Най-красивия град ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Най-красивия град ?

Мнение от Amental »

8)

Любопитно ми е да чуя вашите мнения,пътеписи,впечатления от това което сте видяли из Канадата....
Нека в тази тема не говорим за заплащане на час и финикииски знаци въпреки неизменния факт,че всичко се върти около тях.

Кой в най-красивият град в които сте били та било макар и за малко?


8)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Мнение от analgin »

Montréаl и по-точно населениено обитаващо районите около метрото.
Архитектурата също е впечатляваща. Когато ми се наложи да съм в тези райони на града се чувствам много мултинационално настроен.
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

уфф за теб разбрахме вече
кофти работа :(
само не разбрах защо трябва да с**еш по всички актуални теми и какъв смисъл намираш в това.
ако има нещо пиши ми на ЛС .

:idea:
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Аз лично харесвам района на старото пристанище на Монреал , старата част на Квебек сити и Отава около парламента.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Отава, разбира се! :D И едно градче Ливърпул в Нова Скоуша, много трудно си тръгнах от там, времето някак си беше спряло в абсолюна красота и спокойствие. Ето му пристанището:

Изображение
Let it go...
Dparo u TaHq

Ние

Мнение от Dparo u TaHq »

Ивет,Тази снимка е страхотна,като я гледахме като че бяхме там.Мисля знам за какво спокойствие говориш :)
Аз много искам да се установим в една спокойна обстановка,но сигурно решенията ще дойдат едва ,когато пристигнем там,защото има няколко допълнителни неща,за които се мисли.
Аз лично,Драго си "умирам" за едно огромно спокойствие,сред много природа,любезни хора (без знаение народност) и да не е чак толкова далече морската шир :))
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

В Канада има много красиви градове,всеки по своему,но бих казал също,че например Ниагара Фолс и Ниагара он дъ Лейк са малки,спокойни градове и имат какво да се види и наслаждава човек там.Бил съм и в Стратфорд малко типично Европейско градче(там живеят предимно хора от немски произход),там се провеждат всяка година фестивал на Шекспир.Но мисля,по приказките на много хора,не съм бил там,но Халифакс е един от най красивите градове на Канада и Северна Америка.
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

За Халифакс не бих казала, че е от най-красивите градове определено. Има отделни интересни и хубави неща, като цитаделата, музея на Александър Кийтс и бъргерите с лобстър по пристанището, но според мен като цяло града си е направо грозен - грозни бетонни сгради и голямо промишлено пристанище. :? Все пак той е строен наново след 1917 год. Обаче рекламните снимки от въздуха на града си ги бива. :D

Бях забравила - в Халифакс попаднах на голям митинг в покрепа на марихуаната. :rotfl: Беше бая забавно! :lol:
Let it go...
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

Банско,Варна,Златните,Копривчица, и тнт, в Канада дали е си в Мо или Ван, или кадето и да е, има по една 2 главни и интересни улици вс останало е едно и състо.
Но определено за сега Ванкувър е дъ бест.
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

ще е интересно още хора да постнат снимки от местата за които говорят :) независимо тяхни ли са снимките или от нета
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Мнение от optics »

Виктория


(но общо взето най-красивият град е там където най-добре ти тръгне работата)
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Quebec City - по-точно старата му част.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

най богаташки-Уестмаунт и Оуквил. :D
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Монт Сент Илер :lol: :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

мен пък най ме кефи Гей Картието .купонът е Жесток. :D
Публикувай отговор