Интервюта - пролетна сесия 2009

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
liddi
Мнения: 130
Регистриран на: Чет Фев 19, 2009 4:32 pm

Мнение от liddi »

УСПЕХ и от нас на Morgan и останалите!Чакаме положителни резултати и подробни разкази!Стискаме палци!
Аватар
kiss_ynot
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 4:33 pm

Мнение от kiss_ynot »

Мерси на всички, да ни стискате палци да минем леко и
успешно. Късмет на всички и от нас.
09.12.2008-Vienna
30.09.2009 Визи
общо:9м.23д.
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

късмет и от нас

Мнение от tora2007 »

Късмет и от нас на всички утре ще стискаме здраво палци .И ние утре поемаме към софето .Надяваме се тази седмица да завърши още по -успешно.
никога не се отказваме
Аватар
robertavictoria
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 12:22 pm

Мнение от robertavictoria »

Успех на всички и от нас!!! Дано има само сигнално жълто, крещящо успешно! оттук - нататък в табличката на Мила! :wink:
Само искам да кажа на Mi6o76, защото тя ми е страшно симпатична, горе главата, вземете го този сертификат, не се отказвайте, сладури! :thumbsup: Ще успеете, убедена съм, този път е бил малшанс, но другия път ще е на късмет!!!
Аватар
morgan
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 4:53 am
Местоположение: Varna

Мнение от morgan »

liddi написа:УСПЕХ и от нас на Morgan и останалите!Чакаме положителни резултати и подробни разкази!Стискаме палци!
мерси Лиди, благодаря за подкрепата, стискаме и ние палци на всички и ще пишем утре как е минало днес нашето интервю, надяваме се с успех :thumbsup:
изпратени документи - 28.11.2008
Entrevue de sélection - 15.06.2009 - успешно
Медицински Грийнберг- 01.12.2009
визи - 03.02.2010
полет - 26.04.2010г ;)
GGG
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 4:07 am
Местоположение: Торонто

Мнение от GGG »

Здравейте, ние преминахме успешно тази сутрин от 9 ч. :D :dance:

Интервюто ни протече 50 мин. Изпитващият е много приятен и добронамерен човек. Мъжът ми беше водещ с нива на френски 8/8 и английски 10/10, аз-придружаващ кандидат с нива на френски 4/4, английски 9/9. Въросите към водещия кандидат бяха свързани с образованието, въпроси за точни дати, месеци и години на започване и свършване на последните 4-5 работни места, дали е търсил работа в Квебек, пита го и дали познава Монреал-ние имахме разпечатана карта-помоли го да му посочи в кои квартали на Монреал се намират компаниите в неговия бранш. Мъжът ми има диплома в една област, а работи в друга област от няколко години и изпитващият го попита дали е възможно да работи в тази област, при положение, че се изисква колеж? Отговорът беше-да, защото опитът е важен. Последва въпрос на английски за мотивация, след което премина отново на френски за цени в Квебек-знаем ли цените на жилищата?
Към мен въпросите бяха относно дипломата ми за висше образование, дали имам стаж и опит по специалността, кои са последните ми работни места, къде и кога съм учила френски?
И двамата бяхме попитани какви работи сме си търсили-ние имахме разпечатани обяви- и какво се изисква в обявите като образование, стаж, езици.
Накрая ни поздрави, че сме одобрени и ни каза, че е впечатлен от знанията ни по френски език. :)
Относно преводачът-много приветлива дама, която е готова да помогне в случай на нужда, но контактът й по време на интервюто е по-скоро с изпитващия.

Искам да благодаря на всички ви за помощта и за хубавите пожелания! :)
Успех на всички с предстоящо интервю, а и на всички останали в различните етапи от процедурата! :D :beer:
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

robertavictoria благодарим много!Лошото само е,че на нас не ни дава отсрочка,а ни затвори случая с отказ и каза наново да подадем документи+Б2.Искам да получа официалният документ и мисля да запозная с този случай конкретни институции там,защото никъде не е упоменато на ниво Виена изпращане на подобен изпит и се иска на самото интервю и като гледам на малко хора.Та ако го въвеждат да го въведат официално/то и без това вече му е сменено името/.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Аватар
vankata_vd
Мнения: 268
Регистриран на: Сря Юли 30, 2008 5:57 pm
Местоположение: MTL

Мнение от vankata_vd »

Здрасти,компанията !!! :lol: :lol: :lol:

НИЕ ИМАМЕ СЕРТИФИКАТИИИИИИИИИ........................ !!! УСПЯХМЕ !!!:dance:
Morgan също минаха успешно,за което ние много се радваме..............ЧЕСТИТО Morgaaaaaaaaaaan ))))) :partytime:

P.S. Подробности утре,че току що се прибрахме и сме свръх уморени !!!

Поздрави,ВАНКАТА
"В мечтите си хората се надяват, в живота си - очакват... Късметлиите, казват, не влизат в сметката!"
Fireman

Мнение от Fireman »

Браво на всички,честито!!!!!!!
Попътен вятър :)
Julia&Joro
Мнения: 72
Регистриран на: Вто Юли 15, 2008 12:40 pm
Местоположение: София, Монреал

Мнение от Julia&Joro »

Честито на всички, които вече са със сертификати! :beer2:
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

Честито! :beer: Много успехи!
За огромно съжаление има още 2-ки които са с откази,но нямат куража да пишат тук.
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Аватар
morgan
Мнения: 138
Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 4:53 am
Местоположение: Varna

Мнение от morgan »

Здрашейте на всички, както разбрахте и ние вече сме със сертификати :partytime: :haplio: :dance:
мосюто е наистина много готин, при нас беше всичко стандартно, мотивацията ме пита на английски, а всичко останало беше на франсе :lol:
пита ни по документите, за работата и главно наблегна на Кебек - какво ще работим и двамата там, всеки по отделно ни пита, дъщеря ни какво ще прави докато ние сме на работа и защо си мислим че ще успеем :lol: аз бях разпечатала оферти и за детски градини, казах му каква е разликата м/у частните и държавните градини, бях и писала на няколко фирми свързани с моята работа и според мен остана много доволен, явно се впечатлява от такива неща :roll: :D
и като че ли много бързо ни каза felicitation, vous etes accepte :lol:
моите нива са 8/7 френски, 7/6 английски, а на мъжът ми 5/5 френски и 4/4 английски.
за сега се сещам това, успех на останалите и не се шашкайте, усмихвате се и вярвайте в себе си :thumbsup: той е благоразположен и гледа колкото може повече двойки да пусне :lol: :beer2:
стискаме палци :thumbsup:
изпратени документи - 28.11.2008
Entrevue de sélection - 15.06.2009 - успешно
Медицински Грийнберг- 01.12.2009
визи - 03.02.2010
полет - 26.04.2010г ;)
Mi6o76
Мнения: 294
Регистриран на: Пет Юли 18, 2008 7:45 am
Местоположение: Sofia

Мнение от Mi6o76 »

Честито morgan!Успех!
Искам да попитам изиска ли документ за нивата по съответните езици?
Подадени документи 29.08.2008
Accuse de recеption 04.09.2008
Entervue de selection 12.06.2009 09:00-неуспешно
Philip1747
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 6:19 am

здравеите и от нас

Мнение от Philip1747 »

ние вчера си взехме интервю човекът е много приветлив и добър усмихнат и изключително интелигентен много добронамерен задаваше интересни въпроси.има още нещо за което искам да попитам миналите интервю кога ги е накарал да подпишат декларацията за финансова независимост?Благодаря предварително и успех на всички
Аватар
lonly wolf
Изгонен от форума
Мнения: 181
Регистриран на: Вто Юни 03, 2008 7:32 am

Мнение от lonly wolf »

В моя случай той ги поиска веднага след като седнахме на масата преди да почне интервюто и аз се изненадах много щото не бях си и помислял да ги попълвам пък той се учуди че не съм ги попълнил.Относно отказите дето пише Мишо 76 съм съгласен и двете семейства преди мене също бяха с откази но ги няма в таблицата на Мила...
Футбола остана единствения легален начин да си купиш негър...
Публикувай отговор