Toronto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
lola
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 3:40 pm

Toronto

Мнение от lola »

Privet na vsi4ki:)
bih iskala da vi popitam kade 4ovek moje da otsedne za den dva na normalni ceni, kakto i miasto-hostel ili hotel/ za predpo4itane vtoroto pred parvoto/ v Toronto. Kakvo e interesno da se vidi (sgradi, muzei, kra4mi) s edna duma kade 4ovek da se pomotae.
Mersi!
Аватар
zmeitshe
Мнения: 88
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:41 am
Местоположение: mississauga, on

Мнение от zmeitshe »

leaf
Мнения: 549
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 4:35 am
Местоположение: Toronto

Мнение от leaf »

Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

Мнение от hankroum »

6to ne otsednete v oshawa toi e na edin hvarlei miasto pak i nai - hubavtoto koeto mojete da napravite e da otidete do Niagara Falls. tam e strahotno. mojete i da otidete do kitaiskia kvartal za da si napazaruvate-evtinko e. abe ob6to vzeto ne e skapo v TORONTO i CNtower e atrakcia!!!
uspeh-az go haresvam grada!!!
otidete da vidite nai dalgata ulica v sveta yonge str.!!!!
АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ ИДВАТЕ!!!
Аватар
lola
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 3:40 pm

Thanks

Мнение от lola »

Mersi za otgovorite:)
vaprosa mi po skoro be6e kato 4ovek koito za parav pat otiva v Toronto, naprimer kade moje da piine edna bg. bira, kakvo na vas vi e napravilo vpe4etlaenie kogato ste se motali iz grada v parvite dni, ako niakoi va6 priatel primerno vi doide na gosti kade bihte oti6li, ima li ne6to interesno koeto v momenta se pokazva v niakoia ot galeriite v Toronto. A otnosno saitovete znam kak da napi6a Toronto v google, ne go priemaite kato zaiajdane za6toto ne e daje vi blagodaria vse pak za jelanieto da mi otgovorite. Ami tva e mai vsi4ko koeto mi se struva vajno da kaja.
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Vav vsichki Moteli okolo Toronto[po normalni ceni]...... :D
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
shark6286
Мнения: 229
Регистриран на: Нед Яну 18, 2004 5:17 am
Местоположение: Calgary

Мнение от shark6286 »

Schmap - Dynamic Travel Guides

http://www.schmap.com/
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Изображение

Fodor's : Торонто

Издател: ИнфоДар
Издадена: 2004
Размери: 13.00x22.00
Брой страници: 208
Корица: Мекa
Цена: 8.00 лв.


Намеретее място за отсядане - лъскави модерни хотели, истински очарователни места или Викториански гостилници, където предлагат хотел и закуска. Нахранете се добре във фрнски бистра, италиански заведения, кафетерии на открито или в азиатски ресторанти. Вижте всичко вървейки пеша от Харбърфронт Сентър до Куинс Парк и Китайския квартал. Отбийте се до Ниагарския водопад. Пазарувайте антикварни стоки, местни произведения на изкуството, идете на театър, балет или концерт. Усетете нощния живот - от джаз барове до луксозни ресторанти.
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ivanko13 написа:Изображение

Fodor's : Торонто

Издател: ИнфоДар
Издадена: 2004
Размери: 13.00x22.00
Брой страници: 208
Корица: Мекa
Цена: 8.00 лв.


Намеретее място за отсядане - лъскави модерни хотели, истински очарователни места или Викториански гостилници, където предлагат хотел и закуска. Нахранете се добре във фрнски бистра, италиански заведения, кафетерии на открито или в азиатски ресторанти. Вижте всичко вървейки пеша от Харбърфронт Сентър до Куинс Парк и Китайския квартал. Отбийте се до Ниагарския водопад. Пазарувайте антикварни стоки, местни произведения на изкуството, идете на театър, балет или концерт. Усетете нощния живот - от джаз барове до луксозни ресторанти.
е ти това всичкото ако го правиш ще ти трябват по 10 хиляди$ на месец :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

sasho71 написа:
е ти това всичкото ако го правиш ще ти трябват по 10 хиляди$ на месец :lol:
Е поне може да се помечтае.... това е без пари :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Още нещо по въпроса.

http://www.trailcanada.com/
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Ето нещо топло от Нешънъл Джиографик.


Изображение


Destination Map: Toronto
Издател: National Geographic
Издадена: 2007
Размери: 10.50x22.50
Корица: Мекa
Език: Английски
Цена: 19.00 лв.

Exploring and enjoying the world's great cities is as easy as unfolding these sturdy laminated maps. Destination Maps combine finely detailed maps with fascinating and practical travel information. Maps feature a large-scale city map, richly layered with tourist and business travel locations and information. 3-D styled drawings provide you with instant identification of famous buildings and landmarks, making orientation easy and creating a unique keepsake of the visit. The reverse side includes regional maps, top attractions, airport diagrams, travel tips, transit maps and an extensive index to streets, cities, neighborhoods, parks, points of interest, museums, monuments, government buildings, subway stations, hotels, and more. Multi-language legends are included on each map.
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Заключено