Хайде варненци на среща на 15.02 :)

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Хайде варненци на среща на 15.02 :)

Мнение от p4eli4ka »

Ехо Варна, как сме?
Не мислите ли, че е време да се съберем. Много хора имат добри новини, а и с някои от вас сигурно ще се видим за последно на BG територия. Някои от вас ще хванат самолета за крилцата и не искам да ги изпуснем, без да им пожелаем приятен полет. Аз и Гец-а предлагаме срещата да е на 15.02 т.е. тази неделя в 16.00ч. пред ФК. Миналия път имаше доста нови хора, дано и сега да се видим с тях. Ще ви чакаме 8)

Гец, мерси за поправката, нещо не мога да се ориентирам в датите :?
Последно промяна от p4eli4ka на Вто Фев 10, 2004 8:20 am, променено общо 1 път.
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Re: Хайде варненци на среща на 15.02 :)

Мнение от gez »

p4eli4ka написа:Ехо Варна, как сме?
Не мислите ли, че е време да се съберем. Много хора имат добри новини, а и с някои от вас сигурно ще се видим за последно на BG територия. Някои от вас ще хванат самолета за крилцата и не искам да ги изпуснем, без да им пожелаем приятен полет. Аз и Гец-а предлагаме срещата да е на 15.02 т.е. следващата неделя в 16.00ч. пред ФК. Миналия път имаше доста нови хора, дано и сега да се видим с тях. Ще ви чакаме 8)
Mmmm daaaa - Taka predlagame, samo edna popravka shte napravq - sreshtata na 15.02 ne e sledvashtata nedelia, a tazi!!!! :wink: :wink: :beer:
Shtono - specialno za teb shte se oglejdame...... :wink: :P :P :P
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
div
Мнения: 112
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 10:06 am

Мнение от div »

Ами хайде, време си му е ....!
Пък и толкова хора имат поводи да почерпят ! :beer: :beer: :beer:

Ние сме там!! :lol: :lol: :lol:
До скоро! :lol:
David
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:53 am
Обратна връзка:

hahahah

Мнение от David »

I az sam tam,razbira se.
Kade bez men be hora??????????????????????????????
e ,misleno shte sam sas vas ,no i tova e neshto nali?

Pozdravi ot Calgary za vsichki vas.
Yavor
Аватар
sve
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 2:02 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

:)

Мнение от sve »

Da premestq postinga malko nagore v listata :)

DA S UDOVOLSTVIE STE DOJDEM I NIE :) Haide do nedelq che naistina na nqkoi sigurno ste im e poslednata sresta v BG (e ne i na men, nie ste se posabirame oste puti :) )
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

Как ще ви позная :?: Със сигурност това няма да е единствената среща пред ФК,а съм нова.Питам ви съвсем сериозно.До скоро!
Аватар
p4eli4ka
Мнения: 680
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 7:34 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от p4eli4ka »

Здрасти flyfish :wink:
В този час едва ли ще има много срещи пред ФК, пък и миналия път бяхме сигурно повече от 20 човека, просто няма начин да не ни познаеш. Ние стоим там и чакаме, докато всички, които познаваме и са потвърдили, не се появят. А разбира се винаги има място за нови попълнения :D Бъди точна и ще ни познаеш, ние ще сме там. Пратих ти лично съобщение. Айде до неделя :wave:
Аватар
Flash
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Фев 11, 2004 7:58 am
Местоположение: Monte Carlo,Tenerife, Aruba

Юруш на маслините

Мнение от Flash »

Пишете ни и нас,
ще се опитаме да дойдем :lol: :beer: :beer:
Човек не може да избере родителите си и къде да се роди, но може да избере къде, с кого и как да живее !
vesi i stamen
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:55 am
Местоположение: Varna - USA
Обратна връзка:

Privet i ot men Vesi!!!

Мнение от vesi i stamen »

Zdraveyte!!!

Oh dano da uspeja, az Vesi shte si hodja pri nashite da gi vidja v Karnobat i ako uspeja da se pribera v nedelja do 16 h shte se postaraja da doyda na vsjaka cena, pak makar i veche da sam sama :cry:
Stamen moje samo misleno da e s nas ot Shtatite, i opredeleno shte ni zavijda ... :wink:
Abe da e jiv i zdrav samo pak, az shte go zamestja i nego dostoyno, ako vaobshte uspeja da pristigna navreme ot garata!!!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Re: Privet i ot men Vesi!!!

Мнение от gez »

vesi i stamen написа:Zdraveyte!!!

Oh dano da uspeja, az Vesi shte si hodja pri nashite da gi vidja v Karnobat i ako uspeja da se pribera v nedelja do 16 h shte se postaraja da doyda na vsjaka cena, pak makar i veche da sam sama :cry:
Stamen moje samo misleno da e s nas ot Shtatite, i opredeleno shte ni zavijda ... :wink:
Abe da e jiv i zdrav samo pak, az shte go zamestja i nego dostoyno, ako vaobshte uspeja da pristigna navreme ot garata!!!
Vsichki iskrenno se nadiavame da uspeesh.... i stiskame palci na Stamen.... :wink: :D :P
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

I az 6te doida, kak bez mene xixixi. Dano ima pove4ko hora. A ti flyfish ne se pritesnqvai. Ne moje da ne ni zabeleji6. Samo se nadqvam da ne e mnogo studeno, 4e ako trqbva da 4akame pred FK dylgo, hmm ....
Aide do skoro na vsi4ki!
Аватар
Didi i Todor
Мнения: 24
Регистриран на: Вто Дек 16, 2003 9:17 am
Местоположение: Varna

Kude po to4no?

Мнение от Didi i Todor »

Otnovo li 6te bude v akvarela sled tova, 4e Daniela ima problem s kraka i moje da doiem napravo tam? :roll:
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Хайде варненци на среща на 15.02 :)

Мнение от balbi »

p4eli4ka написа:Ехо Варна, как сме?
Не мислите ли, че е време да се съберем. Много хора имат добри новини, а и с някои от вас сигурно ще се видим за последно на BG територия. Някои от вас ще хванат самолета за крилцата и не искам да ги изпуснем, без да им пожелаем приятен полет. Аз и Гец-а предлагаме срещата да е на 15.02 т.е. тази неделя в 16.00ч. пред ФК. Миналия път имаше доста нови хора, дано и сега да се видим с тях. Ще ви чакаме 8)

Гец, мерси за поправката, нещо не мога да се ориентирам в датите :?
Ej Desi ti si maj komsomolska sekretarka:P
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

:)

Мнение от balbi »

Moje bi 4e dodem predi zaminavaneto, no ne se znae:)
Ajde i da ne piete mnogo ej:P
4e f Kanada shte se 4udyat kakvo da vi pravyat ako ste alkoholiziranil:P
nig
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 13, 2004 8:13 pm

do vsichki Warnalii

Мнение от nig »

Zdrasti na vsichki Varnalii,mnogo se radvam che se sabirate,to i taka triabva da bade zashtoto kato doydete tuk shte vi se iziasni maglata okolo velikata Canada.Hora ne pravete greshka kato men da si ostaviate rahatlaka vav Varna.Ot Varna po hubavo niama,vsashnost sega i da vi govoria niama da mi poviarvate-kakto i az ne viarvah,dokato ne pristignah v Montreal i ne vidiah kakvo e :shock:
Ta taka,shtom vi se iska imigrirayte,no mnogo molia hora koito ne sa bili tuk v Canada neka da ne prikazvat gluposti kade e stabilna pochvata i kade ne,i zapomnete tuk nikoy ne vi chaka s cvetia i rozi,ne gubete tova koeto imate v BG.Tova e moia savet kam vas (Gradski ste mi kak da vi izlaga).Kato se vidite piite i po edna rakia i zaradi men che tuk 1 but vodka e 35-40$ v saka.
Ha nazdrave za nashia grad i umnata....... :beer:
Заключено