prevodi na frenski-tarsia firma

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Shy
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 9:56 am
Местоположение: Montreal

prevodi na frenski-tarsia firma

Мнение от Shy »

Zdraveite na vsichki!
Znae li niakoi dobra firma za prevodi na frenski?Za kolko vreme stavat prevodite?
Blagodaria predvaritelno?
Ako niakoi moje da posavetva, ne znam kakav tochno dokument da predstavia za trudovia staj, dali trudova knijka, referencia ili trudov dogovor?
Barabetka
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 8:28 am

Мнение от Barabetka »

Zdravei Shy,
Nie li4no si prevejdahme dokumentite vuv firma Kate, do ispanskoto posolstvo. Otne ni okolo sedmica i dva dena za vsi4kite ni dokumenti. Za sujalenie v momenta nyamam visitka s telefonite im, no ako te interesuva, pishi mi i ste ti gi izpratya. Kolkoto do dokumenta za staja, nie si prevedohme trudovite knijki. Vyarno e, che sa dosta listi, no puk spored men pone zvu4i po-dobre. Referencii i trudovi dogovori, ne sa tolkova seriozen dokument. Imam i ICQ 162944187, ako iskash pishi utre na nego i ste ti dam adresa. Ne vzimat skupo. Haide kusmet :-)
Shy
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 9:56 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Shy »

Blagodaria ti mnogo, Barabetka za otziva.Shte sam blagodarna,ako mi dadesh telefon ili adres na firmata za prevod.Leka,poleka shte si podgotviame dokumentite s priatelia mi. Az v trudovata knijka imam samo edin staj i to ne po specialnostta, no shte pitam nastoyashtiat mi shef dali moje da se napishe saotvetstvashta na obrazovanieto mi dlajnost v trudovata knijka.Ne znam dali e pravilno.
Kakmet i na teb!
Hrisi
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:31 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Hrisi »

Zdrawei,
eto ti i agenciata pri koiato nie prevezdahme.
Vzema evtino po 4lv. na stranica pone septemvri 2003g. bese taka
no ti si proveri pak, a za stranici kato tia na trudovite knizki naprimer vzemaha 5lv.
eto adresa:

Perfect Consult
ul.Alabin 33 etaz1 ofis 127
tel. 980 41 63
Krasimira Stoianova

Kakto si precenis!
Ot men uspeh!
Hrisi
Hrisi
Мнения: 111
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:31 am
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Hrisi »

Iskam samo da dobavia 4e ka4estvoto na prevodite ne e blestiasto
v smisal 4e kato gi vzemahme sednahme tam na miasto i staratelno proverihme vsi4ko ,pone nai nai vaznite nesta kato dati imena i ot sorta i namerihme greski NO
te biaha izklu4itelno lubezni i ni popraviha vsi4ko bez nikakvi vzrazenia i iadove
Tova e, no pak se spestiavat dosta pari4ki s tiah!!!!
jery
Мнения: 78
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 3:37 am
Местоположение: Dallas, TX
Обратна връзка:

Преводи

Мнение от jery »

ето и нашия опит с 3 преводачески агенции:
- Herros - не се обръщай към тях! Преводачката им беше зачезнала нанякъде с нашите документи! Ужас! Получихме си ги след една седмица с много разправии! :x
- Lozanova 48 - много добра агенция - истински професионалисти! Работят бързо и качествено - експресни преводи, преводи за един ден. Цена 6 лв./стр.
ул. Парчевич 68, тел: 9894093
- Перфект Косулт - за тях Хриси ти каза всичко. Работят бързо и е доста евтино - 4лв/стр. Разбира се качеството не е на голяма висота, но това не е от особено значение...

А сега по въпроса за стажа. Най-сериозно внимание се обръща на трудовата книжка, а понякога и на трудовия договор. Препоръките са хубаво нещо - стига да ги имаш, правят добро впечетление. Подготви си всички документи! На мъжът ми му поискаха трудовата книжка и трудовия договор. В деня на интервюто носи всички документи за доказване на стаж!
Желаяти много УСПЕХ! :)
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Мнение от janyz »

Zdravei,nie si prevedohme v agencija na Mishel Nikov-tova e zaklet prevodach(maika mu e francuzoika), vazrasten ,no mnogo tochen,napravo perfekten! Njamashe nikakva greshka,prevoda beshe absoljutno tochen ,ne vzima skapo -4 lv. na stranica.Osven tova firmenite mu blanki sa mnogo estetichni i prigledni ! Namirat se na ul. Mizija, zad Voennata akademija ! V momenta ne u men adresa ,no ako reshish da polzvash tehnite uslugi ,obadi mi se (099-660556)Da dobavja-izgotvjat prevoda za 1 sedmica -legalizacija ne e neobhodima !Ako zelaesh ,moga da ti pokaza nashijat prevod ot tazi firma ! Kakto ti precenish !!!Uspeh!!!
Sled 3 sedmici sme na intervju-pozelai ni uspeh !Chao!
Shy
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 9:56 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Shy »

Blagodaria mnogo na vsichki za otgovorite. Mnogo e polezen tozi forum.Shte se radvam i az da pomagam po-natatak kato navlezem i imame opit.Jelaya uspeh i kasmet na vsichki!!! :D :)
Specialni pozdravi i pojelania za kasmet i uspeshno interview na Januz!!!
Заключено