Бате Бойко- I will back (допълнено)

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от joro »

Според първоначалните данни Герб печелят най-много гласове на днешните избори. Рубладжиите от Атака остават под бариерата.
В Украйна е възможно Порошенко да спечели от раз. Тясно става за зелените човечета.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Koko »

joro написа:Според първоначалните данни Герб печелят най-много гласове на днешните избори. Рубладжиите от Атака остават под бариерата.
В Украйна е възможно Порошенко да спечели от раз. Тясно става за зелените човечета.
Жоре, все си мисля че правилният цитат е: I'll be back, но не го приемай навътре.
А иначе Бат Бойко пак изненада всички социолози и взе че пак би СерГей на избори, ама какво от това?
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от спиро »

българите се оказаха 100% пееразти, колкото повече ги чукат, толкова по- добре им става... :( :(

немах нито 1, камо ли 3 причини и пак им ходих да им гласувам. амам па сме грозно племе начи. само искам да добавя, че не гласувам за победителя. не ми е такова мисленето. не пускам вота си за тоя дето ши спичели майна. пускам вота си за този, който максимално се доближава до виждането ми за живот, управляван от политика в рамките на границите на някаква територия, каквато представлява България. и понеже цял ден слушам гениялните can /band/ и си пия узо с диня и не изпитвам никакъв интерес от развитието на евровота- само едно ще кажа за брата българин, респективно гласоПодавател- не те бригам за слива мой човек. искам смяна на електората!!! НАО.
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

Изненадани от резултатите на Бойко са само онези, които изпитват лична неприязън към него поради това, че се чувстват засегнати от определени негови решения и действия. Или пък просто защото им е отмъкнал я някое парче от баницата, я кокала като цяло.
Интересното и важното е разпределението на гласовете по възраст и образование.
За ГЕРБ са гласували близо 1/3 от хората, участвали във вота, във всяка една възрастова група. Докато всички останали събират единици проценти или максимум от 10 до 12-13%. БСП върви напред с гласовете на старците над 60 г., а ДПС-то не го броя изобщо, там електората е капсулован.
Изображение
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

спиро написа:българите се оказаха 100% пееразти, колкото повече ги чукат, толкова по- добре им става... :( :(

немах нито 1, камо ли 3 причини и пак им ходих да им гласувам. амам па сме грозно племе начи. само искам да добавя, че не гласувам за победителя. не ми е такова мисленето. не пускам вота си за тоя дето ши спичели майна. пускам вота си за този, който максимално се доближава до виждането ми за живот, управляван от политика в рамките на границите на някаква територия, каквато представлява България. и понеже цял ден слушам гениялните can /band/ и си пия узо с диня и не изпитвам никакъв интерес от развитието на евровота- само едно ще кажа за брата българин, респективно гласоПодавател- не те бригам за слива мой човек. искам смяна на електората!!! НАО.
Ох, на батко, малкото ми Ваньокостовче! Чичо ти Ваньо Костов го болеше много повече щото изгуби цялата власт в държавата и цели 2 г. мълча обиден на електората. Пък после му мина и пак започна да се мазни на същия този електорат т.е. отново се нареди на опашката за парче от държавната баница.
На теб ще ти мине много по-бързо. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от joro »

Koko написа:Жоре, все си мисля че правилният цитат е: I'll be back, но не го приемай навътре.
А иначе Бат Бойко пак изненада всички социолози и взе че пак би СерГей на избори, ама какво от това?
И аз не съм толкова примрял за Бойко Тиквата. Ама като гледам другите какви по-големи тикви са май това е най-малкото зло в момента. Поне не прави такива глупости като Боленчо и не е такъв популист като Бареков.
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от спиро »

agent Ozo написа:резултатите на Бойко
за такива като тебе, пояснявам:
лошото е, не боко, а чичо сам и еврейна адам!!! — :) feeling упътен.
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
plamsht
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 11:28 am
Местоположение: Montreal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от plamsht »

Бареков откъде ги изкопа тези 10%?..Нямам думи.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от ablood »

agent Ozo написа:Изненадани от резултатите на Бойко са само онези, които изпитват лична неприязън към него...
Верно? Нима? Помниш ли колко се възмутих на тази ти ланшна изцепка:
agent Ozo написа:Бойковата "машина за избори" е напълно безполезна, когато е извън властта.
Вадя те от игнор-листа за тези избори специално да ти видя усукванията.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от IRA »

Голяма част от електората е тъп и затова ще си мизерства.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
agent Ozo
Мнения: 9786
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от agent Ozo »

Не съм от тези, които се усукват, Аблъде. Рано или късно би го разбрал, ако можеш да надмогнеш личната си неприязън, породена от незнайно какво. Но едва ли.

Да, преди една година аз твърдо вярвах, че Бойко извън властта не би могъл да печели избори. И тази вяра се основаваше най-вече на лична информация, получена от мой приятел от детството и активист от ГЕРБ, който ми сподели как са спечелили извънредните кметски избори в родния ми град.
След това обаче бях свидетел на машинациите и лъжите, на купуването на гласове и измамите на останалите партии и като капак - костинбродската афера. Спомних си и за използването на лостовете на властта и при предишни избори, когато ГЕРБ дори не съществуваше още, и осъзнах, че всичко това е просто част от играта. Това е манталитета на българската избирателна система.

Станишев, примерно, го играеше голям демократ и антипод на Бойко преди изборите, но броени дни след тях най-недемократично и като типичен диктатор заповяда на парламентарната си група да гласува за Пеевски. Сергей също така се присмиваше на кадровата политика на Бойко, но го задмина по безогледно кадруване и назначения на калинки и престъпници във властта. А по популизъм днес Бойко изобщо не може да се мери с един Бареков.

Така че не ми трябваше много време да осъзная, че Бойко всъщност не е най-голямото зло, а напротив - най-малкото. Това си го казват май все по-голям брой хора, както се вижда резултатите на тези избори.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от Bistra »

За мен поредните български избори са нищо друго освен поредният повод за отворена бутилка шампанско, с която вече 10 години празнувам решението си да се махна от България. Ха, наздраве! :D :party: :beers:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от ablood »

Аха. Озо не бил наивен, а подведен.
И даже и докато си бил в грешка, аз пак бях смотаният злобар, дето си заслужава обидите и подигравките.

Бойко не е най-малкото зло. Просто си късопаметен, като повечето ни сънародници. Това ще ти го напомня следващия път когато те извадя от лампата.

Заспивай джине!
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
joro
Мнения: 6456
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от joro »

По данни на ЦИК, при обработени 13.6 % протоколи на СИК в РИК, ГЕРБ получава 33.45%, БСП – 19.32%, ДПС – 11.89%, България без цензура – 10. 48%, Реформаторският блок – 6.90%, АБВ – 4.57%, НФСБ – 3.38%, Атака – 3.35%, Глас народен – 1.08%, Коалиция КОД – 0.98%.
Ма направо ги е отнесъл като цунами всички останали
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Бате Бойко- I will back (допълнено)

Мнение от myhata II »

А ве я стига с тоя банкялийски цървул, не разбрахте ли че в България свястни политици няма !
Трябва революция и всичкия боклук що е бил в политиката да бъде изметен !!!

Апропо -Брей гледам тук Аблъф станал факир :rofl: :rofl: :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор