Balgarkite ne mi haresvat

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Petia
Мнения: 130
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 8:06 pm
Местоположение: Vancouver

Мнение от Petia »

Във връзка с темата попитах моя мъж дали му харесват българските жени, а той ми отговори, че най-хубавата жена и най-добрата е неговата, а тя е българка, значи му харесват :)
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Re: jenite

Мнение от KolioBalkanski »

ne sa loshi balgarkite no ungarkite opredeleno sa nai krasivite, zaedno s chehkinite pod 25-6
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Мнение от sara »

А на мене българите не ми харесват!
Rosi

Мнение от Rosi »

..
Последно промяна от Rosi на Пет Сеп 19, 2003 12:09 am, променено общо 1 път.
Аватар
VanBC
Модератор
Мнения: 2582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 7:27 pm
Местоположение: Vancouver, BC

Re: Balgarkite ne mi haresvat

Мнение от VanBC »

Както е казало кучето (преди да се оближе под опашката) - "Всичко е въпрос на вкус". Има българки които са хубави, има и такива които не са. Вместо (водейки се от личните си впечатления) да обобщаваш, че всички българки не били хубави и само се оплаквали, по-скоро трябва да се запиташ защо тези които ти познаваш са такива ... Чувал си приказката за краставите магарета, нали?
fasona написа:...Mnogo chesto vijdam momicheta i jeni,koito rabotiat vsiakakva rabota (kasierki,chistachki,prodavachki i t.n.),koito izobshto ne se oplakvat,a chisto i prosto si gledat zadaljeniata.Bilo to na rabota ili v semeistvoto.Razlikata e,che tezi jeni NE sa balgarki.
Ot mnogo vreme vijdam strahotno krasivi nejni sazdania,s izkluchitelno nejni lica i figuri,koito sa-KANADKI.Ne balgarki.

А ти живял ли си с някое от тези нежни създания или само ги гледаш по заведенията? И откъде накъде очакваш някоя сервитьорка или продавачка да седне да ти се оплаква? Хайде вземи поживей с някоя от тях и после ела да ни разкажеш как се държат в къщи, а не на работното си място. Да не се окаже после, че златната ябълка била червива ... :wink: !
Аватар
vladi64
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 4:24 pm
Местоположение: Montreal-не за дълго
Обратна връзка:

Мнение от vladi64 »

sara написа:А на мене българите не ми харесват!
I na mene!
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Re: jenite

Мнение от Mark »

No667 написа:Tova za balgarkite e mit i az sum saglasen s FASONA,tuka v Winnipeg vidiah dostatachno krasivi i elegantni jeni,rusi i hubavi kanadki,vidiah i aziatki gotini,a da ne vikazvam v kafenetata na "Malkata Italia" kakvi angelski sazdania kanadki rabotiat,che i v Plovdiv takiva nejni sazdania ne sum vijdal,kato ot prikazkite sa jenite.
A che bulgarkite se ligaviat i mrankat mnogo si e fakt i istina,na tiah ne moje da im se ugodi nikoga.
Ne mislia che e kraen postinga,a si e savsem na miasto
Mda, taka e - gre6no e da se kazwa za niakoj, 4e e naj-naj.
Nawsiakade ima hubawi jeni, no za men jena mi si e naj-hubawata :beer: .

I tuk mi e naprawilo wpe4atlenie, 4e w kola s momi4e i mom4e w 99% ot slu4aite kara momi4eto. Tuka maj jenite sa maje, a majete - jeni.

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: jenite

Мнение от Koko »

Mark написа: ..................
I tuk mi e naprawilo wpe4atlenie, 4e w kola s momi4e i mom4e w 99% ot slu4aite kara momi4eto. Tuka maj jenite sa maje, a majete - jeni.
:D :D :D
Ето до къде води тукашното разбиране за еманципация
naydennaydenov
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:16 am

Re: jenite

Мнение от naydennaydenov »

Koko написа:
Mark написа: ..................
I tuk mi e naprawilo wpe4atlenie, 4e w kola s momi4e i mom4e w 99% ot slu4aite kara momi4eto. Tuka maj jenite sa maje, a majete - jeni.
:D :D :D
Ето до къде води тукашното разбиране за еманципация
Taka e dori e moderno mujete da nosiat gerdancheta, a jenite nejni polukvadratni suzdani da govoriat s basov glas.
djredhat
Мнения: 127
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 6:09 pm
Местоположение: Montreal (zasega !!!)

Мнение от djredhat »

Toq deto e napisal che bylgarkite ne sa nai-hubawite - ako e Montreal, neka da se razberem da se widim i da mu pokaja jena mi - I sled towa sha wisim edin cql den na Ste-Catherine i sha chakam da mi pokaje pone edna koqto e na polowina tolkowa hubawa kolkokoto jena mi. Ama sha ima da pochakame dokato ne mine nqkoq druga bylgarka ...
Mdaa, bylgarkite sa nai-hubawite, mdaa..
Prosto e bezumie dori da se srawnqwat s tezi amerikanski bizoni, koito sa sram za imeto "jena" 8)
Изображение
Гост

Мнение от Гост »

djredhat написа:Toq deto e napisal che bylgarkite ne sa nai-hubawite - ako e Montreal, neka da se razberem da se widim i da mu pokaja jena mi - I sled towa sha wisim edin cql den na Ste-Catherine i sha chakam da mi pokaje pone edna koqto e na polowina tolkowa hubawa kolkokoto jena mi. Ama sha ima da pochakame dokato ne mine nqkoq druga bylgarka ...
Mdaa, bylgarkite sa nai-hubawite, mdaa..
Prosto e bezumie dori da se srawnqwat s tezi amerikanski bizoni, koito sa sram za imeto "jena" 8)
Абе дай една снимка да видим жената. :P Тук около мен има много желаещи - то бива, бива подмазване на жената, ама като на младоженка. 8) Постни една снимка, моля.
Plamen

Мнение от Plamen »

Да вземем да въведем задължителна регистрация със снимка на другата половинка...пък да видим има ли по-хубави от нашите БГ момичета...
Един ден на летището чакахме полета от Прага...огледах се аз наоколо и какво да видя...маце до маце и все едни засукани...ум да ти зайде...и какво чувам аз в един момент...само българска реч... :shock: :beer:
Аватар
Sneji
Най-любезен форумец
Най-любезен форумец
Мнения: 1356
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:35 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Sneji »

Много голямо впечатление ми прави, когато чуя мъж да хвали жена си :D Страхотно е! И когато видя татковци да си играят с децата си на детската площадка.
Plamen

Мнение от Plamen »

Допълвам...или татковци да си играят с майки... :wink:
Аватар
billybg
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:41 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от billybg »

Xmm...4e bylgarkite sa krasivi,nqma spor po vyprosa,no za6to li nikoi ne ot4ita fakta,4e mizeriata v bednata ni dyrjava vodi do tova 4e golqm procent ot tqh o4akvat princa na beliq kon.I kogato usetqt,4e vsy6nost takova jivotno nema,zapo4vat da mrynkat i da se oplakvat.Sviknaha s mutrite i parite im i sega na nqkoi im e tejko,4e ne mogat da se uredqt.A ina4e vsi4ki napirat da si imat nqkoi 4i4ko,pa makar i na 100 godini.Vajnoto e da e s mercedes!To i oplakvaneto idva ot tam-nqma 4i4ko,nqma pari.Pyk ne vsi4ki myje karat takiva koli i imat mnogo prai.
Заключено