tarsya kvartira vav vancouver

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
kikivc
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 11:19 am
Местоположение: winterpeg, MB :)

tarsya kvartira vav vancouver

Мнение от kikivc »

tarsya 1 BR appartment vav vancouver, burnaby ili Quitlaam/ ili kakto tam se pishe:)/

nyakoi moje li da mi dade idei za kakva cena bi moglo da se nameri neshto takova
10X na vsichki
jivota e prekrasen:)))))))
Аватар
Petia
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:06 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от Petia »

http://www.ranchovan.com/rentals.html

Ето ти един сайт, който се updateva сравнително често. Можеш да се ориентираш за цените. Иначе Бърнаби - от 600 до 900, Ванкувър -750-1200, за Кокуитлам нямам идея за цените, но е по-евтино. Имай предвид обаче,че е далече и транспорта е неудобен.
Конкретно за апартамент - в моя блок има свободен в момента, но тук започват от 900 долара (downtown).

PS Mnogo mi haresa Winterpeg :)
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

Хей, да не се връщаш ? :)

Към казаното от Петя ще добавя, че в Coquitlam наемите са същите, т.е може да се намери 1 BR за 600-700 долара. В западните му части (на границата с Burnaby) има много блокчета с апартаменти под наем на човешки цени които са много удобни защото наблизо е новата станция на Sky Train-а.
kikivc
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 11:19 am
Местоположение: winterpeg, MB :)

Мнение от kikivc »

VanBC написа:Хей, да не се връщаш ? :)

Към казаното от Петя ще добавя, че в Coquitlam наемите са същите, т.е може да се намери 1 BR за 600-700 долара. В западните му части (на границата с Burnaby) има много блокчета с апартаменти под наем на човешки цени които са много удобни защото наблизо е новата станция на Sky Train-а.
znaesh li dnes kato go pisah tova byah siguren che shte bada otnovo tam sled 2 sedmici
3 chasa po-kasno malko se promeniha neshtata i mojebi shte se zabavya s okolo 3 meseca...............................:(
jalko za men
ama ti slagai rakiyata v hladilnika da se izstudyava:))))
a po vaprosa za transporta...........
abe da ti kaja vse pak ot gurbeta na sever :lol: izkarah pone za edna kola.......................


P.S. vsashtnost poznavame li se?........ :lol: :beer:
Последно промяна от kikivc на Вто Ное 18, 2003 3:52 am, променено общо 1 път.
jivota e prekrasen:)))))))
kikivc
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 11:19 am
Местоположение: winterpeg, MB :)

Мнение от kikivc »

Petia написа:http://www.ranchovan.com/rentals.html

Ето ти един сайт, който се updateva сравнително често. Можеш да се ориентираш за цените. Иначе Бърнаби - от 600 до 900, Ванкувър -750-1200, за Кокуитлам нямам идея за цените, но е по-евтино. Имай предвид обаче,че е далече и транспорта е неудобен.
Конкретно за апартамент - в моя блок има свободен в момента, но тук започват от 900 долара (downtown).

PS Mnogo mi haresa Winterpeg :)
povyarvai mi che ima neshto vyarno v tova opredelenie..... :lol: :beer:
jivota e prekrasen:)))))))
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Мнение от VanBC »

kikivc написа: ... ama ti slagai rakiyata v hladilnika da se izstudyava:))))...
P.S. vsashtnost poznavame li se?........ :lol: :beer:
Запознахме се на едно новогодишно парти. После на няколко пъти се опитвахме да се срещнем, ама докато се накани-и-им ... и ти избяга на изток :wink: .
А ракията, доколкото успява да се задържи, е винаги във фризера ! :beer2:
kikivc
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 11:19 am
Местоположение: winterpeg, MB :)

Мнение от kikivc »

VanBC написа:
kikivc написа: ... ama ti slagai rakiyata v hladilnika da se izstudyava:))))...
P.S. vsashtnost poznavame li se?........ :lol: :beer:
Запознахме се на едно новогодишно парти. После на няколко пъти се опитвахме да се срещнем, ама докато се накани-и-им ... и ти избяга на изток :wink: .
А ракията, доколкото успява да се задържи, е винаги във фризера ! :beer2:
ot mene salatkata:)
jivota e prekrasen:)))))))
Заключено