Sotsial

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Sotsial

Мнение от pomiar »

Verno li che ako sam na sotsial i bachkam na cherno i me hvanat shte ima iako ritane i shte mi vzemat kokalite za niakolko mesetsa napred.
Pitam shtoto podochuh neshto takova, a i az sam v kiupa ta neznam :roll:
I ako niakoi znae kolko mogat da mi vzemat ili shte me sadiat li. Daite malko info :(
Spoko. Oshte ne sa me gepili 8)
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Lugesh neshto,nemoge da si na social shtoto si pomiar i niamash postoianen address.
Kofata v liavo nemoge da mine za postoianen address pred socialnite, tova ot li4en opit i na bazata na mnogo prouchvania.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
stanbinev

Мнение от stanbinev »

IRA написа:Lugesh neshto,nemoge da si na social shtoto si pomiar i niamash postoianen address.
Kofata v liavo nemoge da mine za postoianen address pred socialnite, tova ot li4en opit i na bazata na mnogo prouchvania.
:D :D :D :D :D good point IRA !
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: Sotsial

Мнение от KolioBalkanski »

pomiar написа:Verno li che ako sam na sotsial i bachkam na cherno i me hvanat shte ima iako ritane i shte mi vzemat kokalite za niakolko mesetsa napred.
Pitam shtoto podochuh neshto takova, a i az sam v kiupa ta neznam :roll:
I ako niakoi znae kolko mogat da mi vzemat ili shte me sadiat li. Daite malko info :(
Spoko. Oshte ne sa me gepili 8)
ami ako te hvanat moje da te prosecutvat "to the full extent of the law"
parvo niama da ti davat nikoga assistance veche (abe te samo taka si prikazvat) posle moje i v drangolnika da te pahnat
eto ti link po dolu

abe az sam protiv ama po dobre beli hora otkolkoto "pukanki" kakto mi kaza da gi naricham edna stara emigrantka koiato mi zatvori telefona kato kazah negar ot strah che "pravitelstvoto" stialo da chue

http://www.city.toronto.on.ca/socialser ... /Fraud.htm
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Botzo

Мнение от Botzo »

IRA написа:Lugesh neshto,nemoge da si na social shtoto si pomiar i niamash postoianen address.
Kofata v liavo nemoge da mine za postoianen address pred socialnite, tova ot li4en opit i na bazata na mnogo prouchvania.
Хаха, мдам такива ми ти работи. :beer: :wink:
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Re: Sotsial

Мнение от bgmontreal »

pomiar написа:Verno li che ako sam na sotsial i bachkam na cherno i me hvanat shte ima iako ritane i shte mi vzemat kokalite za niakolko mesetsa napred.
Pitam shtoto podochuh neshto takova, a i az sam v kiupa ta neznam :roll:
I ako niakoi znae kolko mogat da mi vzemat ili shte me sadiat li. Daite malko info :(
Spoko. Oshte ne sa me gepili 8)
нищо няма да ти направят - смучи здраво :wink:
нали съм сянката трябва да ви защитавам и окуражавам да папкате
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
stanbinev

Мнение от stanbinev »

abe pomiar ti si nova zvezda tuka - problesna, viajhme ta, sega kaji neshto za teb, za adresa razbrahme veche :D :D :D :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Gleday sega bukvalno kazano teb po bi tryabvalo da te pritesnyava fakta ,che ako te hvanat ste te kastrirat /po tukashnite zakoni/ i nyama da ti stava zaradi tova se pazi ot klopki.Pri eventualno razvitie na po gore opisanata situaciya mogesh da smenish rezbata ,ste si zagubish imeto ,no opredeleno ste spechelish blagosklonnostta na obshtestvoto i vlastta ,te tuk takiva nay gi obichat.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

K'vo mi trebeshe da si slagam takav nik :(
Sega vsichki se eb..te s mene, a az pitam seriozno. Merci na otgovorilite po sashtestvo. Na drugite moga da kaja che dori i pomiar, az imam gordost, koito vie jestoko naranihte :shock: :wink:
g-n Balkanski, mnogo sam vi priznatelen za "tsialata tejest na zakona". Podeistva mi osvejavashto :wink: . Znachi da se kontsentriram samo s ucheneto i da zabravia lekite vecherni zabejki po pitseriite :oops:
OK.
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
fart

Мнение от fart »

pomiar написа:K'vo mi trebeshe da si slagam takav nik :(
Какво не му харесваш на ника?
Аз мисля, че е супер.
:beer: :beer: :beer: :beer:
fart

Мнение от fart »

pomiar написа:K'vo mi trebeshe da si slagam takav nik :(
Какво не му харесваш на ника?
Аз мисля, че е супер!!!!!!
Какво ще кажеш за моя ник?
:beer: :beer: :beer: :beer:
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

fart написа:
pomiar написа:K'vo mi trebeshe da si slagam takav nik :(
Какво не му харесваш на ника?
Аз мисля, че е супер!!!!!!
Какво ще кажеш за моя ник?
:beer: :beer: :beer: :beer:
Mi znam li. ne me vzimat naseriozno. Eb..t se s mene :(
I tvoia nik si go biva. MOjem da napravim edin obsht naprimer stray dog's fart :P
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
fart

Мнение от fart »

pomiar написа:
fart написа:
pomiar написа:K'vo mi trebeshe da si slagam takav nik :(
Какво не му харесваш на ника?
Аз мисля, че е супер!!!!!!
Какво ще кажеш за моя ник?
:beer: :beer: :beer: :beer:
Mi znam li. ne me vzimat naseriozno. Eb..t se s mene :(
I tvoia nik si go biva. MOjem da napravim edin obsht naprimer stray dog's fart :P
Приемам. :idea:
Заедно ли ше го ползваме или ще бъдем 1 и 2
:beer: :beer: :beer: :beer:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Няма какво да се плашиш, защото практически няма как да се докаже, освен това по-закон имаш право да работиш по-няколко дена в месеца на социал, така че и да те хванат на местопрестъплението, може да кажеш, че това ти е първият ден, работодателя ти също няма да те предаде, защото санциите за него ще са доста по-сериозни...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Lub0 написа:Няма какво да се плашиш, защото практически няма как да се докаже, освен това по-закон имаш право да работиш по-няколко дена в месеца на социал, така че и да те хванат на местопрестъплението, може да кажеш, че това ти е първият ден, работодателя ти също няма да те предаде, защото санциите за него ще са доста по-сериозни...
10x Lubo. ei tova iskah da znam. Znachi hem e zakonno, hem ne e. Super. Da jivee Canada. Kakto se kazva istinata se nagajda spored nujdite :wink:
Fart. nema 1 i 2. On va partager :wink:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
Заключено