Новопристигащи

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Новопристигащи

Мнение от roumensp »

tot2311 написа:Ами каквото зависи от мене съм го направил. Преди 5 дена кацнахме и оправихме вече всичко документи телефони интернети та вече почнахме усилено да търсиме работа. Засега всичко е супер в Торонто.
Welcome! И много късмет.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Новопристигащи

Мнение от mortigur »

Добре дошъл и много късмет !
Taxation is theft.
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Re: Новопристигащи

Мнение от army »

tot2311 написа:Ами каквото зависи от мене съм го направил. Преди 5 дена кацнахме и оправихме вече всичко документи телефони интернети та вече почнахме усилено да търсиме работа. Засега всичко е супер в Торонто.
Браво!
Сега е ред на шофьорската книжка. Не се размотавай. Прочети правилника, вземи изпита на листовки и се явявай на "G".
:clap:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
tot2311
Мнения: 218
Регистриран на: Съб Май 30, 2009 6:41 am

Re: Новопристигащи

Мнение от tot2311 »

Това се чудих да бързам ли сега за книжка. Искаше ми се да намеря работа първо и после спокойно да изкарам книжка. Общо взето книжката ще коства време и пари и се чудех не е ли по-добре като има доходи тогава да се изкара.
Аватар
OILERS
Мнения: 319
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 3:26 am
Местоположение: slightly south of the Arctic Circle, Canada

Re: Новопристигащи

Мнение от OILERS »

Най-добре е да си вземеш книжка първо.Така няма да си зависим от разстоянията и ще можеш да си намериш по-лесно работа.
Тука разстоянията са убийственни и понякога се случва да си намериш що годе хубава работа ще излезе,че няма как да отидеш до нея. То по принцип в Канада транспорта си е уреден,ама ако трябва да пътуваш по 2 часа в едната посока ......... .
Публикувай отговор