Address za Preliminary form

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
mary_m
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 11:31 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Address za Preliminary form

Мнение от mary_m »

Zdraveite vsichki ot Foruma!

Ima li niakoi, koito bi mi sadeistval kato mi dade adres v Quebec, koito da posocha v Preliminary formata kato adres na priatel.
Mnogo ste vi bada blagodarna ako mojete da mi sadeistvate.

Pozdravi
Maria


e-maila mi e : miossifova@hotmail.com
Mary_M
mary_m
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 11:31 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

:? eho, niama li niakoi, koito moje da mi sadeistva?

Мнение от mary_m »

:? Zdraveite pak!

Vidiah che temata mi e otminata bez otgovor. Sigurno ste prozvu4i glupavo, no ima problem ako poso4ish na niakoi adresa v Kanada pak makar i toi da ne ti e poznat? Vie kak ste postapvali?

Iavno che niama mnogo jelaesti da si posochvat adressa i sigurno ima prichina, no ne znaia az kak da procediram?

Molia za sadeistvie i predlojenia /dori i s risk da se izloja za glupavite si vaprosi/

Pozdravi
Maria
Mary_M
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

ot 1 mesec cheta redovno kakvo stava tuk,i moga da ti kaja,che niama da poluchish otgovor ot nikogo.Imam chuvstvoto,che tova sa edna grupichka hora,koito obshtuvat samo pomejdu si.I otsega da znaesh,kakvo te ochakva v Canada,na kogo ot BG-rite mojesh da razchitash tam.Uspeh
Аватар
anito
Мразим да мислим
Мнения: 2595
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 9:35 pm
Местоположение: Са

Мнение от anito »

goliama mechka написа:ot 1 mesec cheta redovno kakvo stava tuk,i moga da ti kaja,che niama da poluchish otgovor ot nikogo.Imam chuvstvoto,che tova sa edna grupichka hora,koito obshtuvat samo pomejdu si.I otsega da znaesh,kakvo te ochakva v Canada,na kogo ot BG-rite mojesh da razchitash tam.Uspeh
Iawno ne si pro4el/a komentariite na drugite zapitwania za adresi. I moge6 da si naprawi6 truda da proweri6 kolko waprosa oswen tezi za adres sa ostanali bez otgowor, predi da obob6tawa6.
Wseki moge da wleze i da izleze ot "grupi4kata" ot niakolko stotin 4oweka, registrirani tuk, kogato povelae.

Otnosno adresite: niakade da pi6e, 4e towa e daska za obiawiawane na adresi?

Nie li4no sme tuk, bez da sme popalwali grafata za priateli i rodnini. Towa nosi samo 1 to4ka wse pak. Razbira se, kojto moge, da si a popalni. Nie si dawame adresa na hora, koito wse pak sa ni stanali simpati4ni po niakakaw na4in.
Обичам да преча
mary_m
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 11:31 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mary_m »

:oops:

Hei az savsem ne iskah da predizvikam sblasak ili spor za Foruma.
No iskam da izkaja i lichnoto si mnenie. Dosega niakolko pati sam zadavala vaprosi vav Foruma /i v staria i v novia/ i vinagi sam poluchavala otgovori za kratko vreme, koeto chitam za mnogo polezno.

Vapreki tova v men vinagi ostava edno chuvstvo, che kogato ima nujda chovek ot podkrepa, sachustvie ili savet ia poluchava na sekundata, no stigne li se do delata... togava ostavam s vpechatlenieto che balgainat dava na zaden hod. Schitam che tova si e nasha nacionalna cherta.

Nezavisimo ot vsichko obache az vse oste sam optimist i viarvam che ima izkljuchenia ot obstite pravila. V kraina smetka svetat e sharen i se sestam za edna misal: "Ne spirai da mechtaesh, chovek bez mechti umira."

Pozdravi na vsichki
Mary
Mary_M
Аватар
Petia
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:06 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от Petia »

Не смятам, това, че хората не искат да си дадат адреса, на някой който изобщо не познават е лошо. Напротив. Бих казала, че е разумно и нормално. Не смятам също така, че е национална черта. Опитай се да измъкнеш помощ от някой канадец за подобно нещо и ще срещнеш не само неразбиране на молбата ти, но и пълно игнориране.
mary_m
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 11:31 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mary_m »

звинявай Петя, но по твойта логика ако нямаш приятели или познати в Канада, значи въобще да не кандидатстващ, защото няма кой да ти съдейства. Не съм съгласна това са глупости.
Mary_M
Аватар
Petia
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:06 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от Petia »

Моята желязна логика е - ако събираш точките - кандидатсваш, ако не ги събираш, опитваш с възможни неща като стаж, английски и френски. Задачата не е непосилна, просто изисква време.
mary_m
Мнения: 8
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 11:31 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mary_m »

:wink:

Така е! Човек е най-добре да разчита на собствените си възможности!
Mary_M
Заключено