Потвърждение на резервациа на полет

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Потвърждение на резервациа на полет

Мнение от shnorhela »

Та майка ми ще пътува скоро а гледам че тук много хора скоро са се разправяли с агенции за самолетни билети. Въпроса ми е за Пловдивските такива, от доста хора чух а и преди ние самите си потвърдихме билетите за две седмици от Фортуна 7 а сега искали месец и половина. Според други хора плащането ставало най-рано месец преди полета. Така че ако знаето нещо по въпроса пишете. Става дума за Пловдив по принцип но ако имате и друга информация пишете. Ще съм много благодарен.
Аватар
shnorhela
Лисодав
Мнения: 978
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:16 pm
Местоположение: Van, BC
Обратна връзка:

Мнение от shnorhela »

Благодаря за навременния отговор от Бг, ще се постараем и от канадско да поддържаме същата изчерпателност за в бъдеще. :beer: :beer: :beer:
Alina
Мнения: 1061
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 9:45 am

Мнение от Alina »

Здравей Шнорхи :lol:

Не се сърди, искам да ти дам един съвет. Ако майка ти няма да остава завинаги, а идва само на посещение, вземи и отворен билет, без фиксирана дата за връщане. Това струва доколкото ми е известно около 100 Евро повече ако се направи при покупката на билета в БГ.

Имах горчивият опит наскоро да се опитвам да променям дата на полета от тук. Цената беше 250 US за промяната, и неуредици при смяната на самолета в Амстердам(KLM), щото любимата БГ компания не дава сведение за свободните места в самолетите си, което го считам за особено "умно и удобно".

Абе, ходене по мъките си е.
Alina
Aries
Мнения: 1203
Регистриран на: Пон Май 24, 2004 11:58 am
Местоположение: Alberta

Re: Потвърждение на резержациа на полет

Мнение от Aries »

shnorhela написа:Та майка ми ще пътува скоро а гледам че тук много хора скоро са се разправяли с агенции за самолетни билети. Въпроса ми е за Пловдивските такива, от доста хора чух а и преди ние самите си потвърдихме билетите за две седмици от Фортуна 7 а сега искали месец и половина. Според други хора плащането ставало най-рано месец преди полета. Така че ако знаето нещо по въпроса пишете. Става дума за Пловдив по принцип но ако имате и друга информация пишете. Ще съм много благодарен.
Всичко зависи от самолетната компания, която се използва.
Бритиш искат закупуването на билета да стане един месец преди полета или един месец след като е направена резервацията.
Доколкото знам KLM не са толкова придирчиви, но с тях не съм се разправял. Най-добре е да се обади човек директно на превозвача и да пита.
Аватар
shantros
Мнения: 214
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 5:28 am

Мнение от shantros »

Заключено