Bagaj za Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Tedi
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Май 11, 2004 9:43 am
Местоположение: Ottawa

Bagaj za Canada

Мнение от Tedi »

Moje li niakoi da kaje totshno kakvo kolitshestvo bagaj mogesh da vzemesh pri zaminavane v Canada? Blagodaria predvaritelno.
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

2 kufara po 32 kg. na vseki bilet+ 1 rachen bagaj do 8 kg. Razmerite na kufarite triabva da sa takiva che sbora ot stranite visochina, shirina i debelina da bade 150 sm. Demek 50x50x50 cm.
Ne mojesh da nosish explozivi, iadreni otpadatsi, biologichni orajia, zapalitelni veshtestva (osven spirt ili rakia :wink: ), hrana i semena. Mojesh da vodish jena, maj, detsa, no samo ako imat bileti. Kucheta sashto. Za negri neznam :P
Abe metai se na samoleta i barzo idvai che mai shte zatvariat granitsite :shock:
Miroslava
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 7:04 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Miroslava »

Ot opit - razmerite na chantite nikoi ne gi gleda, no goreposochenite kilogrami sa mnogo vajni! :roll:
Tedi
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Май 11, 2004 9:43 am
Местоположение: Ottawa

Thanks

Мнение от Tedi »

Blagodaria za tazi informacia. A povetshe ot tova predpolagam dopalnitelno s koleti, koito moje bi shte struvat dosta....
(Imame strashno mnogo neshta, koito ne si struva da ostaviam tuk, a tam da kupuvam sashtite, a ne znam kak da gi prenesa...)
MechoPuh

Мнение от MechoPuh »

Mi ima i golemi konteineri, grupovi prevozi i t.n.
neznam kakvo tolkova imash da nosish no ne vzimai nikakvi elektrouredi. ne stavat za tuka. moje samoPC-to da si donesesh i da mu smenish zahranvaneto. moje i skoleti.
paskalev
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 11:41 am

Мнение от paskalev »

Можеш да пращаш книги (печатни произведения). Един колет от 5 кг струва 14.70 лв. Повече от 5 кг. не може. Аз вече съм приготвил 3 такива.

Краси
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

napravete si smetka da ne vi izlezne po skapo da si izprashtate neshtata otkolkoto da si kupite novi tuk na mesto
osven takiva koito imat santimentalna stoinost - obiknovenno e po eftino da si kupite tuk novi (makar che povecheto neshta tuk sa kitaiski bokluci)
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Chris
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Окт 21, 2003 3:44 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от Chris »

и мен в момента ме тормози въпроса какво да взема и какво не за СА. Ще летя след 10 дена, разхвърлял съм всичко в къщи и се чудя какво да взема и какво не.
ще се радвам да видя повече мнения.
Miroslava
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 7:04 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Miroslava »

Zavivki (charshafite sa skapi tuk), posuda (teflonovo tiganche, tavichka, vilica, lajica za vseki - ako ima miasto v bagaja). Chiniite i chashite gi ima v dolarstorovete za po 1$. Drehi za sezona. Neshta, koito sa skapi i si struva. Inache tuk ima vsichko i dori niakoi neshta sa po-evtini otkolkoto v Bg. Az naprimer biah ponesla djapanki, a tuk sa po 1$ v kitaiskite magazini. Sashtite bokluci kato v Bg, no pone ne maknesh izlishen bagaj kato si gi vzemesh ot Canada.
Miroslava
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 7:04 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Miroslava »

Naj-vajnoto: LEKARSTVA! Parvite 3 meseca niamate pravo na lekarska pomosht. Ako niakoi ima zdravni problemi (stomah, korem, migrena, alergii, zapek, diaria i t.n.) da se obezpechi s lekarstva zadaljitelno!
BabaPena
Мнения: 976
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 12:20 pm
Местоположение: Winnipeg, MB

Мнение от BabaPena »

paskalev написа:Можеш да пращаш книги (печатни произведения). Един колет от 5 кг струва 14.70 лв. Повече от 5 кг. не може. Аз вече съм приготвил 3 такива.

Краси
Krasi, koi dava takiva super tseni za knigi?
paskalev
Мнения: 57
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 11:41 am

Мнение от paskalev »

BabaPena написа:
paskalev написа:Можеш да пращаш книги (печатни произведения). Един колет от 5 кг струва 14.70 лв. Повече от 5 кг. не може. Аз вече съм приготвил 3 такива.

Краси
Krasi, koi dava takiva super tseni za knigi?
Български пощи.

Краси
Заключено