пропусната буква в името на "Потвърждение за емиграция&

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

пропусната буква в името на "Потвърждение за емиграция&

Мнение от miteto »

Здравейте приятели,
когато дойдоха визите, на печатните формуляри "Потвърждение за емиграция", които идват с тях забелязах малък пропуск - а именно от второ име на съпругата ми е изпусната последната буквичка. Така от Тодорова са я "поамериканчили" :wink: на Тодоров. Предполагам, че е някакъв досаден пропуск, но дали може да стане проблем после при влизане в Канада ? Грешката е само в нейния "чарфаш", в моя като придружаващ кандидат са изписали въпросното име правилно, няма грешка и в нейната виза в паспорта. Дали трябва да се обаждам до Букурещ заради това ?
10x на всички които могат да дадат инфо :D
Аватар
emyangels
Мнения: 724
Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 8:38 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от emyangels »

Аз си мисля, че може да не е пропуск, а да е умишлено. Моето име си е правилно изписано, но от конжоато ми са лепнали накрая едно Станков. Ти все пак може да напишеш един e-mail за всеки случай да попиташ.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

A na men mi biaxa dobavili imeto na mugut mi i to bez a -to nakraia.A az ne sum si go smeniala- oba4e niamax problemi
div
Мнения: 112
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 10:06 am

Мнение от div »

И моето второ име във въпросния " чаршав " е изписано в м.р. вместо в ж.р., както е нормално.
Дай боже да няма проблеми с това!
de
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Авг 20, 2003 10:16 am
Местоположение: Cote Saint-Luc

Spored men imat ogranichenie vyv broia na simvolite

Мнение от de »

Spored men imat ogranichenie vyv broia na simvolite.
Moeto Vtoro ime syshto e sykrateno taka beshe i vyv stranicata im za statusa i vyv charshafa a inache vyv visata si e pravilno.
No nali vsichki si imam bar codcheta ako te sa nared niama strashno.
dionis
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Яну 12, 2004 10:40 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от dionis »

Ne stava duma za greshka, a za "genialna misal" - ima ogranichenie ot 15 simvola v bazata im danni za "prenom". A nie kakto sme s 2 prenom-a...
Pri men syshto beshe taka, poneje ime + prezime mi e 16 simvola i na prezimeto mi biaha mahnali poslednata bukva. Kogato si poluchih vizata i az si izkarah akyla ( tova beshe 2 sedmici predi poleta ), no ot Bukuresht mi pisaha che vsichko e OK. Vse pak moje da gi pitate na men mi otgovoriha za 1 den po e-mail.
Proverete kak vi e imeto na vizata v pasporta, tam triabva da e pylno.
Аватар
ClaireIv
Мнения: 113
Регистриран на: Пет Авг 15, 2003 10:42 am
Местоположение: Calgarino:)

Мнение от ClaireIv »

po-dobre im pishete ili im se obadete,zashtoto na men syshto sa mi napisali vtoroto ime v myjki rod,no posle iavno sa se usetili i sa mu slojili zvezdichka i nai otdolu na formuliara sa napiali pravilnoto.
Carpe Diem!
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

10ь

Мнение от miteto »

10x friends - голямо мерси на всички отзовали се :D Ще взема да им драсна едно писмо да видим и те какво ще кажат.
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

...
Последно промяна от Blue Passion на Пет Апр 30, 2004 9:27 pm, променено общо 1 път.
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Здравеите,
на нашите чаршафи и на двамата ни липсваха последните символи на вторите имена,но ето на в Монреал сме и нямаме ник'ви проблеми заради това.Просто тия тук имат по две имена и изглежда не им стигат символите на принтера.
ClaireIv,stra6na macka na snimkata napravo polu4ih sarcebiene
Chris
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Окт 21, 2003 3:44 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от Chris »

и аз имах същия проблем. от средното име на жена ми липсваше последната буква. броя ги - те точно 15. бях сигурен, че компютърната им програма има ограничение за prenom, но на визата всичко бе вярно.
та направих аз копие на паспорта, на визата и на IMM5292, написах едно любезно писмо и ги пратих в Букурещ. След 3 седмици чакане никакъв отговор. Звъня по телефона и след 15 минути чакане да се освободи линия говорих с една румънка и тя ми каза, че всичко е наред.
След още 2 седмици получавам позвъняване от Букурещ от друга "събудена" служителка, която ми казва, че са получили писмото ми и всичко е наред.
Заключено