Пътуване - София-Монреал, 20.09.2009

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от denzel »

Nina&Vava написа:Какви точни срокове,изказването ми беше съвсем условно "доколкото имам наблюдения,нещата стават за около година"! :) Няма значение,важното е,че ще летим! :D Билетите ни излязоха 1523 евро за 2 възрастни,1 дете,1 бебе
Хем е условно,хем не си съгласен(-на)......Моята процедура също отне близо 2 години....За всеки е доста индивидуално,има хора и с по-дълга процедура от нашата....и какво от това.Наблюдения не можеш да имаш,защото със сигурност пишещите тук са много по-малко от хората,запътили се за на сам....... :wink:
Форума е тук ,за да си помагаме ,а не за да го пълним с "талаш".........
Не се заяждам,нито се карам с някого!Лек полет и успешна адаптация тук!
Апропо-вече мнение за тук имаш ли? :wink: :wink: :wink:
Dum spiro spero!
Nina&Vava
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 5:29 am
Местоположение: Монреал

Мнение от Nina&Vava »

Разбира се,иначе щях ли да хвърля всички тези усилия и средства да се добера до там! :wink: :beer:
Док. Букурещ - 11.02.2009
Баркодове - 25.02.2009
Медицински - 22.04.2009
Мед.изследвания - 27.04.2009
Мед.- Ок - 15.05.2009
Покана за виза - 2.06
Визи - 9.07.2009
thehellgirl
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 11:36 am
Местоположение: Монреал

Мнение от thehellgirl »

attilla написа::lol: :lol: :lol: Ех, Българийо, Българийо...., за тебе те умряха. Та сега се налага и за друга страна да се умира.... :freak: Колкото хора - толкова мнения. И как намираш Канада за тези 3 месеца, thehellgirl?


Не бях изненадана, била съм в САЩ, в няколко големи града, намирам Монтреал за не особено по-различен, има страхотни места където няма емигранти. За Канада не знам, не съм видяла всичко но планирам и това да стане :thumbsup: като дойдеш ще видиш, ако не си ходил в чужбина определено шока ще е по-голям. Според настройката и квартала, гледайте да не се набиете в Кот Де Негрос, че е гадничко там :shock: поне по моите критерии
Живей така, сякаш на земята е рай!

25.02.2009 Varna - Paris - Montreal
attilla
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 12:29 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от attilla »

Кот Де Негрос звучи гадничко и по моите критерий,thehellgirl...., ти къде отседна и няма ли свободен съседен апартамент? :lol: в дървен или панелен си? Какъв е наема, трябва ли гарант? Напиши нещичко в тази посока, много ще ни бъдеш полезна. И пак казвам - ако има някой с полет за 20 септемри да ми пише, все пак за това я отворих тази тема. :beer: :beer:
Публикувай отговор