Работа - maintenance - full and part time

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Работа - maintenance - full and part time

Мнение от bibco »

В голям старчески дом в Cote Saint-Luc има възможност за full and part-time работа /нощна смяна и уикенд смяна/ за 2-ма мъже като maintenance. Работата изисква МНОГО ДОБРО владеене на говорим английски език /френски не е необходим/, опит и умения за извършване на дребни текущи ремонти и общо почистване на сградите.
Желателно е кандидатите да са от същия или прилежащите райони.
Работата е постоянна, старт веднага с 11+ долара в час, профсъюз, пенсионно осигураване, здравни бенефити. Моето изискване е кандидатът да работи съвестно, или си отива - вече изгоних трима /не българи/. За човек, който има сериозни професионални амбиции, работата едва ли е подходяща, но за surviving - много даже става.
Има възможност за overtime.
За повече информация и определяне на срещи - на лични. Оставяйте телефони в съобщенията си, а не само въпроси, моля.
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Работа - maintenance - full and part time

Мнение от bibco »

:call: 514 369 1000 - вътрешен 3646 (питате за Крис)- понеделник до петък от 7 ам до 2 рм
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Работа - maintenance - full and part time

Мнение от bibco »

:call:
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Re: Работа - maintenance - full and part time

Мнение от bibco »

Народе,
обявата е невалидна вече. Чрез този форум при мен дойде човек, който вече работи на въпросната длъжност и съм много доволен от него. Ако се появят нови свободни работни места - ще ви информирам отново.
Благодаря на всички, които ми се обадиха.
Заключено