vagna tema

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

vagna tema

Мнение от bateto »

I az v stil Gozo da predloga ,zashto nyakoy ne napishe neshto po podrobno i konkretno ,razlichno ot tova koeto e publichna tayna /tova koeto moge da se nameri kato ofic. informaciya /.Tolkova li ste skapi na info,kolko ot vas boryat razni orderi i sistemi i kolko se pravyat na interesni .Pravi mi vpechatlenie ,che na konkretni vaprosi obiknovenno otgovorite na ;boreshtite se ; sa mnogo uklonchivi.Ami toy choveka e prav da ni osere ,stoto sme si osrani /za da ne sazdavam otricatelni otnosheniya kam sebe si i az se vklyuchvam kam tova chislo/.I na men mi e mnogo karikaturna kartinkata v tozi forum i mi se iska da e po razlichno,no yavno ne mogem da se preborim s egoizma i prostotiyata si ,vagnoto za nas e da sme razlichni ,bez da se useshtame ,che stavame ednakvi .Mnogo falsh i mente se nosi v toya forum ,az nyama da izpadam v harakteristiki,no ot toya moment nyama da uchastvam ,gadelichkayte se po petite sami.Ako nyakoy misli ,che moga da mu bada polezen s neshto stiga da e v moite kompetencii,ili iska da spodeli neshto s men molya da mi pishe na lichni saobshteniya.S nay dobri chuvstva kam vsichki uchastnici i uspeh na vsichki,izvinenieto mi e che ne tarpya licemeri i prostaci naokolo sebe si i po taya prichina se otteglyam ot uchastie .
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Kaza im go a taka a taka. Gusto. I sia kvo sha praviat tia mushmoroci nedni de shte se dianat. Ama na taka im sa polaga kato taka praviat, kakvoto i da praviat. Shte vidiat te ot sega natatuk. Tc tc tc - e sega veche ftasahte vie tia ot foruma, ne se oglejdajte na vas govori choveka, a sha vi sa i miskinite izbega choveka ne moi vi turpi, to shte vzema i az da sa chupia. Ha majtap be ne mojte se oturva ot men sha dosajdam dokato ne ostana samo az vuv foruma. Aj da vie chestito purvoto uvolnenie. U VOL NE NI EEEEEEEEE.
Aj po jivo po zdravo brato puk shte se chuem pak, ako ne shte si pishem, ako ne v niakoya shkola za class 1 shte se zasechem ne che imam i za class 5 ama za teb shte se napuna. Aj spominaj ni s ubavo.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Щом сте толкова отворени, що не вземете вие да споделите нещо "по-така", пак после да обвинявате другите?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

Da be, oprednia otivasht si. Kolko narod se kalneshe che shte se mahne...a kolko go napraviha...povecheto si smeniha nik-ovete. sledia foruma ot dosta vreme i se pitam zashto dosega nikoi ot adminite ne e izliazal sas sattistika kolko nika se polzvat ot edno IP.
Pak za poleznoto info e mnogo otnositelno. Za mene e mnogo polezno da znam kakvi hora se motaiat is Montreal i kakvo novo popalnenie ide. Osven tova temite sa razdeleni nikoi ne e dlajen da chete vsichko (az pone ne cheta nared).
neznam kak ne im pisna na razni "sladuri" da se izlagat. Mine se ne mine mesets i niakoi izreve ia za tsenzura, ia che si otiva. Kato gledam statistikata mai idvashtite sa poveche. Ta na koito ne mu otarva da si hodi. ne si spomniam niakoi da e bit shtoto neshte da vliza vav foruma. Goliam praz che niakoi si otival. Na dobar pat. Otivai si. Mene lichno mi e vse taia. I obiknoveno s pretesntsii che davat tsenno info (i che zaradi lipsata mu si otivat) sa hora deto po printsip ne davat NIKAKVO info.
Cenzura
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Дек 06, 2003 8:00 pm

Мнение от Cenzura »

ОБРЪЩЕНИЕ КЪМ "РЕГУЛИРОВЧИЦИТЕ" НА БЪЛГАРСКАТА ЕМИГРАЦИЯ

ХААА
Значи имало хора които се чустват като мен и то знам че не са малко. ама как да си КАЗАТ ОТКРИТО МНЕНИЕТО, като ГУРУТАТА НА ЕМИГРАЦИЯТА, САМООТВЕРЖЕНИТЕ ПИЛЦИ на БЪЛГАРЩИНАТА ЩЕ КАЖАТ:

НЕ МИ ДРЕМЕ!
ОТИВАЙ СИ В БЪЛГАРИЯ, КАТО НЕ ТИ ОТЪРВА!
ДАИТЕ ДА ГО ЗАБРАНИМ ТОЯ ОТ ФОРУМА!
ХВАщАЙ СИ САМОЛЕТА..... и какви ли не ГЛУПОСТИ, ГЛУПОСТ ГЛУПОСТИ.

И КОИ ЩЕ ГО КАЖЕ ------------ ГУЗНИЯ _________ КОЙТО НЕГОНЕН БЯГА.
тА ЕДИН "РАЗБИРАч" И поредене самоуверен РЕГУЛИРОВЧИК НА БЪЛГАСКАТА ЕМИГРАЦИЯ - "ти си отивай в БГ, хващай си самолета, ти не влизай във форума, ти стой ...." - КАЗА ЧЕ МНОГО ХОРА СА СИ СМЕНИЛИ НИКА - КАЗАЛИ чЕ СЕ МАХАТ........

СЛЕД КАТО НЯКОЙ че се маха И САМ РЕчЕ чЕ ПОВЕчЕ СЪС СЕБЕПОДОБНИТЕ СИ НЯМА ДА КОМУНИКИРА ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО ТРЕБЕ ДА МУ Е ДОшЛО ДО ГУшА НА ТОЯ чОВЕК А?????????????
И КОЛКО Е РАЗОЧАРОВАН че те май не са толкоз ПОДОБНИ...

НО НА ПРОСТАКА НЕ МУ ПУКА, тои реве ГОРОЛОМНО че тои е ПРАВ ВИНАГИ и АКО НЯКОИ НЕ МУ ОТЪРВА ДА СЕ МАХА!!!!

Ми вашия форум като в БЪЛГАРИЯ стана бе!!!!
Хората се махат, а някой като каже какво не му харесва някой РАзБИРАЧ (а в БГ някой политик) ЩЕ МУ КРЕСНЕ, ПРЪСКАЙКИ СЛЮНКА ОТ МИРИЗЛИВАТА СИ УСТА:

"КАТО НЕ ТИ ОТЪРВА МАХАЙ СЕ, ХВАЩАЙ САМОЛЕТА !!!!"

"като нямат работа да емигрират!" (цитат Български политик)

ДА ви показвам ли още как като свинете които и да идат на чисто пак КОЧИНА правят, как и вие си правите едно ОБЩЕСТВО с всички гадории на това от което ужким сте се махнали... И КАК СТАВАТЕ ВСЕ ПО ГАДНИ< ВСЕ ПО ОВЪЛЧЕНИ, как срамите вече думата Българин....

КАК МОЖЕ някой да каже чЕ ВАшАТА ИНФОРМАЦИЯ НЕ Е ХУБАВА..... ТОВА МНОГО ВИ БОЛИ - ОСОБЕНО ГУЗНИТЕ ДЕТО НЕГОНЕНИ ОТГОВОРИЛИ ВЕДНАГА - КАК МИ ТОЙ ВИ НАРЕчЕ НЕ НАЙ-КОМПЕТЕНТНИ НА СВЕТА.... естествено вие веднага ЩЕ МУ КАЖЕТЕ - ПРАВ ТИ ПЪТ....

ДАааа НЕКА БАТЕТО, щото ни каза нещо дето не ни отърва (АМА ИНАК СИ Е ИСТТИНА) да се маха, НЕКА забраним Гозо Шиода , да не може да влиза във форума и да разбуннва ЗАПАЛИТЕ НИ ДУШИ, нека ЮНАЧНО се събираме всеки път когато НЯКОЙ покаже че не МУ СЕ ДРЕМЕ пред АГРЕСИВНАТА НИ ПОСРЕДСТВЕНОСТ и да го нахокаме ТУТАКСИ.... НЕКА, че сме ГЕРОИ ВСИТЕ, герои, нелепи герои от някой фарс.


---- ХАИДЕ сега е ваш ред, НЕКАНЕНИ души в света на ЖИВИТЕ, почвайте да ПЛЮЕТе, ХРАЧИТЕ, и обливате с отваратителното си чуство за НАЙ-ВЕЛИКО ДОСТОЛЕПИЕ и ВСЕЗНАНИЕ, защото едно май е истина (това ще ви хареса) ВИЕ СТЕ ГОСПОДАРИ МАЙ СТАНАЛИ ТУК В ТОЗИ ФОРУМ. А ВСИЧКИ ЗНАЯТ ЧЕ КОГАТО ПЛЪХОВЕТЕ ПЛЪЗНАТА ПО ПАЛУБАТА - КОРАБА е почнал да ПОТЪВА -----
Последно промяна от Cenzura на Пон Дек 08, 2003 4:14 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Niko
Мнения: 192
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 10:44 am
Местоположение: Montreal

Re: vagna tema

Мнение от Niko »

"Zna4i tai - re6i i si otiva6,
na dobar 4as, az niama da te spra.
6te potaja den-dva, 6te mi e krivo,
ala ot skrab edva li 6te umra"

Chao!
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

TUUUSH. Botzo stnahme za kepaze tuk. To ii men ma ima tam brat mi ama dano ne ma namerish. Sega mirizlivite gashti li sha si pokazvame..
GERMANY
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 12:23 pm
Местоположение: Deutschland

Mnogo falsh i mente se nosi v toya forum......

Мнение от GERMANY »

Zashto gonite horata , koito kazvat istinata.....!?
Ne vi li pisna da igraite , zashto ne ste istinski - tolkova li e sramno ???
Ako njakoi trjabva da napusne foruma......tova sa horata s falshivite lica , a ne Bateto !!!!
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Що пък да напуска Форума който и да е?
На който му е кеф да го напуска - ще го напусне, който иска - ще остане...
Всеки пише това, което смята за нужно да сподели с останалите. Точно заради това всеки участник е ценен...
:beer: :beer: :beer: :beer:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Cenzura
Мнения: 58
Регистриран на: Съб Дек 06, 2003 8:00 pm

opaaaa NQMALO CENZURA

Мнение от Cenzura »

НЯМАЛО ЦЕНЗУРА ЛИ?!?!

а КЪДЕ ИЗЧЕЗНА ТЪЙ УДОБНО ПОСЛЕДНОТО МИ МНЕНИЕ??????????????

КЪДЕ Е БРЕ? ЕЙ ТАКА САМОВОЛНО СЕ ИЗПАРИ ЛИ?

КЪДЕ?

НЯКОИ ВЗЕ ЧЕ ГО ИЗТРИ, НЯКОЙ КОЙТО УТРТЕ ПАК ЩЕ СЕ КЪЛНЕ В БАБА СИ ЧЕ ЦЕНЗУРА ТУК НЕ СЕ НАЛАГА......

НЕ НЕ, ОПРЕДЕЛЕНО ТОЗИ ФОРУМ СЕ КОМПРОМЕТИРА МНОГО ПОСЛЕДНИТЕ НЯКОЛКО МЕСЕЦА......
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Cenzura, човече, нищо лично нямам против теб, дори се забавлявам на постингите и една част от тях намирам за остроумни и много верни.
Единственото нещо, към което апелирам е - да не се обиждат и нагрубяват останлите участнци във форума. Тъжно е, когато 5-ма човека се откажат да пишат заради 1. Още повече, когато това са хора, които често са помагали с информация и съвет. Което е и целта на форума.

Ако може да формулираме нещата накратко:
Цел: да си помагаме взаимно с информация.
Начин: интернет сайт.
Цена: Безплатно.
Условие за ползване: Добро възпитание.
На мен такова едно положение ми звучи ОК, а на теб?

Няма неудобни мнения, няма "априлска линия", няма такива неща. Единствено добрата воля на хората държи този форум жив.

В заключение: Не знам за Пламен, но мен си ме псувай колкото искаш. Разрешавам безрезервно. Само моля, не се нахвърляй върху другите.
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Батето, на мен винаги ми е мъчно, когато някой заяви, че няма да пише повече. Аз самия нееднократно съм взимал същото решение. Наум. Ама то малко като дет вика М.Твен за цигарите - няма нищо по-лесно ;) Не знам какво да ти кажа, освен - остани. Ти поне си от хората, които си споделят с какво са се преборили и с какво се борят. То само това е важното в края на краищата.
Аватар
fe_ya
Ефирна
Мнения: 557
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:19 am
Местоположение: извън Монреал...
Обратна връзка:

Мнение от fe_ya »

Честно казано не ми е ясно що всеки не си пише информацията вместо да оплюе предната подадена - пък който каквото си избере това да чете и да прави. Вярно че някои спорове са полезни ама .... не чак толкова.
Истината е че точно тия хора, които ще прочета информацията и за които тя ще е ценна няма да седнат да спорят и да се карат из форума - а и много малко от тях се обаждат изобщо - те просто попиват каквото се каже така че колко по-внимателно се приказват глупости толкова по-добре.
За мен този форум с всичките си предшественици беше много полезен и само затова се опитвам да не обръщам внимание на разни заядливковци - може би точно това е изхода - не се отказвайте да пишете и да сте полезни - просто не се включвайте в тъпи спорове.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Bate, ne si hodi be chovek! Mnogo originalni mneniya imash. Istinski sam se smyal na tovi repliki ot tipa na: "imigranti ot Burundi, koito teprva otrkivat funkciite na toaletnata hartiya" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Eto ti edno stihche da te porazveseli. Byah go chel vav v. "24 chasa" predi nyakolko godini:
Bateto e nepoklatim
kato Papata v Rim
kato znameto v polk
kato chalga v Pirin Folk
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

bate,zashto se otkazvash.zashto triabva da spirash da pishesh zaradi niakoi hora ,samo se karali i ne davali polezno info.ostavi gi i ne im obrashtai vnimanie.sviat shirok i hora razlichni.ako nesi govorime taka virtualno i se vijdame sigurno niama da govoriat taka.kato se otegliash ne pechelish nito ti nito nie.vseki oteglil se e zaguba za foruma.
Заключено