Deux declarations d'autonomie financiere (D21) ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
carl
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 1:23 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Deux declarations d'autonomie financiere (D21) ?

Мнение от carl »

Zdraveite ,
I az kato mnogo drugi polu4ih v4era pismo s data za interviu. No v spisyka dokumenti koito mi iskat pisheshe i tova: "Deux declarations d'autonomie financiere (D21) " . Molq nqkoi zapoznat da dade ideia kakvo moje da byde tova.
Blagodarq
Ou serons-nous cinq millions annes apres ce soir ? Il n'y a rien plus qui se cache derriere vos yeux. L'information pas genetique, choix pas normal, mais activite epigenetique : l'art et le philosophy.Vous peuvez les sentir dans vos reves propres.
Аватар
Lullu
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 2:52 am
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от Lullu »

Здрасти,

Така като го гледам това което си написал.. предполагам че искат ето това : http://www.immigration-quebec.gouv.qc.c ... cs/D21.pdf

Дано да не те объркам нещо :) Предполагам че по-компетентните скоро ще се намесят :roll:
Интересно защо ти го искат.. не си ли приложил някакви документи за имотно състояние като си пращал документите? Или това е просто декларация за сумата която ще внесеш при влизане в Квебек.. може би..
Аватар
carl
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 1:23 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Мнение от carl »

da naistina mai e tova. priatel mi kaza 4e predi sa gi davali na samoto interviu.izglejda sega da pestqt vreme napravo gi iskat gotovi dosetih se 4e e nqkakyv formulqr sled kato vidqh nomera D21 ama me domyrzq da go potyrsq :D merci za infoto :beer:
Ou serons-nous cinq millions annes apres ce soir ? Il n'y a rien plus qui se cache derriere vos yeux. L'information pas genetique, choix pas normal, mais activite epigenetique : l'art et le philosophy.Vous peuvez les sentir dans vos reves propres.
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

И на нас ни искат такава декларация. Аз си мисля че искат на всички - така ли. Споделете!
Аватар
Jeeves
Мнения: 1025
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:39 am
Местоположение: Wild West

Мнение от Jeeves »

Добре де, и за какви суми става въпрос?
Питам от гледна точка на това, че нямам излишни пари и ще трябва да се оправям горе-долу с минималното... :roll:
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Мнение от tornado »

Абсолютно да - и на нас.
Мисля, че бланката е стандартна.
Не успях да отворя линка да видя това ли е, но с понакуцващият ми все още френски, мисля че това е декларация за произхода на средствата...Да потвърди някой, който е по-в час с езика обаче, за да не ви подведа !
Изображение
Аватар
ety
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:48 am
Местоположение: Vancouver/ plovdiv

декларацията

Мнение от ety »

Да Ви кажа тази декларация не е за произхода на парите, а колко пари ще внесете в Канада. Ние бяхме пратили такава във Виена, но на самото интервю ни накараха да попълним още една пред тях след като бяха видяли вече новата банкова референция. Не се стяскайте - просто формалност, още една декларация ще попълните пред тях, че няма да взимате социални помощи като отидите в Квебек. Спокойно, не е страшно.
Аватар
exquisitus
Мнения: 497
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 10:12 am
Местоположение: Hell

Re: декларацията

Мнение от exquisitus »

ety написа:Да Ви кажа тази декларация не е за произхода на парите, а колко пари ще внесете в Канада. Ние бяхме пратили такава във Виена, но на самото интервю ни накараха да попълним още една пред тях след като бяха видяли вече новата банкова референция. Не се стяскайте - просто формалност, още една декларация ще попълните пред тях, че няма да взимате социални помощи като отидите в Квебек. Спокойно, не е страшно.
niama da vzimame socialni pomoshti ??? :shock: nikoga ??? :shock:
The secret of success is sincerity. Once you can fake that, you've got it made. -- Jean Giraudoux
--------------------------------------------------------
If the world were the perfect set of teeth, you would be plaque!! -- Dolph, the fascist hippo
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

Ety e prava, samo 4e osven tova piche 4e otgovornostta za finansite ni v prodaljenie na tri mesetza shte si bade nacha, t.e. niama da polzvame sotzial] piche ochte 4e tezi svedenia /za finansovoto ni sastoianie/ mogat da badat predostaveni na razni ministerstva i organizatzii.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Carl, a i drugi ot toku-shto poluchilite data za interview, bihte li postnali palen spisak na dokumentite, koito vi iskat na interviewto, shtoto yavno ima novosti. Thanks in advance.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
flateric
Мнения: 615
Регистриран на: Сря Сеп 22, 2004 1:30 pm

Мнение от flateric »

на мен ми поискаха този документ след интервюто.
Изпратих документи, че съм се оженил и след това ми пратиха писмо да си изпратя оригиналния сертификат и две от тези декларации.
писах 10000 долара и приложих копия от банковите сметки.
явно са решили, че първоначалнито 5000, които бях писал няма да са достатъчни

пишеше нещо от рода на, че това писмо може да се използва ако поискаш социал - няма да си оставят магаренцето в калта куебекуата
Аватар
ety
Мнения: 134
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:48 am
Местоположение: Vancouver/ plovdiv

!?!

Мнение от ety »

Абе хора, вие не четете ли писмата, като ви ги пращат - там трябва да имате описани всички документи, които Ви ги искат. И да не забравите да си ги вземете за самото интервю, че и това го има ... :smokin:
Аватар
yaiuat
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 6:29 am
Местоположение: Wall street
Обратна връзка:

Re: Deux declarations d'autonomie financiere (D21) ?

Мнение от yaiuat »

carl написа:Zdraveite ,
I az kato mnogo drugi polu4ih v4era pismo s data za interviu. No v spisyka dokumenti koito mi iskat pisheshe i tova: "Deux declarations d'autonomie financiere (D21) " . Molq nqkoi zapoznat da dade ideia kakvo moje da byde tova. Blagodarq
Хора наистина има нови неща сред изискванията: Едното е тази декл. D21- което ще рече че нещата обвързват сумата с която ще се влезе. със евентуалното кандидатстване за социал.

И някакво приложение за стажа има. Поне аз за първи път го виждам.

Заключението е че всичко става все по трудно и последните влакове постепенно заминават.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Re: !?!

Мнение от Canuck »

ety написа:Абе хора, вие не четете ли писмата, като ви ги пращат - там трябва да имате описани всички документи, които Ви ги искат. И да не забравите да си ги вземете за самото интервю, че и това го има ... :smokin:
Dobre de, az ako go znam tova, shte pitam li?! :evil: Az po sashtiya nachin moga da kaja, ti ne chetesh li, zashtoto sam pusnal cyala tema, v koyato kazvam, che sam gi iznudil teya v New York po telefona da mi dadat data za interview i sa mi pratili samo FAX s datata i ne sa mi pisali nikakvi iziskvani dokumenti! Eto ti link za spravka:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=9373
Tolkova li e trudno, dyavolite da go vzemat da mi ya dadete tazi informaciya- spisak s dokumenti za interview?!
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
tornado
Мнения: 1774
Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:56 am

Re: !?!

Мнение от tornado »

Canuck написа:
ety написа:Абе хора, вие не четете ли писмата, като ви ги пращат - там трябва да имате описани всички документи, които Ви ги искат. И да не забравите да си ги вземете за самото интервю, че и това го има ... :smokin:
Dobre de, az ako go znam tova, shte pitam li?! :evil: Az po sashtiya nachin moga da kaja, ti ne chetesh li, zashtoto sam pusnal cyala tema, v koyato kazvam, che sam gi iznudil teya v New York po telefona da mi dadat data za interview i sa mi pratili samo FAX s datata i ne sa mi pisali nikakvi iziskvani dokumenti! Eto ti link za spravka:
http://www.bgcanada.com/pforum/viewtopic.php?t=9373
Tolkova li e trudno, dyavolite da go vzemat da mi ya dadete tazi informaciya- spisak s dokumenti za interview?!
Canuck, не се ядосвай, едва ли е искала да те дразни...
Ако искаш дай някакъв факс и утре ще ти пратя точно писмото, което получих. Днес не съм го взел.
Драсни ЛС и дай факса със всички нули да не го объркам и утре ще имаш точно писмото им "в целият му блясък" !
Изображение
Заключено