Циалото семейство заедно ли трябва да замине???

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Циалото семейство заедно ли трябва да замине???

Мнение от Kpetrov »

Въпроса ми е при получаване на визи необходимо ли е жена ми и децата да идват с мен при първото влизане в Канада?

Доста се порових из форума но нищо не открих по този въпрос

Кандидат емигранта!
dora
Мнения: 62
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:20 am

Мнение от dora »

Zdravei,dokolkoto znam ne e zadalzitelno da tragvate zaedno!Moze parvo ti i (ako ne gresha)do edna godina trjabva da zaminat ostanalite !Na kakav etap ste? Nie chakame data za intervju !Pozdravi!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Hi
Parvo moje da zamine osnovnia kandidat, bez pridrujavashtite lica. No da ne zabraviame, che ako ste napravili vsichki medicinskite, to do edna godina ot datata na pregleda triabva da se vleze v Canada!!! Taka che ako shte patuva samo osnovnia kandidat, triabva da se plati samo negovata viza, samo toi da mine pregleda, i na parvo vreme samo toi da poluchi vizata, i kogato drugite sa gotovi, te triabva da minat prez sashtata procedura.
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Сега ще пускам пържите документи на нула съм с френския и затова не бързам първо искам да поцхна уроците и тогава ще подавам

Къде препоръчваш да се учи France?
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Eheeee
Az si misleh, che veche ste podali v Bukuresht za vizi!!! Ne se pritesniavai - rano e oshte da se trevojish zatova, koi shte zamine i koga. Parvo ima dosta drugi neshta za urejdane.
Kamset
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Men me interesuvashe syshto taka shtom moga da zamina pyrvo az kak sedi vyprosa s parite na kanadskata granica kolko triabva da dokaja i pokaja
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Ima si minimumi moi chovek - 2300 CAD za osnovnia i po 1000 CAD za vseki sledvash!!!
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Циалото семейство заедно ли трябва да замине???

Мнение от VanBC »

Kpetrov написа:Въпроса ми е при получаване на визи необходимо ли е жена ми и децата да идват с мен при първото влизане в Канада?
Водещият кандидат може спокойно да влезе в Канада сам, а семейството му да дойде по-късно (но задължително преди да са им изтекли визите). Това е много удобен вариант - аз лично направих така, познавам и други хора които са го правили.
Заключено