Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

Мм не.
Важното е, че аз пиша от плажа, а ти от "дупката си"! :rofl:
Също важно е, че аз умея да се задоволявам с по - малко и да съм щастлив.
А ти и бира за 100$ бутилката да пиеш си оставаш същия кисел човек.
Бтв, наблягам на паламуда, сафрида и попчетата. А те нито са имитация, нито китайски.
Но ... май гроздето е кисело! :P
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от agent Ozo »

Kan_Tangra написа:Вкиснати били бирите.

На тебе ти е вкисната душата.

Не те знам какво си преживял в тая Канада, но определено духът ти не е стигнал да го преживееш. А казват, че Господ давал на всеки, колкото може да носи.
:y:
Има и още нещо. Не само само вкисната, ами омразата е разяла душата му както проказата разяжда плътта човешка.

Незавидна участ! ;(
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Бедния български народ
http://www.mediapool.bg/borisov-bedniya ... 53748.html"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12480
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

Kan_Tangra написа:Мм не.
Важното е, че аз пиша от плажа, а ти от "дупката си"! :rofl:
Също важно е, че аз умея да се задоволявам с по - малко и да съм щастлив.
А ти и бира за 100$ бутилката да пиеш си оставаш същия кисел човек.
Бтв, наблягам на паламуда, сафрида и попчетата. А те нито са имитация, нито китайски.
Но ... май гроздето е кисело! :P
Хахаха.
Да ти имам развлечението на плажа! :D
Важното е, че за теб и бълхътъ най-важното е яденето и пиенето и колко струват.
Усещаш ли ква е разликата - хората ядат и пият, за да живеят докато вие живеете, за да ядете и пиете. Опс ... щях да забравя - и да лежите и се пържите по цял ден на плажа. Не ден, два, три - а три седмици. :puke:
Прави ли ти впечатление някой друг да е отишъл някой на почивка или екскурзия и да се е хвалил само и единствено с ядене и пиене? Оставяме настрани дали е фалшива китайска цаца, вносна риба от Гърция, смрадливи попчета от Бургаския залив или сьомга от Западното Крайбрежие на Северна Америка или лобстер от Източното?
Хората пишат и показват снимки на природни забележителности, архитектура, цветя, животни не на кръчми и наредени като тюлени по плажа мазни тела.
Лошо нема пич - важното е ти да си щастлив, па ако ще и с китайска имитация на цаца и евтина бира.
:D
Гледай само по погрешка да не попаднеш на Аркутино, Ропотамо, стария град на Несебър, Созопол или да се раздвижиш вечер извън даляна и да си развалиш кефа. :D
Впрочем в Калгари до 2 септември включително времето беше идеално за плаж - 27-28 градуса на сянка. Водата беше малко хладничка в Bow River, но аз пак си плувах по 5-6 мин. И е кристално чиста.Иначе за рафтинг беше върха..
И не само в Калгари. В Кананаскис също. В средата на Август ходих за 4 дни до Върнън на плаж. И пих бира, ама не помня колко струваше.
Сезона на сьомгата обаче приключи преди седмица - по евтина от калкана беше. :D
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Какво се случва в България?

Мнение от prace »

ivandaman написа:
joro написа:Вероятността да те бият, застрелят, заколят в България не е по-голяма от тази в САЩ, Канада, Германия, Италия. И в другите държави стават сбивания, кавги, пиянски истории..
Toва е ясно на всеки който е ходил в БГ през последните години.. Според мен в БГ дори е по-сигурно, но може и да се заблуждавам. Предполагам е и до късмет.. Ако попаднеш "in the wrong place at the wrong time" тогава няма значение в коя държава си.
точно така е.
Тук в София , в краен софийски квартал си извеждам кучето по тъмно, но в Чиливак не смеех. Местните лузъри бяха по-страшни от кварталните цигани тук.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Какво се случва в България?

Мнение от prace »

roumensp написа:Какви са тия деца дето на 10 години ги тъпчат с противозачатъчни ? :o Ти нямаш деца, ама сигурно някой твой познат ти е казал, че го е чул от негов познат ... :D
Съученички на дъщеря ми, която е сега на 13 години взимат противозачатъчни от близо година.
Чиливак и Аботсфорд бяха номер едно по тийнеджърска бременост в БС.
Опитвам се да се сетя за други градове в България от този размер с такъв висок процент на момичета, които са станали майки на около 16 години, освен циганките.
Защото тези от Чиливак не са нейтив, а чисти, бели канадски момичета.....
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

prace написа:
roumensp написа:Какви са тия деца дето на 10 години ги тъпчат с противозачатъчни ? :o Ти нямаш деца, ама сигурно някой твой познат ти е казал, че го е чул от негов познат ... :D
Съученички на дъщеря ми, която е сега на 13 години взимат противозачатъчни от близо година.
Чиливак и Аботсфорд бяха номер едно по тийнеджърска бременост в БС.
Опитвам се да се сетя за други градове в България от този размер с такъв висок процент на момичета, които са станали майки на около 16 години, освен циганките.
Защото тези от Чиливак не са нейтив, а чисти, бели канадски момичета.....
Я пак си помисли. :D

prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Какво се случва в България?

Мнение от prace »

Статистиките не ме впечатляват.
Казах вече - не говоря за циганките, които раждат на 12-13. Говоря за българките. Няма толкова българки, станали майки на 16 години,колкото канадки.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Какво се случва в България?

Мнение от roumensp »

prace написа:Статистиките не ме впечатляват.
Лично аз повече се впечатлявам от статистики, отколкото от личното мнение на някой си, живял в гето в Чилиуак. :D
А дали е заради цигани или не все ми е тая, твои сънародници са, не мои. 8)
Аватар
Marto
Мнения: 4042
Регистриран на: Вто Юни 28, 2005 5:24 am
Местоположение: Edmonton, AB

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Marto »

prace написа:Статистиките не ме впечатляват.
Казах вече - не говоря за циганките, които раждат на 12-13. Говоря за българките. Няма толкова българки, станали майки на 16 години,колкото канадки.
Ми няма как да има, като Канада има 4-5 пъти повече население ;)

И в Канада имаме малцинства с много висока раждаемост сред момичетата. Като процент от населението индианците са колкото циганите в България.

Разликата е, че в България абортите във възрастовата група между 15 и 19 са няколко пъти повече на 1000 отколкото в Канада (и се съмнявам, че това са циганките). Според мен хапчетата са много по-добра опция, но явно ти имаш друго мнение.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

е щом е за Канада, всичко е нормално, и измислените статистики за пропагандата и всичко е тип- топ марто нали ! :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: Какво се случва в България?

Мнение от prace »

Marto написа:
prace написа:Статистиките не ме впечатляват.
Казах вече - не говоря за циганките, които раждат на 12-13. Говоря за българките. Няма толкова българки, станали майки на 16 години,колкото канадки.
Ми няма как да има, като Канада има 4-5 пъти повече население ;)

И в Канада имаме малцинства с много висока раждаемост сред момичетата. Като процент от населението индианците са колкото циганите в България.

Разликата е, че в България абортите във възрастовата група между 15 и 19 са няколко пъти повече на 1000 отколкото в Канада (и се съмнявам, че това са циганките). Според мен хапчетата са много по-добра опция, но явно ти имаш друго мнение.
Ами знаеш ли, понякога абортите са по-добрият вариант от родени и много объркани деца от майки на по 15-19 години, които се друсат, пият и не знаят на кой свят са. Изоставят децата си или пък ги отглеждат с помощта на много втори, трети бащи..и т.н В най-добрият случай голям процент са просто разведени. Няма да споменавам колко объркани деца растат. Колко много работа имат психолозите, терапевтите и т.н. Да не говорим и колко много деца пушат трева, употребяват наркотици,пият и се самонараняват (режат) умишлено. Това не се споменава официално, щото нали митът за великото общество може да бъде разклатен. Как не видях една програма по тъпата канадска телевизия в която да се разискват тези сериозни проблеми на обществото.
А нека си пият противозачатъчните децата на по 10-13 години. Няма лошо в това. Техните родители, обаче на са ги пили.

Много такива деца има в Гетото Чиливак и Аботсфорд. Това са градове с големината на Стара Загора, Плевен и т.н
В класовете на децата ми половината деца не живееха с двамата си биологични родители.
Моралът и обществото са много разядени и лицемерието и двуличието са в гигантски размери.
Някак си не ми се връзват тези факти на които съм свидетел със статистиките и възхваляването на канадското общество от българите, които пишат по този форум и изпадат в умиление всеки път щом думата Канада се спомене.

И да отбележа - Живеех в квартал извън Чиливак, в район населен само и предимно с бяло население и без блокове и таунхауси. Водеше се престижен квартал. Или поне така си мислеха канадците и децата ми ходеха в местните училища.

А, и да не забравя..аборти не се правят навсякъде. Само в Ванкувър. Щото дебилното канадско общество навсичкото отгоре е и много религиозно и католическите църкви са силна институция.
Последно промяна от prace на Сря Сеп 07, 2016 1:20 pm, променено общо 1 път.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Какво се случва в България?

Мнение от miteto »

Kan_Tangra написа:В Канада децата ... от 10 годишни гинеколозите ги тъпчат с противозачатъчни, със и без знанието на родителите.
Ъъъ, кво?!?
Направо изби рибата колега - от десет годишни че даже и без знанието на родителите, викаш :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Какво се случва в България?

Мнение от yahoo »

Възможно е да има и такива случаи. Не знам с каква точно храна прекаляват някои от децата, но съм срещал момичета на около 10г. толкова развити че изглеждат като на 15, а в действителност са си още деца на акъл с всички възможни последствия.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

Значи там, където на децата им промиват мозъците ежедневно на децата да си имат винаги едно наум, дали родителите не ги 'харасват' с някой шамар, или по друг начин; и дали случайно не се 'налага нужда' да се осиновят от по-благонадеждни родители (които повече искат да си имат деца, и съответно ги 'заслужават' повече), точно на същото място слабо бръснат родителите за слива за такива 'лични неща', които не са тяхна работа, и за които родителят няма много много право да знае. Единствено ако и детето му е съгласно, може лекарят да уведоми и родителя. Но не и иначе.
Май забравяш, че в Канада единственият стожер, закрилящ детето е държавата. Включително и срещу родителите.

Направи си експеримент.
Хвани едно познато 10 годишно момиче, да си вземе час за гинеколог и да му каже, че има сексуални контакти.
Да видим какво ще му изпише лекаря, и дали ще уведоми родителите.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор