Vajno utochnenie ...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Vajno utochnenie ...

Мнение от gez »

Zdraveite

S risk da razgoreshtia strastite i da provokiram sporove pisha tozi posting, zashtoto vidiah mnogo mnenia po tozi vapros i nito vednaj tova, koeto shte vi kaja. I taka:

Taka mechtanite sertifikati za selekcia na Quebec ne sa validni samo 3 godini, vapreki che taka pishe varhu tiah. Dori da iztarvete tozi srok - ne se pritesniavaite!!! Prosto uvedomete slujbite v posolstvoto i niama da imate problemi. Tova mi go kaza lichno g-n Philip Poullin na moeto intervu. Ako na niakoli mu se nalaga zakasnenie - tova shte go uspokoi...:-). Drug e vaprosa dali bihte riskuvali.

GEZ
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

И що чак сега даваш тази информация?
Този г-н провеждаше интервюта май месец.

Между другото това мисля че всички го знаят.

Ако така скорострелно подаваш инфо и на хората на които постедничиш - тежко им. :oops:
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

то човека хубаво си се притесняваше че ще го нападнат. има инфо и го дава, а може и да си мълчи - това не е лошо. същото ми го казаха и на моето интервю, а най-вероянто на всяко едно ама кой да слуша след вълнението, ме ще ти отпечатат сертификата.
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

bis написа:И що чак сега даваш тази информация?
Този г-н провеждаше интервюта май месец.

Между другото това мисля че всички го знаят.

Ако така скорострелно подаваш инфо и на хората на които постедничиш - тежко им. :oops:
neshto da ti govori izraza "Po-dobre kasno, otkolkoto nikoga"?
Choveka reshil da dade info i ti mu skachash...i posle zashto ne davali. Ami otgovori si sam/a na vaprosa. Ako vaobshte si go zadavash. Ili moje bi neshto ti prechi che e i posrednik. Niakoi da te kara dahodish pri nego. BG-ska mu rabota :roll:
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Hi

Мнение от gez »

Zdraveite

Blagodaria vi priateli. Blagodaria za podkrepata.

Abe Bis kakav ti e problema? Skoro se pitashe - sega otgovariam. Plus tova ako ti niamash principi, as imam. I te se promeniha. Reshih da pravia dobro, za da mi se vrashta dobro...Tova stiga li ti zasega kato otgovor? A mejdu drugoto imam edna ugovorka, za koiato vaobshte niamash predstava i ne sam dlajen da opisvam motivite za deistviata si.
Aide do skoro i dai da ne se napadame...

Gezata
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Заключено