Май се прецаках

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Май се прецаках

Мнение от Alabama »

Ужас :shock: Изпратих таксата до банката във Виена,обаче чрез ОББ,щото там имам валутна сметка.И току-що открих,че трябвало това да стане чрез Union bank. Има ли хора,които са си изпратили таксата като мен през друга банка,без след това да имат някакъв проблем с признаването на документа за платена такса. Аре,чао,че много се нервирах :evil:
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

taksata za interviy li ? ili za zdravni ?
imaha li chek ?
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Мнение от Alabama »

Таксата за разглеждане на документите.Би трябвало тази седмица най-после да си изпратя първите документи във Виена.Абе дадоха ми някакъв документ, че е извършена транзакцията и че парите са получени в съответната сметка
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

ok , ne boi se az kato prashtah parite poluchih chek i go pratih s vsichki dok v plik preporachan do viena .Mislia che niama da imash prb ako im pratish kopie ot tozi dokument barabar s vsichkite ti danni
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Alabama
Мнения: 432
Регистриран на: Пон Окт 11, 2004 10:16 am
Местоположение: до Нефтозавода
Обратна връзка:

Мнение от Alabama »

Дано да е така,щото направо ме заболя главата от нерви! Яд ме е на мене си, че постоянно блея някъде и правя тъпи грешки.Стискай палци тогава всичко да е наистина ок :?
Хубавото при склерозата е, че човек непрекъснато научава нещо ново...
Аватар
Dalia
Мнения: 118
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 6:58 am
Местоположение: Plovdiv

Мнение от Dalia »

Aabama niama nikakav problem 4e si izpolzval druga banka, po4ti vsi4ki go praviat, ot Union bank se pravi prevoda kogato se izprashta taksata za vtorite dok. sled intervuto do Bukuresht. Uspeh !
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Da be za tia niama znachenie koia e bankata, za Bukoresht se plashta prez Union.
DOLPH

Мнение от DOLPH »

За DCS няма никакво значение през коя банка ще платиш. Има значение само каква такса ще платиш.За сведение, плащането през Биохим е най-евтиното(поне което аз знам), защото са в една група с Банка Аустрия Кредитанщалт. Така че спокойно!
Аватар
Kwon-Do
Мнения: 391
Регистриран на: Съб Юни 18, 2005 4:31 am

Мнение от Kwon-Do »

Аз пък плащах през Булбанк,директен превод.Е,малко е по-скъпо ама аз съм си гъзар. :lol:
AniK
Мнения: 436
Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 3:08 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от AniK »

Наистина няма значение в коя банка ще внесеш таксата за първите документи до Виена. Когато пращаш документите до Букурещ/след интервюто/, обаче има изискване таксите до Букурещ да се плащат само в Юнион банк, така че спокойно, всичко е наред :D
vanio
Мнения: 142
Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:34 am

Мнение от vanio »

аз ги платих чрез ДСК и си ги усвоиха без проблеми и изобщо не ми се разсърдиха :)
vanio
Аватар
iv
Мнения: 137
Регистриран на: Чет Авг 25, 2005 2:04 pm
Местоположение: Toronto, Nort York

Мнение от iv »

БАНКА "БИОХИМ"!
на циганина давали царство, а той: А има ли хляб?
Iskizi
Мнения: 101
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 5:11 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Iskizi »

Alabama, ne se pritesniavai, vsi4ko e nared, parite shte si gi vzemat!
Nie si prashtahme parite za razglejdane na dokumenti prez Biohim / naistina ot tam e nai-evtino DOLPH/, no sled interviuto ve4e e zadaljitelno da polzvash Union Bank! Pomni tova, osobeno ako se spravish na interviuto!!! USPEH ot nas!
Де го чукаш, де се пука!!!
ani_kiki
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Окт 24, 2005 11:59 am

Мнение от ani_kiki »

Ние също преведохме парите за обработка на документи във Виена от ОББ.Не сме имали никакви проблеми.На нас също ни дадоха от банката един рапорт че парите са преведени дори на него нямаше печат на банката, направихме му копие и го изпратихме заедно с документите.Спокойно, няма да имаш проблеми.
22.10.2004г.-DSC
13.06.2005г.-Интервю
08.07.2005г.-Изпратени документи в Букурещ
15.09 .2005г.-Получени баркодове
05.10.2005г.-Медицински
26.10.2005г.-Направени медицински
17.11.2005г.-ОК
28.01.2006г.-Покана за визи
13.02.2006г.-Визи
Dee
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Ное 14, 2004 9:43 am
Местоположение: Burgas

Мнение от Dee »

samo da kaja, che trqbva da pratish originalniq dokument, koito sa ti dali ot bankata, taka pishe na saita na gouvernement du quebec.

ti sigurno go znaesh, no vse pak :wink:

stiskam palci!!
d
Заключено