дерматолог в мтл

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

дерматолог в мтл

Мнение от Gonzo#1 »

спешно!

съжалявам, не мога да копипействам на бг, искамсамо инфо, за детето ми става дума. педиатър нямаме.


************
Е, при нужда и ще помагаме. Няма само да трием я. ;)

Linko
Аватар
dog
Мнения: 718
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 2:32 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dog »

Има частни клиники които са без предварително записване и работят със здравната каса. Водят ги нещо като спешни кабинети. Адресите им може да вземеш от най-близкото CLSC, дават ти един списък. От там ще ти дадат направление за кожен лекар. Обикновено не се чака много.
"Искай и ще ти се даде"
Питай и ще ти се каже
Старото куче
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

благодаря на всички, помогнали досега. дано не ви се налага при специалист да ходите! среща след 2 месеца, с направление, ако лекаря приема нови пациенти! М-дувременно мое да сме крастави, габави, с екзема, да изпоzаразим цялото даскало, пей сърце!
за протокола, не сме с краста, нито сме заразни, детето де, но таквоз божествено безхаберие....
сестрите в CLSC са заети, направих си купона, 3h чакам да благоволи да дигне, ne digna :evil:
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Гонзо, нямаш ли личен лекар?Той ще те приеме веднага при това положение...дори и без час...ще прецени колко е спешно, сериозно и опасно и съм сигурен, че ще те изпрати точно там където е нужно...и на мен в началото ми се е случвало да се губя и проблема е, че не съм постъпвал правилно...просто запази спокойствие...ако е много налпжително...детето плаче и е нетърпимо а личния го няма иди до най близката клиника или дори в детската болница и там на предварителния преглед ще преценят колко е спешно...ако чакаш много...радвай се...значи проблема е дребен и ще останат само нервите ти...междувременно си търси личния и си намери детски...айде спокойно ще видиш след време, че съм бил прав :beer:
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

охли, педиатър няам, а и доверие им няам. не става ? за болка, сърбеж, няма симптоматика, за щастие, но не знам кво е, и не ми харесва след 2-3 месеца да виждам специалист.
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

514-933-7189 Dr.Agnes Kovach
Това е телефона на една лекарка-педиатър (не е личен лекар), много е добра, ходили сме 2 пъти вече при нея. Като се обадиш ти дават час, чакаш малко като отидеш, но пък обслужването е добро. Намира се на Côte-des-Neiges срещу болницата (нямам го в момента адреса под ръка). Успех!

П.П. Такива безхаберници ги има по болниците, че страх да те хване! Една диагноза не могат да сложат като хората, да не говорим за объркани рецепти, лекарства и т.н. Да не му се налага на човек!
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

http://www.rocklandmd.com/en/index.php частна болница, прегледите се заплащат, но това е най-бързото решение, ако нямаш личен лекар...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Любо, махни запетайката ,че не се отваря иначе.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Dino
Модератор
Мнения: 621
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 4:59 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Dino »

Пуснах в Google телефонния номер 514-933-7189 (публикуван от Maria) и единственият резултат е www.montrealfamilies.ca/health.htm
Там почти в края на страницата е секция Pediatric clinics и има изброени педиатри/клиники:
Centre Médical pour Enfants
Lasalle (514) 368-0441

Clinique de Pédiatrie
Lachine (514) 637-1299

Clinique Enfant-Medic
D.D.O. (514) 685-0880

Dr. Agnes Kovacs-Bimbi
Montreal (514) 933-7189

Dr. Julia Gulyas
Dorval (514) 631-9733

Dr. L.R. Haber
Beaconsfield (514) 695-6345

Dr. Michael Westwood
Beaconsfield (514) 695-6345

Tiny Tots Medical Centre
D.D.O. (514) 685-3531
Още едно търсене (на друг сайт) със същия телефонен номер пък даде следните данни:
Kovacs-Bimbi Agnes
3550 Ch De La Cote Des Neiges
Montreal, QC H3H 1V4
(514) 933-7189
Gonzo#1, надявам се всичко да мине леко и успешно!


Даниел
Vision without action is a daydream.
Action without vision is a nightmare.
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

Благодаря, дано само аз се притеснявам, а не е нещо трудно лечимо. Утре пак ще звъня, че днес трябваше и на даскало да ида все пак...Сега разбирам що толкоз си треперят на здравенцето, в аптеката патката ми предлага кортизонови препарати, а ме гледаше и като отровена като и обясних защо не са ми нужни, гаси и дипломите дет ги изкарват! Дет викат колеги, отличен му слагаш за тва , че може да пише ръкописно.....
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Gonzo#1 написа:Благодаря, дано само аз се притеснявам, а не е нещо трудно лечимо. Утре пак ще звъня, че днес трябваше и на даскало да ида все пак...Сега разбирам що толкоз си треперят на здравенцето, в аптеката патката ми предлага кортизонови препарати, а ме гледаше и като отровена като и обясних защо не са ми нужни, гаси и дипломите дет ги изкарват! Дет викат колеги, отличен му слагаш за тва , че може да пише ръкописно.....
Пак говориш глупости ама ще ти мине :D
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Gonzo#1 написа:охли, педиатър няам, а и доверие им няам. не става ? за болка, сърбеж, няма симптоматика, за щастие, но не знам кво е, и не ми харесва след 2-3 месеца да виждам специалист.
...те и наще циганки така прайха..не дааха да им бият ваксина щот си мислеха, че им бият инжекция, за безплодие :D
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

ако ми дрънкаш за забава, мерси, не ме кефи. гледай си шаха там
dr.oh.boli

Мнение от dr.oh.boli »

Ами просто ти казвам, че когато човек е на зор целта се отдалечава и тунела се стеснява...в такива моменти е трудно да е точен и се греши по лесно....
...и как смееш да намираш косури на тоя и оня след като не си си свършила твоите задължения...имаш 2 деца а нямаш лекар...това не е ли циганска работа с извинение пред циганите?!?
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

мога да имам и 2, значи ли че са кадърни?
Публикувай отговор