Летните детски лагери

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
sense
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Дек 06, 2006 8:08 am
Местоположение: MOntreal

Летните детски лагери

Мнение от sense »

ЗДравейте!
От два месеца сме в Монреал. Детето ходи на maternelle, на 5 и половина е. Въпросът за лятото вече си е на дневен ред. Ще съм много благодарна, ако някой ми сподели впечатления за летните лагери или ми даде координати на място, от което е доволен. Ние живеем във Вердън, не знам дали записването е по квартал, но и да не е, предвид удобството все пак е по-добре да е близо.
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

Провери си в квартала, в училището би трябвало да има инфо. По принцип първо записват децата от квартала , те са с предимство, а и в цените има разлика, ако си външен. Аз съм доволна, и двете ми деца ходят.
Vodolei
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Юли 08, 2005 10:01 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Vodolei »

Много са добри лагерите. Децата ги занимават по цял ден, ходят на басейн, играят, имат занимания и по възраст. Всяка седмица имат излизане навън - на плаж, на Ла Ронд, в зоопарк, на водни пързалки. Всяка седмица е различно.

Има лагери, организирани от общината и те са доста евтини. Но за тях трябва да побързаш, обикновено записването е през март. После, ако останат места, от април почва записването на деца от други райони.

Има и частни лагери. И те са добри, но обикновено са по-кратки и по-скъпи.

Пусни една търсачка 'camp de jour Verdun' и ще намериш много. Ето например това:
Лагери във Вердан
sense
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Дек 06, 2006 8:08 am
Местоположение: MOntreal

Мнение от sense »

Mnogo Wi blagodarq za otgoworite! Az weche bqh potyrsila w neta i edno spisanie imame tuk s info za kwartala, no mi se iskashe da razbera sto za chudo sa tiq lageri ot gledna tochka na roditelq i dali kato cqlo ste dowolni. Wsystnost chudq se te li sa edinstweniqt wariant za deteto prez lqtoto?
Публикувай отговор