Изисквания за имиграция в NWT .

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
cheese
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 8:23 am
Обратна връзка:

Изисквания за имиграция в NWT .

Мнение от cheese »

Има ли облекчение в изискванията за кандидати за имиграция в Северозападните теритотии. Казаха ми, че там взимали по-лесно, но в Нета не намерих нищо по въпроса. Дали някой може да ми каже къде да видя ???

Ха със здраве!!!
:beer2:
По-добре половин нещо, отколкото цяло нищо !
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: Изисквания за имиграция в NWT .

Мнение от Rainmaker »

cheese написа:Има ли облекчение в изискванията за кандидати за имиграция в Северозападните теритотии. Казаха ми, че там взимали по-лесно, но в Нета не намерих нищо по въпроса. Дали някой може да ми каже къде да видя ???

Ха със здраве!!!
:beer2:
nai vajnoto e da izdurjash na stuuud
Аватар
Rainmaker
Мнения: 1108
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 11:16 am
Местоположение: Ne se vijda na snimkata.

Re: Изисквания за имиграция в NWT .

Мнение от Rainmaker »

cheese написа:Има ли облекчение в изискванията за кандидати за имиграция в Северозападните теритотии. Казаха ми, че там взимали по-лесно, но в Нета не намерих нищо по въпроса. Дали някой може да ми каже къде да видя ???

Ха със здраве!!!
:beer2:
nai vajnoto e da izdurjash na stuuud
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Otgovorete mu na 4oveka.Ima hora,koito sa gotovi da minat dori prez studa na NWT,samo i samo da se doberat do Canada.
Mejdu drugoto kato si gotov da se podloji6 na toia extremen stud,zamislial li si se za podobna programa za zaselvane v agrarnite,obezludeni raioni na Australia.Tova reklamiraha tazi ve4er po bTV.
Eto ti edin link da razgleda6 programite na razli4nite provincii.Samo za NWT niama programa.
http://www.cic.gc.ca/english/skilled/provnom/index.html
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Изисквания за имиграция в NWT .

Мнение от VanBC »

cheese написа:Има ли облекчение в изискванията за кандидати за имиграция в Северозападните Теритотии. Казаха ми, че там взимали по-лесно, но в Нета не намерих нищо по въпроса. Дали някой може да ми каже къде да видя ???

Ха със здраве!!!
:beer2:
Няма програма за облекчена имиграция в Северозападните теритотии. Предишният министър на имиграцията имаше някакви такива идеи (не само за севера, а за всички слабонаселени райони), но потънаха в прахта. Виж линка който е дал Maverick, там са посочени всички провинциални програми за емиграция. Разгледай ги и виж дали някоя те устройва. На мене ми се струва, че откакто свалиха точките на 67 най-лесно е да минеш по федералната програма.
cheese
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 8:23 am
Обратна връзка:

Благодаря за линковете!!!

Мнение от cheese »

Maverick, благодаря за линковете! А за Австралия не съм много навит, защото там има разни зъбати и отровни животни, а и определено Канада е по-добре уредена държава. В Северозападните територии може да е студено, ама няма да се притеснявам как ще си платя тока за отопление. Освен това може да понауча от индианците някой интересна микстура за пушене, хе хе хе .Пък и след три години като взема верния паспорт с кленовия лист, мога да се заселя и на Луната, ако ми е кеф. Най-важното е детето ми да не расте тука и да слуша Мишо Шамара с едното ухо и Кондьо с другото.
По-добре половин нещо, отколкото цяло нищо !
The Great Bastun
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:08 am
Местоположение: ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И МОРЕТО !!!

Бастунско...

Мнение от The Great Bastun »

Що си мислиш, че Канада е по-уредена от Австралия, а?

Вярно е точно обратното, но като си чул Канада.... Канада,та Канада, що ли?

Другото е, че като отидеш в Канада, такива като Кондьо са много повече и по улиците е пълно с тях( и даже има и по-неприятни), а детето ти не само, че ще слуша мнооого по гадни песни от тези на Мишо Шамара (само, че на друг език), ами и в Канадата, вероятността да стане като него( даже и по -тъп) е много по-голяма !!!

Абе като ги слушам повечето от кандидатите с техните изисквания, то те не са за Канада , ами са за Германия, ама пустата Германия, еееехххх, защо нямаше една такава лесна система като Канадската ???

Защо ли ???

Ей в отговора на този въпрос се крият тайните на Канада !!!

Айде със здраве и успехи !!!
Аватар
bat Nicky
Мнения: 116
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 1:08 pm
Местоположение: Canada

Re: Бастунско...

Мнение от bat Nicky »

The Great Bastun написа:Що си мислиш, че Канада е по-уредена от Австралия, а?... !!!
Бастуне, сори, ама определено не си прав. Ама много определено не си прав. Ама мнооооого определено не си прав. И вашите не са прави. И комшиите ти не са прави. И всички в радиус от 3км около вас не са прави. :lol: Сети ли се за вица ? Ако не си, пиши ми да ти го разкажа :D

Кондьовци има навсякъде, но в Австралия просто не можеш ги преброи. А и какво му е на Кондьо - пее си човека и на никого не пречи. В Канада мангалите са точно на определени места и ако не искаш да ги срещаш - просто не ходи там. Никой няма да ти е крив, ако както един любопитко тук за да не се охарчва много вместо със зехтин си готви манджите с канола ойл и после пита защо му се палела фурната :shock: Така че по-добре обяснете на човека, че да, Канада се намира в северна Америка и да, тук има всичко, но всяко нещо си има цена. И ако искаш по-високо качество ще трябва да се бръкнеш по-дълбоко. Но тъй като имигрантите, както е известно, не са от най-заможните и гледат само евтиното - затова и получават най-ниско качество !!!
Животът е болест, предавана по полов път и със 100% смъртоносен изход. Лекарство все още няма открито !!!
cheese
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 8:23 am
Обратна връзка:

Какво ви става!????

Мнение от cheese »

А бре, хора, няма ли чат на Дир.бг и прочее места за чесане на езиците? Тука заприлича на парламента. Как пък една тема от тоя форум не остана непрепикана от някой голям разбирач. То човек да го е страх да пита нещо, че после не може да си проправи път през височайшите мнения до полезните отговори.А то от шест отговора само два казват нещо по същество. Значи даваме 65 процента брак!!!!!!
Дайте да не затлачваме форума с глупости, а !!!!
Ха със здраве! :beer2:
По-добре половин нещо, отколкото цяло нищо !
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: Какво ви става!????

Мнение от KolioBalkanski »

cheese написа:А бре, хора, няма ли чат на Дир.бг и прочее места за чесане на езиците? Тука заприлича на парламента. Как пък една тема от тоя форум не остана непрепикана от някой голям разбирач. То човек да го е страх да пита нещо, че после не може да си проправи път през височайшите мнения до полезните отговори.А то от шест отговора само два казват нещо по същество. Значи даваме 65 процента брак!!!!!!
Дайте да не затлачваме форума с глупости, а !!!!
Ха със здраве! :beer2:
e che to foruma nali zatva e forum be mlechen product takav
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
rath

Re: Изисквания за имиграция в NWT .

Мнение от rath »

Koi ti gi razpravia tezi nesta? stom ti gi razkazvat tezi prikazki, znachi znaiat kade moje da namerish tazi info
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Какво ви става!????

Мнение от yaiuat »

cheese написа:А бре, хора, ... Дайте да не затлачваме форума с глупости, а !!!!
Ха със здраве! :beer2:
Споко man, прегледал съм как е положението със всички провинции и мога да ти кажа че ходенето в тия пущинаци е лудост! Освен това директно е почти невъзможно да се класираш защото почти всичките искат да инвестираш сериозна пачка там или да имаш оферта за работа, което пък е доста трудно ако си в бг.
През федералната програма става но пък това вече ти премахва първоначалната цел- да използваш северните територии, като плацдарм, щото там можеш да пишеш която провинция искаш от тези(май само без Куебек) :)

Не се лъжи по реклами за привличане на шарани, там има само това :metro:
Изображение
Ауууууууууууууу. Диво е батка не си ли инвеститор с пачка си господин никои! :P
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Мнение от bp_de »

Spezialmo kam The Great Bastun
Infoto e 100% TRUTH.
Zna4i o4akwa se w Gremany sasto taka da naprawi takaw zakon -podoben na Kandskata to4kowa sistema.dave minalata godina 4erweno -zelenite(uprawlqwasta koaliziq) go pusnaxa w parlamenta.Estestweno 4e takowa nesto nqma da mine ot parwiq pat.warnaxa go za prerabotak i sega uprawlqwastite i opoziziqta se dogowarqt-kakwo kade ka i taka natatak.no 100% ste go priemat taq ili 2005. sega to4no kakwo ste e sadarvanieto-ne moga da ti kava.No se o4akwa -Broq na imigrantite za 1 kalendaran godinada e ne powe4e ot 10 000.Sас сигурност образуванието сте играе голяма роля в то4ките.А састо така знанието на Немски език.Така 4е У4и немски - :-)))
И по мое мнение - бурокразията тукае кажи-ре4и като в БГ-та от подаване на Док до полу4аване на виси-сте падне 4акане.
The Great Bastun
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:08 am
Местоположение: ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И МОРЕТО !!!

Мнение от The Great Bastun »

Хелоу, приятелю

казах:... защо нямаше една такава лесна система като Канадската ???

Знам за тази бъдеща програма за Германия.Благодаря все пак, за отговора.Каквато и да е обаче тази програма, надали по този лесен и елементарен начин ще събират имигранти и надали ще има Кофита и такива социали както в Канада.Мисля си също, че немците ще искат да вземат истински специалисти, а не псевдо такива.Всяка година посещавам Германия, и съм запознат с немците донякъде.Дълбоко се съмнявам, че дори и 10% от имигрантите които в момента са в Канада биха успели да се класират за тази страна.
Нека да бъдем откровени и кажем, че Канадската система, и в частност Кебекарската, е най-либералната в момента и позволява едва ли не на "куцо и сакато" да замине за там. Много мои съученици и състуденти заминаха и се установиха в Канада.Както е нормално да се очаква, половината са доволни, а другата половина "пускат тото" за да се върнат в БГ.Не искам да изпадам в излишна полемика, защото темата
" Хубаво ли е? , или Не е? в Канада? ", е много износена и няма смисъм да се експлоатира в този форум отново.
Една статистика посочва обаче, че е доста голям процента на успелите БГ имигранти в Канада , които са стъпили там без висше образование.Естествено е, че там са се квалифицирали...А тези надъханите, специалисти и висшисти които се перчат и пъчат, колко много знаят и могат, просто им е бедна фантазията какво ги очаква там.
Търсените специалисти, дрън-дрън....

п.с.
Сори, ако някой се е засегнал от думите ми...
Заключено