Сблъсък между двама ТИТАНИ

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от MrGeek »

Сблъсък между двама ТИТАНИ:

Христо Стоичков поде атака срещу Бойко Борисов
Той допълва, че никой от премиерите в годините на прехода не е спечелил уважението му. "Нито Костов, нито Попа (царят), нито пък тоя, който беше досега. Ясно беше, че мнозина играха футбол с Ицо Стоичков, за да ги снимат напред-назад. Не си даваха сметка, че когато Стоичков е играл на големите стадиони, те са копали краставици и домати по селата. И са били доволни от това", каза още Стоичков, като призна, че нарича Борисов Бочко и Божката.
Никога не съм бил близък с "онзи от Банкя"
Изображение

"Този от Банкя, оня ибрик Флоров, оня подлизурко Цветанов - заради тях държавата е на това дередже", казва Стоичков. В интервюто пояснява, че наричал Борисов Божката и Бочко. "Онзи от Банкя, аз му викам Бочко", уточнява той на въпрос кого визира.

Думите му контрастират с изявлението на 5 януари 2012 г., когато казва, че "харесва Борисов, защото прави нещо". "Преди да критикуваш, трябва да се запиташ какво си направил ти за България. Лесно е да критикуваш Борисов, Дянков, Трайков, Найденов. Идва Барозу и дава отлична оценка на България, идват европейски министри", казва тогава той.
Бойко Борисов отговори на Стоичков с обща снимка на "много голямите"
Изображение

Вместо да се впуска в обяснения, Борисов пусна в профила си във "Фейсбук" нещо, което може да бъде определено като снимка или картичка. На нея двамата са заснети усмихнати един до друг, а текстът е: "1+1=2. Двама голями, много голями" (правописът е запазен в оригинал).
Борисов уточнява, че надписът е на Стоичков. "Собственоръчно подписана, не от мен", е текстът в съобщението в профила.

Наистина са голЯми! :rock: :D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Pointzero
Мнения: 520
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 9:19 pm
Местоположение: Montreal

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от Pointzero »

MrGeek написа:Сблъсък между двама ТИТАНИ:

Наистина са голЯми! :rock: :D :rofl:
Титани са, вярно. На простотията. :D
Единия може и да беше добър ритнитопковец, другия пък каратист, но дотук. Иначе и двамата прославиха България - в по-добър или лош смисъл.

Конграчулейшънс, мамата! :devil:
Когато печелиш, не знаеш какво губиш & vice-versa!
Experience не можеш да си купиш, но винаги си го ПЛАЩАШ!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от MrGeek »

Още по темата за сблъсъка на титаните:

Фотогалерия: (Не)приятелството между Борисов и Стоичков

:D :rofl:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от tonich »

MrGeek написа:Сблъсък между двама ТИТАНИ
Сблъсък не виждам.
Има, може би само в болните глави на БГ-журналята...
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от MrGeek »

tonich написа:Сблъсък не виждам.
Има, може би само в болните глави на БГ-журналята...
Не знам, просто от интервютата (ако го цитират дословно, в което аз лично не се съмнявам, защото точно там е шоуто, което журналята търсят) ясно се вижда, че Камата изригва сериозно по някаква негова си причина срещу Тиквата. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от c200 »

Христо Стоичков - президент!
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от anxeli »

Пенка Карибското тяло - министър на външните работи, Станка Златева - на спорта, Шамара за вземе образованието или културата, финансите или енергетиката на бат Сали да ги дадат, специалист е!
Циганите - на Сатурн !
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от ablood »

Бойко си подготвя политически партньори. Сега уж сблъсък, пък след изборите изведнъж пак ще станат приятели.

Твърде зле си изигра картите при предишното раздаване, та сега плете интриги в аванс.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от optics »

anxeli написа:Пенка Карибското тяло - министър на външните работи, Станка Златева - на спорта, Шамара за вземе образованието или културата, финансите или енергетиката на бат Сали да ги дадат, специалист е!
Коя е тая Пенка ?
Не е ли по-логично на Станка да дадат финансите щото нали е Златева. Може да си наеме Бойко като външен експерт по данъците с Догановски хонорар. Ще си мени мнението секи ден в зависимост дали е говорил с израелския другар или с германската другарка.
На Мишо Шамара, да дадат или спортното министерство или комисията по хазарта в зависимост дали биенето на шамари се разглежда като спорт или повече като игра със залози ;-) Може и на здравното, тъй като в песните му доста се спряга белото. А и зеленото де. И червеното в един конкретен медицински аспект.
Камата да го направят доктор хонорис в института по псувните.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от MrGeek »

optics написа: Коя е тая Пенка ?
И аз не знам коя е, обаче Гугъл вади това: :D
Пенка Карибското тяло се хвали с непознат мускулест мачо във Фейсбук
Братовчед на татуирания здравеняк разобличи публично миската

Пенка от „Биг брадър Ол старс”.

Изображение
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от Павел »

MrGeek написа:
optics написа: Коя е тая Пенка ?
И аз не знам коя е, обаче Гугъл вади това: :D
Пенка Карибското тяло се хвали с непознат мускулест мачо във Фейсбук
Братовчед на татуирания здравеняк разобличи публично миската

Пенка от „Биг брадър Ол старс”.

Изображение
Гуглето се излага - сички се точим да видим тялото, а то ни поднася изрусена циганска фаца.
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от Павел »

optics написа:
anxeli написа:Пенка Карибското тяло - министър на външните работи, Станка Златева - на спорта, Шамара за вземе образованието или културата, финансите или енергетиката на бат Сали да ги дадат, специалист е!
Коя е тая Пенка ?
Не е ли по-логично на Станка да дадат финансите щото нали е Златева. Може да си наеме Бойко като външен експерт по данъците с Догановски хонорар. Ще си мени мението секи ден в зависимост дали е говорил с израелския другар или с германската другарка.
На Мишо Шамара, да дадат или спортното министерство или комисията по хазарта в зависимост дали биенето на шамари се разглежда като спорт или повече като игра със залози ;-) Може и на здравното, тъй като в песните му доста се спряга белото. А и зеленото де. И червеното в един конкретен медицински аспект.
Камата да го направят доктор хонорис в института по псувните.
А мутрата - доктор идиотис кауза в института СИК
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от optics »

Ааа, чеки бе, тва не беше ли един дето си смени пола и после спечели награда да си опрай и носа ? Или друг беше ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от tonich »

ablood написа:Бойко си подготвя политически партньори. Сега уж сблъсък, пък след изборите изведнъж пак ще станат приятели.
Какъв Бойто те гони, като в линка на Mr. Geek се твърди, че Ристьо е правил изказвания някакви??? :fubar:

И какво толкова го мъдрите тоя Ристьо, след като знаете, че когато си отвори устата изтърсва по една камара глупости?
Единствената му умна мисъл е "Айн, Цу Цвайн, Цу Трайн дрън!!!", която е от ранния му период: http://www.youtube.com/watch?v=KNnsi4CrsbI"
Оттам насетне всичко останало е за кофата...
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Сблъсък между двама ТИТАНИ

Мнение от ivandaman »

На тази снимка:

В сравнение с Бойко, Шварценегер изглежда като ex Victoria's secret model suffering from anorexia.

Боко "каратиста" с шкембето все едно че е в седмият месец... Дори и във филма "Junior" Арни не беше толкова напомпан в абдоминалите..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Публикувай отговор