Новогодишното парти на 32ро авеню в Монтреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Новогодишното парти на 32ро авеню в Монтреал

Мнение от Lub0 »

Кой от форума беше на партито? Имаше поне 20на БГ семейства. На мен лично ми хареса, а на вас?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

И на нас ни хареса в "la 12" :D Домакините се бяха постарали клиентите да се почувстват празнично. Музиката беше добра, рок-бандата също. Кухнята ни се понрави, както и цените. Само дето диджея не склони да пусне българското хоро! Залата в която бяхме около 35-40 българи може да побере поне още 50. Това като анонс за следващи празници! :beer:
M.Sc.
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 8:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от M.Sc. »

Anons za sledvashti partita....brat4eta, ako publikuvate navreme kade shte e partito, niama da ima svobodni mesta. Tuk se publikuvat samo komentari sled partitata...zashto taka a....
Kazvaite kade e sledvashtoto parti...ne se kriite....
Pravi tova koeto neiskash da ti napraviat!
psevov
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 11:27 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от psevov »

АМИ КАК НЕМА ДА СЕ КРИЕМ - АЗ ПОНЕ ЗА СЕБЕ СИ ГОВОРЯ И ЗА МОЕТО СИ СЕМЕЙСТВО, КАТО ТУК Е НАСЕЛЕНО С ТАКАВА БЪЛГАРСКА ПАПЛАЧ, ЧЕ НАПРАВО МАЙКА ПЛАЧЕ ... АМА НЕЙСЕ ...
psevov
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 11:27 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от psevov »

А КОЛКОТО ДО КУПОНА НА 32-РО АВЕНЮ, БЕШЕ ЖЕСТОКО - ДИДЖЕЯТ СИ ЗНАЕШЕ РАБОТАТА, ЖИВАТА ГРУПА - СЪЩО !!! ИСТИНСКИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, КОИТО ПОКАЗВАТ ТОВА, КОЕТО УМЕЯТ, НИТО ЗА ПЪРВИ, НИТО ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪТ !!! И КОЙТО СЕ ОПЛАКВА ОТ ЧАЛГА, А ПЪК ДОБРОВОЛНО Е ОТИШЪЛ В БЪЛГАРСКАТА ЦЪРКВА - НЕ ВИЖДАМ МНОГО СМИСЪЛ В ТОВА !!!
И ТУК, КАКТО И В БЪЛГАРИЯ - АЗ НАБЛЮДАВАМ ЕДНА И СЪЩА ТЕНДЕНЦИЯ - МАЛКОТО, ДА МЕ ИЗВИНЯВАТ ВСИЧКИ ЗА ДИРЕКТНОТО ИЗКАЗВАНЕ, ХОРА С ВКУС, РАЗЛИЧЕН ОТ МАСОВИЯ, СА РЕШИЛИ ДА ПРЕКАРАТ ДАЛЕЧ ОТ МАСОВКАТА - ПОЗДРАВЛЕНИЯ, БРАВО !!! БЕШЕ СТРАХОТНО ! ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ !
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Малко грубо, колега! И не е нужно да крещиш!
Аз, в качеството си на паплач, поради липса на алтернативи (и организация) къде да се събера с компанията смотаняци - наложи ни се да отидем в църквата!
Кво да се прави - не всички сме богоизбрани!
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Elia написа:Малко грубо, колега! И не е нужно да крещиш!
Аз, в качеството си на паплач, поради липса на алтернативи (и организация) къде да се събера с компанията смотаняци - наложи ни се да отидем в църквата!
Кво да се прави - не всички сме богоизбрани!
:beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
psevov
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 11:27 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от psevov »

Първо, Elia, най-вероятно не сме колеги, после, аз не крещя, не възприемай главните букви толкова буквално - просто обичам нагледността, та затова реших да използвам големи знаци !
Второ, не се считам за богоизбран, но пък - какво толкова - животът е един, не е зле човек да се счита за малко повече от другите - аз съм си такъв, тоест - един от тези съм, дето са чели повечко и поназнайват доста !
Трето, индивидуализмът е предпоставка за различие, другост !
Четвърто, това, че на теб ти е липсвала организация за алтернатива на празника /на който "чалгата" е задължителна проява и присъствие/, не ме прави богоизбран - алтернативите, Elia, се създават от хората, а както знаеш, всички сме простосмъртни. Та като такова, моето простосмъртно семейство бе в компанията на други простосмъртни на място, различно от въпросната българска църква !
И пето - последно - аз вече уточних - ясното съзнание на индивида /освен ако не е почитател на "кючеци", чалги и други хубави музики, които характеризират един тип хора - така е - колкото и крайно да ти се вижда определението /, че се поддава доброволно на участие в празник, подобен на този, на който ти си присъствала, си е предпоставка, че този индивид ИСКА да бъде там !!! Това е ! Всичко приходящо са слова за пропуснати мигове !
Весела 2006-та година !

P.S. Аз лично никога повече няма да стъпя в залата на Sauve или в други зали, сходни с горната ! Точка.
air_power
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 4:58 pm

"БЪЛГАРСКА ПАПЛАЧ"

Мнение от air_power »

shhh psevov, ko sta e pi4? ti si mn otvoren mai . sha mi pishe bg "papla4". i ako neshto imash protiv curkvata , mojesh spokoino da si gledash rabotata ako imash takava. te samo mai komunistite v bulgaria mrazeha curkvata... niamam druga rabota s foruma shte si gubia vremeto. nali sum papla4 triabva da vurvia na curkva.
survivor
Мнения: 2848
Регистриран на: Чет Окт 09, 2003 10:08 pm
Местоположение: Монреал

Мнение от survivor »

Абе не съм била на Нова година в българската църква, ама празнуването там си има две големи предимства - възможността да се събере една голяма компания, което не е възможно в домашни условия, и много ниските цени. А доколкото разбрах оттук е имало само няколко парчета чалга. Ами ако са само няколко за цялата нощ, преживява се ако питате мен. Другите две предимства компенсират това.
А на мен ще ми бъде интересно да споделите какви са били цените в този ресторант на 32 авенюр и какъв е този адрес, аз първо си помислих че става въпрос за Ню Йорк. И каква беше организацията - с куверт или не, и какви стилове музика се слушаше, и имаше ли танци. Благодаря ви предварително за отговорите :D
M.Sc.
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 8:35 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от M.Sc. »

psevov....neshto mnogo losho pishesh...zna4i pove4e si 4el a.........Priatelu, az sam s Angliiska Doktorska stepen, Angliiska magistratura...i nai-interesnoto za teb.....pravia vtori Doktorat tuk.
Mnogo zapo4na da xvar4ish...leko 4e, posle ima i kacane. Aide, ostanete si sas zdrave...Bogoizbranite....Nie....prostacite, shte gledame kakvo praviat po-umnite.....
Pravi tova koeto neiskash da ti napraviat!
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Абе вие защо не ме поканихте на въпросното парти,ами сега само си правите реклама .
Ето ми и СиВи-то:
-не съм комплексар,на купони не говоря за работа ,реализация,не търся контакти с цел извличане на полезна информация,щото съм научен да разчитам сам на себе си,не товаря околните с проблемите си
-жанра на музикалното оформление не е от голямо значение,важното е да е весело и околните да не гледат на кръв ,когато им пуснат музика ,която е под тяхното достойнство
-нося на пиене и на майтап/прякорът ми го издава/
-безобиден съм, като се напия не правя проблеми, най много мъжки стрийптиз да извъртя пред дамите,ако ми обърнат внимание
-не се надувам ,щото съм си такъв
-с начално образование съм/това е проверено,навремето колегитеми се обръщаха към мен с Другарю Началник/
Ако отговаряте на тези изисквания може да ме поканите за следващото парти и няма да съжалявате. :D :D :D
balkandjiq
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Дек 17, 2005 1:23 am
Местоположение: mtl

Мнение от balkandjiq »

psevov napisa:- "Второ, не се считам за богоизбран, но пък - какво толкова - животът е един, не е зле човек да се счита за малко повече от другите - аз съм си такъв, тоест - един от тези съм, дето са чели повечко и поназнайват доста !"


"Bravo" Edin vapros - A uroci dava6 li , 4e az sam ot selo i malko sam nazad s materiqla?Ne uspqh da se ponau4a na takiva murafeti dokato pasqh UFSETE :haplio:.

I POSLEDNO , NQKOI PO UMEN OT NAS DVAMATA VZETI ZAEDNO BESHE KAZAL:
-"KOLKOTO POVE4E ZNAM, TOLKOVA POVE4E RAZBIRAM KOLKO NEZNAM"
Chestita Nova Godina na vsi4ki prostosmartni i obiknovenni Balgari koito nqmat ni6to ob6to s LUI 14 "kralqt slance"
CHASHATA E POCHTI PALNA
Аватар
dobri4uk
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 10:09 am
Местоположение: Montreal.Qc

mmmdaaa

Мнение от dobri4uk »

Abe moia opit pokazva, 4e tia deto ponaznaivat nikoga ne go iztukvat ....mmm daaa vinagi e taka
DOBRI4UK( ne go durpaite za op6kata)
Заключено