pratihme pasportite s speedy

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
anicata
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:43 pm
Местоположение: oakville

pratihme pasportite s speedy

Мнение от anicata »

dear all,

pratihme nashit pasporti s Speedy do Rumania. Znachi,

prochetoh predi 1 mesec che niakoi tuk ot foruma si e prashtal pasportite s tiah.Ibadih im se a te mi kazvat ' pasporti ne prenasiame',niamali takava usluga. Az obache nali sam prochela v foruma i sam sigurna che infoto e 100% verno i uporstvam che imat takava usluga. Te uslujlivo me svarzaha s tehen boss niakakav, koito sashto mi obiasni che takova'jivotno' v tiahnata firma niama. Az obache sam mnogo uporita i mu raziasniavam che ima. Choveka kaza che shtial da se obadi i v drugi gradove da pita dali niakoi bez negovo znanie e zapochnal da pravi tazi usluga. I taka se chuhme okolo 10-tina puti za 2 sedm. dokato toi nai-nakraia se navie i se saglasi da mi vzeme pasportite . Az davah tolkova zor zashtoto uslugata pri tiah struva 24 euro vsichko. Demek po 12 euro v posoka ,no v tozi sluchai ti gi vzimat vsichkite nakup v nachaloto.
Pitam go az dali znae che se popalva deklaracia/za koiato sashto sam chela v foruma i znam che se popalva pri UPS ili DHL/ toi mi kazva'a ne,toia nashiat chovek tam e mnogo goliam vrazkar v posolstvoto i ne mi triabva'. Tova mi prozvucha malko tupo i ne profesionalno ,ama vi kazah'mechka strah men ne strah' i si pratih pasportite s tiah. Veche tolkova ne izdarjam s izvajdaneto okolo tazi procedura che se prejalih. Hubavoto tuk e che te idvat v kashti ili kadeto im kajete i ti vzimat pratkata,posle saotvetno mi gi nosiat pak na sashtia adres na krak. Ta kazaha mi che 16 dni im triabvali za da mi gi varnat. Sigurno veche se doseshtate kolko goliam e bil straha mi dali vsichko shte e nared ? Veche se biah prigotvila da zvania kade li ne na 16-tia den ,kogato oshte na 12 pasportite mi biaha doneseni u nas bez dori da mi se obadiat che shte doidat.
Pregledah gi ,prochetoh vsichko,dori ne otkrih da ima i niakakvi greshki pri izpisvaneto na imenata i dr. dumi.

Ta taka ,dobri hora izprashtaite v Speedy pasportite i ne se plashete,struva 24 euro .Only. I bez problemi. No kak e v drugite gradove izvan Sofia? E tova veche neznam...

pozdravi
Изображение
Аватар
Kuma Lisa
Мнения: 4545
Регистриран на: Чет Ное 13, 2003 5:02 pm
Местоположение: BC

Мнение от Kuma Lisa »

Добре де, аз не мога да разбера по колко пъти ще я пускаш тази тема :shock:

Един път тук- http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopi ... ght=#30414, и два пъти в Монреал, които изтрих,за да не се повтарят. Може пак да се оплачеш и да пуснеш "връзките си",но темата ще я заключа. :wink:
Който иска да коментира по темата да кликне на горния линк.
Нали знаете как в САЩ се избира президент:
минават целия му род под лупа, и се гледа какво е направил за благополучието на страната си и какво е учил и какви титли е защитил.

powered by Botzo
Заключено