Българи в Канада достойни за уважение!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от Bistra »

myhata II написа:Канука разбрал какво дърво е и заминал на едене и пиене в испанията ,щото там от 12 до 4 се спи следобеден сън и след 6 вечерта е купон по улиците !!
Спестил пари - заминал! Въпрос на личен избор, както каза някой по-горе. Ти стискай зъби сега тук на тръстиката и ни обяснявай как Канада за нищо не става! :D
Аз отивам да правя тен. :P
P.S. Като се върна поне 5 страници да си сътворил! :rock: :party:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от pumpy »

crusader написа:
pumpy написа:.....Това е страната, което ме прие като равен и ми даде всичко, което поисках и продължава да ми дава всеки ден.....
Трогателно. Просълзих се ...
А знаеш ли колко не ме интересува твоето мнение ? Всеки е щастлив от различни неща ;)
crusader
Мнения: 479
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 11:11 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от crusader »

pumpy написа:
crusader написа:
pumpy написа:.....Това е страната, което ме прие като равен и ми даде всичко, което поисках и продължава да ми дава всеки ден.....
Трогателно. Просълзих се ...
А знаеш ли колко не ме интересува твоето мнение ? Всеки е щастлив от различни неща ;)
То това не е мнение, а реакция, чувства така да се каже 8)

Не знаех колко (не) те интересува моето "мнение", докато не прочетох болезнената ти реакция по-горе.

Съжалявам ако съм накърнил чувствата ти, било е неволно ...
calculator
Мнения: 214
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 12:05 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от calculator »

apple написа: Но наистина ме впечатли това, което е работил Крис Костов тук... Благодаря, че сподели историята... :)
Така е. Крис е пич. Обаче:

Някога тук дружно го плюеха, щото много се бил изтъквал.
Писна му и спря да пише.

Теб те плюят, щото много се нервиш.
Сигурно и ти ще спреш.

Не се впечатлявай.
Няма угодия.
"A fool's paradise is a wise man's hell!"
Thomas Fuller
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от apple »

Не се впечатлявай.
Няма угодия.
Прав си! То си ни е национална черта. Важното е спор да се вихри, да се надлъгваме и да се изхвърляме кой е по-по-най... ;)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от Koko »

apple написа:
Не се впечатлявай.
Няма угодия.
Прав си! То си ни е национална черта. Важното е спор да се вихри, да се надлъгваме и да се изхвърляме кой е по-по-най... ;)
:D :D :D :D
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от pumpy »

В този форум има няколко индивида, които могат на свичките да ни видят сметката - просто не мога да повярвам.....
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от apple »

pumpy написа:В този форум има няколко индивида, които могат на свичките да ни видят сметката - просто не мога да повярвам.....
Ти от "свичките" ли си? Много пораженчески звучиш днес... Взе ли си антидепресантите? :?:
Аватар
Люта чушка ®
Мнения: 208
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 11:18 pm
Местоположение: под лилията

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от Люта чушка ® »

apple написа: В тази тема тук се възхищавам не от материалния статус на тези българи, а то интелигентността им и постиженията им в определени области носещи полза и за останалите хора и най-вече от това, че имат интересен стил...
Предмета на уважение подчертан по-горе, в съчетание с дементната пунктуация, и почти неразпознаваемото наименование на темата :"Българи в Канада достойни за уважение!" ми докарват такива пристъпи на смях, че всякакво уважение и чинопочитание ми се разсейват на момента :D Извинете :D
Хайде наште! Яжте люти чушки!
Стига сме си правили оглушки...
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от Independent »

pumpy написа:В този форум има няколко индивида, които могат на свичките да ни видят сметката - просто не мога да повярвам.....
Аз точно реших да си направя един експеримент. Кликнах на името на един от горните, в следващата страница кликнах на "добави враг" и потвърдих с "да".

В момента всичко, написано от въпросния индивид се е заменило с "Това е мнение е публикувано от ____, който е в списъка с врагове"! :party: :party: :rock:

От мен занапред пълен игнор, докато трола не умре от глад!
I must not fear.
Fear is the mind-killer.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing.
Only I will remain.
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от Godis »

Че аз този номер го приложих за мухата много отдавна, за съжаление темите му все пак се виждат.

Канука имаше проблеми с форума не защото се изтъкваше, а за отношението му към Канада § България и начина по който го изразяваше.

И е достоен за уважение колкото повечето от нас които сме постигнали нещо тук и тези които още не са постигнали нещо но поне са си поставили някаква цел за гонене.

За съжаление като че ли не е направил най-добрия избор заминавайки за Испания като гледам какво е там сега, но предполагам че отдавна се е духнал от там.
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от apple »

Люта чушка ® написа:
apple написа: В тази тема тук се възхищавам не от материалния статус на тези българи, а то интелигентността им и постиженията им в определени области носещи полза и за останалите хора и най-вече от това, че имат интересен стил...
Предмета на уважение подчертан по-горе, в съчетание с дементната пунктуация, и почти неразпознаваемото наименование на темата :"Българи в Канада достойни за уважение!" ми докарват такива пристъпи на смях, че всякакво уважение и чинопочитание ми се разсейват на момента :D Извинете :D
Чушката люта, пак люта............Цонке ле чушка червена
Цонке ле чушка червена три пъти в манджа туряна два пъти в боклук хвърляна.
Припев: Чушката люта, пак люта
И ти си Цонке ле кат нея
Два пъти си годявана,
три пъти си венчавана..... С поздрав ;) http://www.youtube.com/watch?v=XRlR8uJIkho"
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от apple »

Independent написа:
pumpy написа:В този форум има няколко индивида, които могат на свичките да ни видят сметката - просто не мога да повярвам.....
Аз точно реших да си направя един експеримент. Кликнах на името на един от горните, в следващата страница кликнах на "добави враг" и потвърдих с "да".

В момента всичко, написано от въпросния индивид се е заменило с "Това е мнение е публикувано от ____, който е в списъка с врагове"! :party: :party: :rock:

От мен занапред пълен игнор, докато трола не умре от глад!
Леле ще взема за отслабна...Ама тъкмо лято е, диетата ще ми се отрази добре...Благодаря за ограничения калориен прием,който ми осигури. :lol:
С поздрав индивида ;)!
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от klisurov »

apple написа:С поздрав индивида ;)!
apple Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm
Godis Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
pumpy Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm
Independent Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am

Някому май му липсват "първите седем години".
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Българи в Канада достойни за уважение!

Мнение от klisurov »

А това помните ли го:
apple написа:Още преди да замина от България обаче реших да спра да пиша тук поради нравоучителния тон на някои особи и заядките на дребно и на едро както дойде.
Горното определено не е направила, но това, по-долу, определено:
apple написа:... не очаквайте да съм особено информативна относно преживяванията си на канадска земя.
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
Публикувай отговор