goliamata zabluda QUEBEC

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
sooffii
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 12:30 pm
Местоположение: sofia

goliamata zabluda QUEBEC

Мнение от sooffii »

ta zna4i razkazvam istoria na edni ma4enici podgoneni ot bg ot glad i mizeria.Edin prekrasen den re6ili da si probvat i te kasmeta s proslovutoto 4udo programa za emigrirane v canada sled edin ton maki gluposti i burokraci i kup pari e zabraviha da im iskat dnk i snimka na irisa na o4ite no karai i o 4udo uspiaha diadoto ot kanada im pusnal guve4 dade im viza poogleda s mazen pedofilski pogled i im pojela bon 6ans.PRODADOHA SI panelkata i staroto si avtomobil4e i re6iha 4e kato imat niakolko diplomi malko parici i malko detence koeto mojebi sistemkata na dedo i kompania 6te ohrane kato koledno prasence s limon4e vsi4ko e im e v krakata i sled rev salzi i dr pro6tialki s rodnini i zavis ot kolegi tragnaha i kvo ............... 6 meseca parite svar6iha ha ta to diplomi tam netarseli pa dedo 6to gi laga ta diplomi ta ezik ta tintiri mintiri a te tarsili glupavi4ki iaki4ki da im podarja sistemkata 6toto geno mudificiranata hranica gi e pooguila i trudno se dvijat milite to i dedo bil debel i mazen a ma na ne se setili o6te v hotela na interviuto sori gori6
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

живота е страдание, както е казал един дето основал религия :cry: :cry:

а за системка дето охранва хора не бях чувал-мислех ,че само за добитък са изобретени.

винаги и навсякъде по света човек се оправя сам както и доколкото може за съжаление :cry: :cry: :cry:
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Мнение от NaviD »

Благодаря за предупреждението, но ние вече сме светнати. Интересни и съдържателни изречения, по скоро вопъл...Като на някой слушал с широко отворени очи мъките на ходилите в СТРАНАТА НА ГЕННО МОДИФИЦИРАНИТЕ ХРАНИ. Като чета в съседни теми, те мазните чичковци, ей тъй на, за възбуждане на интереса току скъсат някой...Изглежда е бил слабичък и не им се е видял достатъчно глупав.

Поздрави на всички мазохисти, радващи се, че ще ходят в СТРАНАТА НА ГОЛЕМИТЕ ИЛЮЗИИ. Четете внимателно чистосърдечните предупреждения, после да не кажете, че не сте предупредени!
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Мнение от bis »

Vseki koito druzva da preduprejdava horata deto sa oste v BG samo si gubi vremeto.

Te triabva da dojdat i da si nachukat glavite i togava ste razberat kakvo ima se pishe.
Nesto kato decata - ne razbirat roditelite si dokato samite te ne stanat roditeli.

Poveche nisto niama da kaja che niakoi samo tova chakat. Camo slednoto:
Severna Amerika e edin goliam bokluk, balon i kakvoto tam si haresate.
E nisto drugo na izlugalite se da dojtat ne ostava osven da pochnat da se nagajdat, zombirat i t.n. Tuj che ne mi kazvajte nesta ot sorta ami sto ne se vurnesh kato ne ti haresva i .......
Ajde sus zdrave i dano niakoj da si spomni dumite mi kato dojde.
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Аватар
exquisitus
Мнения: 497
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 10:12 am
Местоположение: Hell

Мнение от exquisitus »

кви са тези глупости, бе, може6е да ни ги спести6...
The secret of success is sincerity. Once you can fake that, you've got it made. -- Jean Giraudoux
--------------------------------------------------------
If the world were the perfect set of teeth, you would be plaque!! -- Dolph, the fascist hippo
sooffii
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 12:30 pm
Местоположение: sofia

bravo hora

Мнение от sooffii »

radvam se 4e ne sam samo az s tova mnenie bravo bravo i neka se roim kato proleten virus
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Te triabva da dojdat i da si nachukat glavite i togava ste razberat kakvo ima se pishe.
пррравилно - само не си продавайте апартаментите

кат казармата бе - все питаш:" абе кво му гадното не мога да разбера"

и старите кучета само ехидно се хилят и клатят глави-" ти ела и ще видиш ":lol: :lol:
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

До bis

Мнение от NaviD »

bis, интересно защо ти не си се вслушала в предупрежденията, които са писани във форума. Ако беше, сега нямаше да си в надутия балон...Отначало постингите ти не бяха толкова отрицателни, може би не ти е провървяло. Но как искаш да вярваме на изказвания " тук е гадно " ? Напиши нещо конкретно, пример от реалността. Ако искаш да помогнеш.

Не се заяждам с теб, но ти не си от постоянно плюещите, а този път...
Аватар
bis
Мнения: 530
Регистриран на: Вто Авг 05, 2003 3:55 am
Местоположение: ville de Quebec
Обратна връзка:

Re: До bis

Мнение от bis »

NaviD написа:bis, интересно защо ти не си се вслушала в предупрежденията, които са писани във форума. Ако беше, сега нямаше да си в надутия балон...Отначало постингите ти не бяха толкова отрицателни, може би не ти е провървяло. Но как искаш да вярваме на изказвания " тук е гадно " ? Напиши нещо конкретно, пример от реалността. Ако искаш да помогнеш.

Не се заяждам с теб, но ти не си от постоянно плюещите, а този път...
Az ne mislia che pluia be hora, izkazvam si lichnoto mnenie samo, i nikoj ne e dlujen da mi viarva. Ami i az ne viarvah na horata predi da dojda tuk, puk te li ste mi kajat na mene, :lol: :lol: Pone na 10% da biah poviarvala, sega steshe da e po-leko.
A sto se otnasia do postingite mi , daje tochno obratno - v nachaloto ama biah gotova ne samo da pluia ami da udavia tupia Quebec s hrachki, no s techenie na vremeto nali vi kazah chovek pochva da se nagajda.
V nachaloto se mislish za velik i pulen s vuzmojnosti, posle tabarnacite ti smachkvat fasona. No ste dojde i nashia den...........
A tova dali sum preuspiala ili ne i spored tova da mi se promeniat postingite - neznam, mnenieto mi e edno i susto ot kakto dojdoh, ne iskam da izpadam v krajnosti.

Pone na 10% viarvaite za loshoto koeto vi pishat horata, a za hubavite neshta na nad 100 i kolkoto iskate.
Само човек, който рабира нещо изцяло, може да го обясни така, че друг да не може да го разбере.
/Нобелов принцип на Рудини/
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Ей...голяма магьосница е тая процедура за Квебек...как променя хората само...тц,тц,тц...! Направо не можеш да ги познаеш след някое време от началото на процедурата. Едни ги прави луди от щастие, други ги депресира, трети - амбицира, а някои ги озлобява до краен предел.
Едва ли някой ще познае, че следните постинги са от един и същи потребител от форума:
molia vi bixte li mi dali niakoi sait ili drugi za istoriata na kvebek predvaritelno blagodaria
zdraveite trabva mi spe6no dobra u4itelka po frenski molia pomagaite
balgaria vliza sled 2 god v eu ima prespektivi moliavi stoite si tuk ne se nabutvaite s pari ne si prodavaite imotite ne teglete zaemi samo da razberete prehvalenoto 4udo canada prosto takova niama glupava zdravna sistema golemi naemi trudno namirane na rabota i goliam stres vi 4aka tam tova da znaete
o i detence si imate bravo i to 6te e sledva6toto nomer4e v sistemkata na dedo kakli 6te raboti raboti raboti na dedo bez vrtovrazka i samo po riza a nerazbrah imal li e dedo pantalon 6toto maznotomo pedofilsko pogled4e moje da ne e zabeliazalo sutrinta 4e nema pantalon e pa te tam taka si hodiat i lek pat i garbinkata da vi e iaka vi pojelavam 6te vi trabva pomnete go tova poslednoto ako ne imat si tel 911 moje6 da im zvani6
Ама колкото и да ви е чудно, така е...от един и същ човек са. Просто е еволюирал човека. А може би е деградирал...знам ли и аз.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
NaviD
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Фев 22, 2004 4:39 am
Местоположение: Mtl/CDN

Мнение от NaviD »

bis, aз не съм казал, че изпадащ в крайности и плюеш - напротив, написах, че не си от тях. Лично аз вярвам на много повече от 10% от лошото казано за Канада. Дотолкова, че започнах да си мисля дали пишещите позитивно за К. не са агенти на " мазния дядка, който те пуска на интервюто ". Даже както е тръгнала работата sasho71, sooffii, DrJack и компания ще спят спокойно - току виж поне аз съм ги послушал :D :evil:
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Xm!
Mi stojte si v bulgaria bre!
BiskVitkA
Мнения: 215
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 10:59 am

Мнение от BiskVitkA »

E, за това ще си ходим
.....ама и правилно са ВИ казали - поне не си продавайте апартаментите, че после не можете се върна....
Аз да изкарам лятото и....тогава се надявам да има "Сбогом Канада, сбогом Канада - ще продавам аз бързо хюндая"....хи хи
toncho
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 1:54 pm
Местоположение: toronto

имотитеее

Мнение от toncho »

и защо след като си продадете апартамента, не можете да се върнете в БГ? да не би като идвахте насам да имахте апартамент тук?!

аман от смотаняци
Който може нещо - го прави, който не може - учи другите, който не може да обучава - ръководи.
compaq
Мнения: 347
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 1:29 am
Местоположение: MTL

Re: goliamata zabluda QUEBEC

Мнение от compaq »

sooffii написа:ta zna4i razkazvam istoria na edni ma4enici podgoneni ot bg ot glad i mizeria.Edin prekrasen den re6ili da si probvat i te kasmeta s proslovutoto 4udo programa za emigrirane v canada sled edin ton maki gluposti i burokraci i kup pari e zabraviha da im iskat dnk i snimka na irisa na o4ite no karai i o 4udo uspiaha diadoto ot kanada im pusnal guve4 dade im viza poogleda s mazen pedofilski pogled i im pojela bon 6ans.PRODADOHA SI panelkata i staroto si avtomobil4e i re6iha 4e kato imat niakolko diplomi malko parici i malko detence koeto mojebi sistemkata na dedo i kompania 6te ohrane kato koledno prasence s limon4e vsi4ko e im e v krakata i sled rev salzi i dr pro6tialki s rodnini i zavis ot kolegi tragnaha i kvo ............... 6 meseca parite svar6iha ha ta to diplomi tam netarseli pa dedo 6to gi laga ta diplomi ta ezik ta tintiri mintiri a te tarsili glupavi4ki iaki4ki da im podarja sistemkata 6toto geno mudificiranata hranica gi e pooguila i trudno se dvijat milite to i dedo bil debel i mazen a ma na ne se setili o6te v hotela na interviuto sori gori6
Наистина човек никога не знае знае ли се :( :roll:
Заключено