Рубрика "Нашата гордост"

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Rall
Мнения: 2239
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 8:16 am
Местоположение: Raccoon City

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Rall »

Незнам, дали има професионални спортисти, които да не използват допинг. Смътно си спомням някакво предаване, което обясняваше, че човек е преминал границата на максималните възможности на тялото си много отдавна. А постигането на по-добри резултати без "помощни средства" е невъзможно. Незнам дали е истина, но звучи логично.
Dead Eyes See No Future
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от ablood »

Разкриха кой е виновен за допинга у щангистите. Сега остава да повярваме :
Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ) разкри в официално писмо кой носи отговорността за допинга, открит преди месец в пробите на националните щангисти. Ето какво се казва в публикуваното днес от Агенцията съобщение:

Агенцията извърши собствена проверка относно хранителната добавка "Трайбест" и наличието на забранени вещества в нея, се казва в официално съобщение на БАБХ. Две проби са изпратени в акредитираната лаборатория "Еврофинс" в Хамбург, Германия.

Резултатите и от двете проби за наличие на забранения стероид станозолол в състава на хранителната добавката са положителни.

По този повод, БАБХ е предприела следните мерки -

унищожаване на вече блокираните количества от хранителната добавка "Трайбест"

и заличаването й от базата данни на разрешените хранителни добавки. На производителя "Трайбест Нутришън" България ООД е съставен акт за установяване на административно нарушение.
http://m.novinite.bg/articles/91806
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11762
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от optics »

Имаме участник на състезанието по майсторлък в Китайския:

http://bridge.chinese.cn/c14/Site/player/id/161"

Получих инструкции по скайп да съм бил подкрепил - можело да се гласува неограничен брой пъти но само по веднъж на минута. Гласуването било почвало от 3-ти и продължавало до 10-ти. Не ми стана ясно за какво да гласуваме точно, че нашто момиче е царица на китайския ли, но изпращача обяснява че с гугъл транслейт всичко било лесно (трябвало и да се регистрира човек, ама било лесно...)
:o
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от ivalin »

Bistra написа:
ivalin написа: Всички нормални държави уважаващи себе си имат пари и използват съвременни средства за допинг с бърз разпад.
Тц, ивалинчо, отново си в грешка. Аз живея в нормална държава и тя не поощрява допингигането.
Очевадно е, че ти си грешка, като се заблуждаваш, че живееш в нормална държава! А дали толерира допинга или не, това е друг въпрос. Въпрос на гледна точка... :geek: Ама от къде да ги знаеш тези работи там на село, като нямате нито телевизия, нито интернет.Интернет ползваш само на работа или когато си на гости в града. :lol:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

Абе на теб мишките са ти изгризали май сивото вещество. :o Откъде смяташ, че пиша сега?
В града не пиша. Любувам се на новия си колега. :P :D
Чакай, че оня козуначения пак ще ме обвини, че се заигравам. :angel:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Абе на теб мишките са ти изгризали май сивото вещество. :o Откъде смяташ, че пиша сега?
В града не пиша. Любувам се на новия си колега. :P :D
Чакай, че оня козуначения пак ще ме обвини, че се заигравам. :angel:
Патлиджан ли е ? :lol: :*
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

Тц! Бял и биленг. Абе направо красота! 8)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от ivalin »

Bistra написа:Абе на теб мишките са ти изгризали май сивото вещество. :o Откъде смяташ, че пиша сега?
Най-вероятно някой те е съжалил и те е поканил благотворително да хапнеш и пийнеш, а ти нагло се възползваш и от интернета му, че може и от други неща...?! Въобще не се съмнявам във наглостта и възможностите ти...! :lol:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

Мхм посбъркал си адреса! Имаше навремето едни, дето ги поканих по погрешка да хапнат и пийнат, и после като разбрах грешката ги изритах от листата на приятелите си с мощен шут в гъза...Явно още им държи топло...:D
А ти също така мощно отиваш в листата на неприятелите ми!....Като не си взимаш бележка от Мухъта.... :$
Гледай го как пази поведение! :D :rofl:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от myhata II »

Bistra написа:Мхм посбъркал си адреса! Имаше навремето едни, дето ги поканих по погрешка да хапнат и пийнат, и после като разбрах грешката ги изритах от листата на приятелите си с мощен шут в гъза...Явно още им държи топло...:D
А ти също така мощно отиваш в листата на неприятелите ми!....Като не си взимаш бележка от Мухъта.... :$
Гледай го как пази поведение! :D :rofl:

Мухата и в действителността е "галантен" и "учтив" , такова му е възпитанието бе Бистра ... :*
Та такива ми ти работи ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

myhata II написа: Мухата и в действителността е "галантен" и "учтив" , такова му е възпитанието бе Бистра ... :*
Та такива ми ти работи ;)
:rofl: :rofl: :rofl:
Като те притиска, ама не ти стиска...Такива ми ти работи! ;)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Guinness »

ivalin написа:
Bistra написа:Абе на теб мишките са ти изгризали май сивото вещество. :o Откъде смяташ, че пиша сега?
Най-вероятно някой те е съжалил и те е поканил благотворително да хапнеш и пийнеш, а ти нагло се възползваш и от интернета му, че може и от други неща...?! Въобще не се съмнявам във наглостта и възможностите ти...! :lol:
Може и някой да се е прежалил (което е крайно съмнително) :puke: :puke: :puke: ,но преди това предвидливо е скрил кучето,котката и всички видове домашни любимци.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

Maleficent. 8)
Хубава жена с хубав мъж и семейство и....с мнооого пари! :y: :d:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
scoubidou
Мнения: 230
Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 9:25 am
Местоположение: Montreal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от scoubidou »

Bistra написа:Maleficent. 8)
Хубава жена с хубав мъж и семейство и....с мнооого пари! :y: :d:
Как действа Закона за привличането и как правилно да го използваме?

Как да се научиш да вярваш, че вече имаш нещата, които искаш?

1. Фантазия – бъди като дете, което си фантазира

2. Действай така, все едно вече имаш нещата, които желаеш

3. Докато фантазираш, че го имаш, без да се усетиш ще започнеш да вярваш в това и ти самият

4. Визуализирай всеки ден без да пропускаш – това е най-мощното средство да получиш каквото искаш, след вярата. Не забравяй докато визуализираш да влагаш чувства и емоции все едно си там.

Как ще получиш желаното не е твоя работа. Вселената ще се погрижи. Ти само имай търпение и постоянство да правиш по-горните неща и ще видиш какво ще се случи!

· Получи – Това е последната стъпка.

Започни да усещаш това, почувствай радостта си сега. Важно е да знаеш, че по време на този процес трябва да се чувстваш добре, да си щастлив, защото само тогава ще бъдеш на честотата, която ти е необходима за това което искаш.

Един бърз начин да се настроиш на тази честота е като си казваш всеки ден по- няколко пъти на ден един от следните изрази:

„Получавам това, което искам – тук и сега”

„ Щастлив съм”

„С всеки изминал ден ставам все по-добре”

„Всичко се подрежда така, както аз желая”

„Имам това, което искам”

Почувствай това, което си повтаряш, вярвай го и ще бъдеш на нужната честота.
Майка ми четеше някаква подобна книга и ме убеждаваше че действало, при тебе получава ли се?
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Рубрика "Нашата гордост"

Мнение от Bistra »

При мен се е получило и без книга. :P Ама щом казваш, дай Боже и на майка ти да се случи! :y:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Публикувай отговор