Говеждо шкембе от кланица - къде в ТО?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
albatros
Мнения: 188
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 4:48 pm
Местоположение: TO

Говеждо шкембе от кланица - къде в ТО?

Мнение от albatros »

Сега въпроса ми е за шкембето. Писнаха ми тези пражоли и свински истории. Къде е истинското ( миризливо) говеждо шкембе? Къде е?Тези които знаят какво е нещо е истинската шкембе чорба ще се съгласят с мен, че това шкембе което се продава по магазините в Канада е един боклук и за нищо не става.
Това шкембе е обработено с пароструйката ( многократно), изтискани са му всичките жизнените сокове :) и прилича на парцал. Пробвах един път да направя шкембе чорба ама нищо не стана. Мисля, че единствения вариант да се реши проблема е да се вземе от кланица.
Някой може ли да ме светне по този въпрос. Къде в Торонто може да се намери такова нещо?
Абе, в Монреал, шкембето като в Торонто ли е?

П.С.

То даже и да има кланица, санитарните правила май не разрешават да се продава?!? :(
"The secret of success is going from failure to failure without loss of enthusiasm."
~ Winston Churchill
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

pitai v arabskite magazini.Az si kupuvam ot tam drebolii za drob sarma.Karat gi v subota obiknoveno. :lol: :lol:
Заключено