хванат.

Но споко 2014 иде - а по мои прогнози може и порано да пуснат оградата -все пак някои трябва да работи и кофтито работа в европа.
Ок благодаря за мнението ви!
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
Аватар
tototo
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 11:46 am

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от tototo »

Може да се пробваш по някоя от провинциалните програми
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

tototo написа:Може да се пробваш по някоя от провинциалните програми
Да сега намерих инфо във форума,ама защо така трудно се ориентирам.........
Благодаря ВИ. :)
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от mortigur »

iliyana74 написа:
tototo написа:Може да се пробваш по някоя от провинциалните програми
За Квебек ли имаш предвид?
Не, за Манитоба, Ню фаундленд, PEI, Nova Scotia, New Brunswick, Saskatoon. Тоест провинции където нюкамърите са добре дошли само като семейства, но не и за работа :rofl:
Taxation is theft.
Аватар
mufc
Мнения: 1322
Регистриран на: Пон Яну 05, 2009 3:56 pm
Местоположение: Stretford End

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от mufc »

iliyana74,
Защо не опитате някъде в Западна Европа?
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

mortigur написа:
iliyana74 написа:
tototo написа:Може да се пробваш по някоя от провинциалните програми
За Квебек ли имаш предвид?
Не, за Манитоба, Ню фаундленд, PEI, Nova Scotia, New Brunswick, Saskatoon. Тоест провинции където нюкамърите са добре дошли само като семейства, но не и за работа :rofl:
Как така не и за работа?Аз прочетох две три не съм всичките,но те искат да си намериш работодател?????Сигурно за това се усмихваш :),накак си ми се вижда недостижимо.Ще ги прочет
а всичките и дано успеем с някоя от програмите....
Благодаря ти :D
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

mufc написа:iliyana74,
Защо не опитате някъде в Западна Европа?
Ами понеже не сме чак толкова зле финансово(може и още :D )искаме по-добър живот за децата си и някак си се виждаме извън Европа.Съпругът ми не иска в Англия, която е добре икономически,защото се носи лоша слава за нас българите,а за Германия си е доста трудно....
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от mortigur »

Другия начин, който срещам в пребиваването си тъдява, е че много хора се фащат да учат в някой университет, после като им издадат виза идват и почват някъде работа и учат. За двама човека това няма да е проблем. Работих с една полякиня, съпруга и беше приет в тукашния университет, а тя с темпорарито виза работеше като мен черната работа. Демек аз с перманент резидент виза тя с темпорари и никаква разлика :rofl:

Та ако ти се мъчи с тоефели, и такси за унита, щото ще е скъпичко, може да се пробваш. В http://www.mun.ca" таксите са поносими. Също така в PEI унито не взима големи такси. Но както ти казах в тези провинцийки дават работа на нюкамърите само когато вече наистина няма канук да я свърши.
Taxation is theft.
iliyana74
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Авг 08, 2010 8:14 am
Местоположение: Варна

Re: Собственик на дружество с ограничена отговорност..

Мнение от iliyana74 »

Много е лошо така като не дават шанс и на такива като нас,който не са със висше образование и специалисти. Ние сме постигнали нещо в живота и без висше.Винаги съм казвала по-добре двойкаджия в училище и отличник в живота,защо не ни се дава този шанс????Преди години можеше да се влезе в Канада с 10.000 долара за водещия и по 2.000 за следващите.......е тази програма е спряна вече.Ние преди години нямахме намерение да се махаме оттук,но сега след като имаме деца по друг начин мислим.Искаме по добър живот за тях това е......
01.09.2011 - Varna
02.09.2011 - DCS Vienne
24.11.2011 - Осребрен чек
22.02.2012 - Accusé de réception
Публикувай отговор