Abe No667, zashto otgovariash na vaprosi koito te drazniat?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Abe No667, zashto otgovariash na vaprosi koito te drazniat?

Мнение от gez »

Abe No667, zashto otgovariash na vaprosi koito te drazniat?
Vseki me pita tozi vapros...moje li da otida v druga provincia?
Ti kato si otishal vav fermata Winnipeg i se mislish za mnogo goliama rabota - shte ti kaja che ne si, naprotiv. Ima stotici hiliadi kato tebe. I postingite koito puskash sa samo hvalebstveni, a kogato niakoi iska povechko info mu pokazvash sreden prast ili vaobshte ne otgovariash. Taka che ako tolkoz se nervish SPRI, t.k. horata tuk mogat i bez cennite ti, gledashti ot visoko otgovori.

As shte kaja na vsichki - DA mojete. Tova e kakto da imigrirate prez Quebec. Nikoi ne moje da vi zadalji ili da ne vi dade pravoto da izberete kade shte jiveete. Estestveno ne mojete da polzvate provincialnite predimstva ako smenite destinaciata. Procedurata e identichna - poluchavate sertificat i puskate molba za viza. I poluchavate viza - za ciala Canada. Taka che NAPRED s rogata, pak kakvoto shte da stava.
Gezata


--------------------------------------------


Dobre li e taka Plamene?
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

Gez,

kakvi sa tezi provincialni predimstvа?
Riba
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:50 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Riba »

Di ana,ako si kandidatsval naprimer za Quebec,s vaprosniyat sertifikat za selekciya shte mojesh da hodish na kursove po frenski,kato prez tova vreme shte ti plashtat...,ako nyamash tozi sertifikat,ne mojesh da uchastvash v tazi programa za izuchavane na ezik(mojesh da poluchish sertifikat sled 1 godina prebivavane v provinciyata).
Ako se zapishesh da uchish v universitet na saotvetnata provinciya,taksite sa po-niski ot tezi,za hora ot drugi provincii...
Pozdravi, :)
Di ana
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Окт 22, 2003 11:58 am
Местоположение: Calgary,AB
Обратна връзка:

Мнение от Di ana »

Riba,
blagodarja za otgovora.Az sam za Quebec i kurs po frenski vaobshte njama da mi e izlishen.... :)
A i mai che shte se nalozi da douchvam...za sazelenie mojata specialnost pochti ja njama na angliiski v tazi provincia i se izkushavam ot tova koeto se predlaga v drugi provincii...
A inache shestoto mi chuvstvo kazva Quebec...pne v nachaloto... :wink:
Usmivki:Di :P :P :P
Plamen

Re: Abe No667, zashto otgovariash na vaprosi koito te drazni

Мнение от Plamen »

gez написа: Dobre li e taka Plamene?
napalno. Stila ti se otlichava s umerenost koiato mi haresva. :P
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Saglasen sam

Мнение от gez »

Saglasen sam s otgovora na Riba i moga da dopalnia che moi poznati i klienti karat daje i komputarni kursove kato im zaplashtat za tova. Po konkretno - te uchat AUTO CAD ako ne se laja.
No sigurno ima dosta neshta, koito moje da izpolzvate samo Quebec.

-----------------------------

Zdravei Plamene. As ne te pitam za stila mi. As sam onzi posrednik, koito beshe zasegnat ot gnevnite postingi v tozi forum. Pitam te tova koeto pisha - broish li go za polezna informacia, zashtoto imahme ugovorka niakakva, nali?
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Plamen

Re: Saglasen sam

Мнение от Plamen »

gez написа:Zdravei Plamene. As ne te pitam za stila mi. As sam onzi posrednik, koito beshe zasegnat ot gnevnite postingi v tozi forum. Pitam te tova koeto pisha - broish li go za polezna informacia, zashtoto imahme ugovorka niakakva, nali?
Ugogovrkata si e ugovorka... :P shtom ima neshto poveche ot predishnite pisania vsichko e OK...pishi spokoino... :wink:
Wella
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 2:57 am
Местоположение: Mtl

Kurs Auto Cad v Mtl

Мнение от Wella »

Otnosno kursovete po frenski ezik (Kofi) ,mojesh da uchish i da poluchavash pari bez da pritejavash sertifikat za selecia za Quebec.
Заключено