Здравеопазването на децата

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Здравеопазването на децата

Мнение от yahoo »

pumpy, лично го карах по болниците 2 седмици докато стигнем до специалист и случая не е развален телефон, защото присъствах лично на всичко. Случая не е приключил понеже чак края на август ще има втори преглед да проверят доикъде е стигнало самооздравяването и са го предупредили да си държи крака неподвижен дотогава, ако не иска да стигне до операция. Не съм наясно колко вида фрактури има, но счупена капачка на коляното не смятам да е от най-безобидните.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Здравеопазването на децата

Мнение от pumpy »

Знаех си аз....Това е една от фрактурите, които може да мине и без обездвижване на счупената кост, просто защото такава на капачката е невъзможна с гипс или шина. Това не гарантира 100% възстановяване на счупеното, но е признат начин на лечение.
Сега разбираш ли защо конкретната информация има значение. Надявам се приятелят ти да се оправи бързо и да не му се налага операция. :)
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Здравеопазването на децата

Мнение от ablood »

Късно е. Yahoo вече пусна мълвата, че от канадкото спешно те гонят със счупен крак без да те гипсират.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
newwave
Мнения: 62
Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 11:43 am

Re: Здравеопазването на децата

Мнение от newwave »

Yahoo, дано приятелят ти се оправи скоро!
Пумпи, според мен, е прав и явно твоят приятел все пак е получил адекватно лечение.
Публикувай отговор