Преотдавам голям 3 1/2 - Метро SNOWDON

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Заключено
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Преотдавам голям 3 1/2 - Метро SNOWDON

Мнение от hoyden »

Апартамента ще е свободен от 1 май или последните няколко дни на април.
Намира се на 300м до метрото ( синя и оранжева линия), автобуси 51 и 66. На същото разстояние са магазини - Metro, Jean Coutu, Couche Tard, няколко магазинчета за зеленчуци, руския магазин Ella's Deli ( има български стоки в него), няколко банки, интернет кафе Java U.

Апартаментът се намира в къща - дуплекс, на партера, със собствен вход. Кухнята е отделена, изцяло реновирана - нови кухненски шкафове и плотове, нова печка с керамичен плот, абсорбатор, хладилни и нова голяма съдомиална. Подът е теракота.
Дневната стая е огромна по размер, с големи прозорци - много светла и слънчева. Подът е с ламинат, стените скоро ги пребоядисахме. Спалнята е с мокет - средна по големина. Коридора е с теракота. В жилището има мокро помещение, с пералня и сушилня - ползват се само от нас. Същото помещение на нас ни служеше и като складче - има рафтове по стените. Отделно има и голям дрешник. При договорка с хазяите, може да се ползва и задното дворче.
Отоплението е включено в наема - 670$/месец. Зимата е много топло, има терморегулатор и сами си настройвате нужните градуси. Лятото е приятно и прохладно вътре, не е необходимо да се монтират климатици.
Договорът изтича на 30.06, с възможност за подновяване. Ще има и малка корекция в наема ( не знам колко)
Адреса е H3W 1S7 ( av. Isabella)
Забравих най-важното - наоколо е пълно с детски градини, училище Йона е на 5 мин.

Хазяите евентуално ще искат проверка на кредитно досие.
Причнина за преотдаване - покупка на къща.

Повече подробности на ЛС или тел: 514-658-5471 ( Деси и Радо) след 18ч

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Преотдавам голям 3 1/2 - Метро SNOWDON

Мнение от hoyden »

Ето я и самата къща. Улицата е тиха и спокойна, наоколо са само къщи, блокчетата са няколко пресечки по-надолу. Ерията е англофонска, предимно заможни семейства.
Има паркове, зимни пързалки и басейни.
Повече снимки на ЛС.
Изображение

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Преотдавам голям 3 1/2 - Метро SNOWDON

Мнение от hoyden »

up :call:

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Преотдавам голям 3 1/2 - Метро SNOWDON

Мнение от hoyden »

Преотдаден!
Моля заключете обявата!
Благодаря!

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Преотдавам голям 3 1/2 - Метро SNOWDON

Мнение от valioiko »

Дадено!
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Заключено