Ходене до България

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.

Кога за пръв път ходихте до България,откакто сте тук?

Оо,още на първата година!
14
33%
На 2 та година
11
26%
На 3 та година
5
12%
На 4 та - 5 та година
9
21%
Още не съм си ходил
4
9%
 
Общо гласове: 43
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Ходене до България

Мнение от Kwon-Do »

Цел:Интересно ми е кога за пръв за път си позволява един емигрант да отиде до родната си страна.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Първата година. В общи линии пътувам всяка година, ама взе да ми омръзва това пътуване.:? Уморително е да си ходиш за по 2 седмици, че и за по -малко. Надявам се след приемането ни в Европейската общност да почнат да дават по-лесно визи за посещение.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

Ние предпочитаме да се виждаме с родители/роднини из Европа. Така е по-интересно и за тях и за нас, а и си спестяваме сблъсъка с Родната действителност.
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

Tova e super idea! :thumbsup: (osobeno ako imash kashta niakade iz Evropata...)
Stoni

Мнение от Stoni »

Общо взето не съм отделил внуци от баби и дядовци та да се чудя как да ги събирам.Ако ми стане кеф ще си ходя, ако на някой му е кеф до 18 спонсорирам кандидати по права линия :D
За мен някак си с всяка изминала година Кр. територия се отдалечава, повече и повече а тук се доближава още и още :D :beer: :beer: :beer:
Ако там не са родителите ми и тук се намерят 1-2 истински приятели, знака Хне и мърда 100%
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

canat написа:Tova e super idea! :thumbsup: (osobeno ako imash kashta niakade iz Evropata...)
Е, ще има още доста време да поработим в концлагера Канада докато стигнем до собствена къща в Европа. :lol:

За щастие, къщи в Европейски села осигуряващи удобства на 10-12 човека могат да се наемат на изгодни цени. Като прибавим летните чартъри, които струват по-малко от билетче за рейс до същото място и микробус 9-тка под наем семейната почивка се превръща не само в приятна, но и в изгодна. :beer:
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

Vor, mnogo si izobretatelen :mrgreen:
VorGrigorov
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 11:08 am

Мнение от VorGrigorov »

Мерси canat, но аз нямам заслуги. Жената е по плановете. Аз мъкна багажа и карам бус-а! :wink:

Но да ти кажа, като видя светналото лице на майка ми на корабче по Темза (винаги е искала да пътува, но по комунистическо време селяните не се дореждаха до екскурзии) заобиколена от децата си и ...
"The one thing you cannot trade for your heart's desire is your heart."
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Az ne si pozvolqvam mi si nalagam 6toto vinagi pytuvam po rabota / prinuda. Ina4e mojeh mnogo po-rano da pytuvam do BG.
:beer: :beer: :beer:
Stoni

Мнение от Stoni »

Ехе, селски как не те познах :beer:
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

ne sme hodili, ne ni se i hodi. edva li skoro shte mi domachnee za vsichko ot koeto se mahnah :twisted:
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Gonzo#1 написа:ne sme hodili, ne ni se i hodi. edva li skoro shte mi domachnee za vsichko ot koeto se mahnah :twisted:
Айде бе!?
Бре?!! :shock:
Док...........
TROUBLEMAKER
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

Stoni написа:Ако там не са родителите ми и тук се намерят 1-2 истински приятели, знака Хне и мърда 100%
Shapka svaliam na Stoni, che kazva istinata, haresva mi negovia "isperkal" stil, chrez koito vsashtnost kazva tova, koeto drugite ne smeiat
:giavol: :smhair: :freak:
(Balgaria e iskliuchitelno krasiva strana, no krasota ima na mnogo mesta i za sazhalenie tia ne e dostatachna za dushevnia komfort i shtastie, kogato se namesiat i grugi faktori, koito ia zasenchvat ili se opitvat da ia "smachkat" :evil: )
Stoni

Мнение от Stoni »

Аз си казвам, само това което мисля и пет пари не давам, дали на някого му харесва или смята с развалено сметало :wink: :beer:

А по темата, смятам че е добре да се върнеш, за малко след 1-2 години та да можеш да си опресниш и изплакнеш някои виждания, така по лесно се измитат някои илюзии и по лесно се намира пътя нататък.... 8) :beer: :beer: :beer:
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

Абе що няма отговор в анкетата, за който още не си е ходил ?
Така ще си остана без глас :wink:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Заключено