Абонаментът за Аканак,за втора година, изгоден ли е?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
tanas
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 1:50 pm

Мнение от tanas »

Добре! мамка му и английски! те не са ли здължени, да пращат договор и на френски(разбираем език) за провинция Квебек!?
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми и да са, оди се разправяй ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от ablood »

Marginal39 написа:Е, tanas-е, изчакай малко, се пак е празник ...
:beer: :beer: :beer:
Кое е празник? Годината 2008 ли? Защото от 31.12.2007 до 1.01.09 си е цяла година :wink:
nikito
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 2:56 am

Мнение от nikito »

ТЪРСЯ РЕФЕР ЗА АКАНАК, ПЛАЩАМ, МОЛЯ НА ЛИЧНИ.
Аватар
Yahoo!
Мнения: 205
Регистриран на: Вто Ное 04, 2008 12:06 pm

Мнение от Yahoo! »

tanas написа:Добре! мамка му и английски! те не са ли здължени, да пращат договор и на френски(разбираем език) за провинция Квебек!?
Как се радвам на такива изказвания ... не е истина :lol:
"I want to know God's thoughts; the rest are details."
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Мнение от analgin »

Yahoo! написа:
tanas написа:Добре! мамка му и английски! те не са ли здължени, да пращат договор и на френски(разбираем език) за провинция Квебек!?
Как се радвам на такива изказвания ... не е истина :lol:
Бях във Франция по празниците. Семейство табарнаци пазаруваха и льокаха, продавача се изнерви и започна да им обяснява на английски. Последва още по-силно възмущение от тяхна страна, че не разбират английски при което той невъзмутимо им отговори, че не разбира кебекуа. Те станаха по-ниски от мокета в магазина и се изнесоха бързо.
Явно синдрома кебекуа не е подминал и българите тук.
Наздраве Яхуу.
:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

tanas, не се коси, пак си на далавера, можеш да използваш тва че не са ти написали еди кво си на френски (което те са задължени да направят имайки ф предвид че в Табарнашко само френския е официален език) и можеш да ги съдиш за квото си искаш след тва и ше спечелиш (например прекратяване на договора щото не си бил наясно за еди кво си което е било написано на английски).
Та мисълта ми е че само ти си на далавера че са ти написали само на английски.
:beer: :beer: :beer:
tanas
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 1:50 pm

Мнение от tanas »

Marginal39 написа:tanas, не се коси, пак си на далавера, можеш да използваш тва че не са ти написали еди кво си на френски (което те са задължени да направят имайки ф предвид че в Табарнашко само френския е официален език) и можеш да ги съдиш за квото си искаш след тва и ше спечелиш (например прекратяване на договора щото не си бил наясно за еди кво си което е било написано на английски).
Та мисълта ми е че само ти си на далавера че са ти написали само на английски.
:beer: :beer: :beer:
Благодарско Marginal39, хитро е!
tanas
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 1:50 pm

Мнение от tanas »

[ при което той невъзмутимо им отговори, че не разбира кебекуа. Те станаха по-ниски от мокета в магазина и се изнесоха бързо.
Явно синдрома кебекуа не е подминал и българите тук.
Наздраве Яхуу.
:beer: :beer: :beer:[/quote]

Бате,що тук!? Жельо Желев ни обяви за франкофонска държава,веднага след като грабна властта! Що човек требе да се срамува от историята на страната си!?
И що:
Белите не уважават ,само другите бели хора и техните права!?
Аватар
AnnaR
Мнения: 467
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 9:36 pm
Местоположение: Laval, Qc

Мнение от AnnaR »

analgin написа:
Бях във Франция по празниците. Семейство табарнаци пазаруваха и льокаха, продавача се изнерви и започна да им обяснява на английски. Последва още по-силно възмущение от тяхна страна, че не разбират английски при което той невъзмутимо им отговори, че не разбира кебекуа. Те станаха по-ниски от мокета в магазина и се изнесоха бързо.
Е, това не е за учудване, а и нищо не значи. Французите не разбират или по-точно се правят, че не разбират и Белгийските франкофони, както и живеещите във френската част на Швейцария.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

AnnaR написа:Е, това не е за учудване, а и нищо не значи. Французите не разбират или по-точно се правят, че не разбират и Белгийските франкофони, както и живеещите във френската част на Швейцария.
О Боже, жиф да не бях !!!
:beer: :beer: :beer:
Аватар
коце
Мнения: 84
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 10:08 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от коце »

Аз съм трета година с Аканак и преди да изтече договора им писах (Меил) да ми дадат най-добрата си оферта за да преценя дали да продължа или да си искам обратно парите за модема (депозит за модема се плаща при първоначално включване).Получих предложение за две години предплатени авансово и го приех.
илиза някъде около 25$/мес. Тогава канадския долар беше доста по-скъп спрямо американския но се надявам да могат да продълват да потдържат това ценово равнище
Трябва обаче да спомена че вечер и през нощта ми режат трафика особено като идентифицират свалянето от торенти. За тази цел потребителите на аканак са писали доста по форумите и как да се заобиколи проблема.
Според мен съотношението качество-цена при аканак е наи-добро особено за потребители които свалят много
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Не аканак те ограничават, а Бел :twisted:
Някой между другото някой ползва ли интернет от Radioactif (без лимит са, монреалци са-френч, и са нещо сестрички на бел, наямат договор и за за 28.99) или да има инфо как се държат. За 2 години напред не ми се плаща при аканак, а и реферати зор се намират (между другото и аз плащам ако има мераклии за реферати).

На тия цени по добре да се скочи на 200гб премиум в Teksavvy.
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Публикувай отговор