Успешно интервю на 14.04 от 09.00 часа

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
marcho_bg
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:43 am
Местоположение: Sofia-Montreal,QC
Обратна връзка:

Успешно интервю на 14.04 от 09.00 часа

Мнение от marcho_bg »

Здравейте всички !!!
Преди час-два минах интервюто - успешно :). ПЪРВО и единствено не се шашкайте спичайте притеснявайте и тем подобно. Аз лично си бях глътнал граматиката - всичката. Този г-н Норман Лемаи е много готин чичко и говори много готино аз му разбирах всичко. Как мина интервюто: слязох долу малко след 9, към 9.10 ме извика преводачката :) в 9.25 бях изгонен да си чакам сертификата в 9.50 бях отвън. Всичко мина вътре за 15 мин. нищо не бях питан НИЩО !!! само справки по документите и да съм казал всичко на всичко 5-6 реплики на френски и 3-4 на английски. ЗАЩО така се случи: на 33 години съм, компютърен инженер (професията ми е в списъка на търсените) с 5+ години стаж по специалноста, международни сертификати на Майкрософт, имам син който е с мен, имам сестра която е в Монтреал от две години с мъжа си :), посочени френски 6/5 английски 5/4. Това е ... не ми се вярва ама наистина НИЩО не бях питан. Само дай това дай онова. Обяснявах с по едно изречение по даден документ ако изпитащия нещо се замисляще но не бях питан изрично НИЩО :) ...
СЪВЕТ КЪМ СЛЕДВАЩИТЕ: Носете си Автобиография и визитки задължително - прави му готино впечатление. Също така за хората с търсени професии - намерете си оферти за работа от Интернет (аз носех към 30-40 и като ги извадих чичкото Норманд се шашана:) ).

БЛАГОДАРЯ ЗА МОЯТА ПОДГОТОВКА НА ТАНЯ МАРКОВА - много го разбира тоя френски МНОГОООООООО :)

УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!
Je vous souhaiter tout le bonheur du monde !!!

DCS Vienna - 25.10.2005
Accuse de .. - 30.11.2005
Entrevue - 14.04.2006 - OK
Médecine - xx.xx.2006
renata12
Мнения: 169
Регистриран на: Чет Мар 02, 2006 3:41 am
Местоположение: Sofia

Мнение от renata12 »

CESTITO i yspeh :D
ress
Мнения: 112
Регистриран на: Вто Фев 08, 2005 4:49 pm
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от ress »

ЧЕСТИТО човече! Ами ти си ток от всякъде...какво искаш да те пита :beer: :beer: :beer:
kalia
Мнения: 211
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 7:21 am
Местоположение: Montreal

ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!

Мнение от kalia »

БРАВО НА ТЕБ :D :D ИЗЛИШНО БЕШЕ СЕ ПРИТЕСНИЛ!!
Аватар
pantera
Мнения: 306
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 6:26 pm
Местоположение: България,Стара Загора-Моntreal
Обратна връзка:

Мнение от pantera »

Честито!!!

Много късмет!Скорошно летене за Канада.
:beer: :wave:
Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл
Nadi a
Мнения: 168
Регистриран на: Чет Ное 03, 2005 5:44 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Nadi a »

Честито!
Та, кога казваш, че идваш? :)
Много се радваме, че е минало по този начин :)
Сега - релакс!
Бърза процедура и нататък!
Ако искаш да прегърнеш света - купи си глобус!
Mr and Mrs Smith
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 10:04 am
Местоположение: The planet Earth

Успешно интервю на 14.04 от 09.00 часа

Мнение от Mr and Mrs Smith »

Поздравления и от нас.
За кой ли път се убеждавам,че както в случая -компютърен специалист,като покажеш 100 000 $ ,на интервюто може да кажеш дори няколко думи за майката на интервюиращият officer и пак ще ти дадат сертификата,дори с усмивка.Така,че можем сами да си направим извода от тази случка.
Play or be played
home
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 3:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от home »

:) честито!!! много късмет и успех по-нататък!!! :wink:
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Правилно ли съм разбрал...кандидатстваш като несемеен и си декларирал 100000 CAD?
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

Mdammm...choveka e profesionalist, s mejdunarodni sertifikati, s iasni vrazki v Kvebek (sestrata), che i dete im vodi...ESTESTVENO che sh mu posteliat chervenia kilim...da se chudi chovek zashto izobshto sa go vikali na interview...

Chestito!
Mr and Mrs Smith
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 10:04 am
Местоположение: The planet Earth

Успешно интервю на 14.04 от 09.00 часа

Мнение от Mr and Mrs Smith »

Ами Welder явно не си разбрал-показваш 100к,или доказваш,че водата може да гори и въобще няма да ти зададат никакав въпрос на интервюто.Просто ще бъдеш welcome anywhere in the world.
Play or be played
marcho_bg
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:43 am
Местоположение: Sofia-Montreal,QC
Обратна връзка:

-

Мнение от marcho_bg »

Здеавейте пак !!!
Да поясня :) - кандидатствам сам с синът ми :) . Сумата която декларирах бе малко под 9000КАД.
Je vous souhaiter tout le bonheur du monde !!!

DCS Vienna - 25.10.2005
Accuse de .. - 30.11.2005
Entrevue - 14.04.2006 - OK
Médecine - xx.xx.2006
Заключено