Как да си поискам парите обратно?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
elira
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 12:42 pm

Как да си поискам парите обратно?

Мнение от elira »

Здравейте!
Тй като се отказахме да заминаване, пък и дата за това изтече, моля който знае как да си поискам парите обратно, да ми кажа.
Може би трябва e-mail някакъв, но не го зная. Има ли някой минал и тази процедура? Бавно ли става?
mira91
Мнения: 76
Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 10:23 am
Местоположение: plovdiv

re

Мнение от mira91 »

Koi pari to4no 6te si iska6 obratno?
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Да, въпроса е интересен кои пари точно ще си искаш. Ако сте минали процедурата, и си имате визите, и след това сте изпуснали срока. В такъв случай не мисля че някой може да ти върне пари, все пак работата за която си платила с тези пари е свършена, и парите са усвоени. Не знам дали имаш шанс :) Но може да опиташ.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ако е за лендинг фий от 975$ схте ти ги върнат, ама като ги знам как са бързи по връщането към 2009 може и да си ги получиш. имаше едно момиче, виж назад във форума май беше задвижила процедурата по връщането , ама докъде стигна не знам
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Svilko написа:Да, въпроса е интересен кои пари точно ще си искаш. Ако сте минали процедурата, и си имате визите, и след това сте изпуснали срока. В такъв случай не мисля че някой може да ти върне пари, все пак работата за която си платила с тези пари е свършена, и парите са усвоени. Не знам дали имаш шанс :) Но може да опиташ.
ако и да имаш визите, ако не влезеш в Канада сумата е възстановима - трябва да си я поискаш и да изчакаш да ти я върнат, въпроса е как ?
Аватар
taralej
Мнения: 701
Регистриран на: Нед Яну 16, 2005 4:01 pm
Местоположение: GTA

Мнение от taralej »

poumpy написа:
Svilko написа:Да, въпроса е интересен кои пари точно ще си искаш. Ако сте минали процедурата, и си имате визите, и след това сте изпуснали срока. В такъв случай не мисля че някой може да ти върне пари, все пак работата за която си платила с тези пари е свършена, и парите са усвоени. Не знам дали имаш шанс :) Но може да опиташ.
ако и да имаш визите, ако не влезеш в Канада сумата е възстановима - трябва да си я поискаш и да изчакаш да ти я върнат, въпроса е как ?
Ауууу...те тия колко са по връщането....между другото сумата за лендинг фий е 490$ вече./плюс минус 25$-30$/.Това за Онтарио де..в Квебек може и да е по-различно.
"Книгата на живота започва с един мъж и една жена в една градина, а завършва с Апокалипсиса." - Оскар Уайлд
elira
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 12:42 pm

Мнение от elira »

Благодаря на всички!
Ще се поразровя, та дано имам късмет!
margarita

Мнение от margarita »

Връщат парите. Процедурата отнема няколко месеца. Пишете на адрес:
Ambassade du Canada, Service d'immigration
Adresse : 36, rue Nicolae Iorga, Bucarest
Adresse Postale : C.P. 117, Bureau de poste no 22, Bucarest, Roumanie
Tél. : 40 (21) 307-5000
Télécopieur : 40 (21) 307-5010
Courriel : bucst@international.gc.ca
elira
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 12:42 pm

Мнение от elira »

Blagodarq Margarita!
Pojelawam Wi uspeh, kakto i na wsichki wyw foruma.
Заключено